Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Warto ludziska??? Bo jutro sie wybieram.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda wydawać 12 zł. Jestem akwarystą amatorem i chciałem podejrzeć coś a tu 2 akwaria na krzyż i jeszcze nic ciekawego. Jeśli ktoś się interesuje gołębiami i kurami to jest tego multum. Jak zwykle w Lublinie nic ciekawego wielka hala a nudą i pustką wieje trzeba się wybrać do Łodzi.
0
Byłam dzisiaj, bardzo dużo gołębi, kur, królików, świnek morskich i kotów. Mi się podobało, aci, a druga trzymająca futro na rękach. Cóż za tupet :)zkolwiek największe wrażenie zrobiły na mnie dwie panie: jedna z kitka "lista" uczepioną do torebk
0
miało być, że największe wrażenie zrobiły na mnie dwie panie z futrami... coś mi przeskoczyło i nie można swoich postów edytować
0
Moim zdaniem warto, dzieciaki mogą pojeździć na kucyku, dużo kotków, ale są też zjeżdżalnie itp.- ogólnie byliśmy 2 godziny i się nie nudziliśmy.
0
drgawka napisał:
Warto ludziska??? Bo jutro sie wybieram. [/quote] [quote name='drgawka' timestamp='1362847114' post='742974'] Warto ludziska??? Bo jutro sie wybieram.
warto, warto! Mi się podobało -naprawdę jest co oglądać. Mało było psów i koni, poza tym spoko!
0
Niestety nie mam dzieci, sama ide ogladac zwierzęta. No dobrze, sama się przekonam, pozdrawiam i dziiękuje za opinie.
0
--------------------------ZACZNIJCIE MYŚLEĆ W TYM LUBELSKIM RATUSZU --------------------------------- Lublin jako Stolica Wschodniej Polski powinien się zdobyć na ZOO z prawdziwego zdarzenia . Jest miejsce i środki finansowe też się znajdą , tylko brakuje z Waszej strony, tej dobrej woli . Wymarzone miejsce w Luna Park gdzie będzie park z pięknymi fontannami i kawiarenkami nawet z zimnym piwem , lodami w różnym gatunku i nawet obiad będzie można zjeść. W Luna Parku op rócz ZOO byłyby karuzela , huśtawki , strzelnice takie wesołe lubelskie Miasteczko . Raj dla Dzieci bo byłaby mała Muszla Koncertowa na której by występowały zespoły z poszczególnych lubelskich szkół i prawdopodobnie Prezydent Lublina pokusiłby się o organizacje KRAJOWY FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ W LUBLINIE . Oczywiście za I miejsce byłby ufundowany PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LUBLINA . Organizatorzy to "Budka Suflera" , "BAJM " , TV LUBLIN i RADIO LUBLIN . Także i to BAGNO po cuklrowni będzie można wykorzystać z korzyścią dla Miasta Lublina . A żeby miasto nie utraciło 140 milionów budując na BAGNIE stadion , to przecież śmiało można postawić Stadion na jednej z rogatek Lublina . Stadion na przedmieściach byłby bezproblemowy dla komunikacji mie jskiej i miałby odpowiednią ilość Parkingów dla użytkowników Stadionu . No i jeszcze prośba do Pana Prezydenta Zuka ; mamy bardzo dobrze rozwijającą się Sekcje Lubelskiego Żużla, dlatego na tym (propozycja nazwy) EUROPEJSKIM STADIONIE byłby także międzynarodowy Tor Żużlowy do rozgrywania nie tylko meczy krajowych ale także meczy o Mistrzostwo Świata i Europy . Wokół Stadionu sklepy, kawiarenki, wszystko w pięknej parkowej zieleni. STADION EUROPEJSKI musi być postawiony w obrębie OBWODNICY LUBLINA i LOTNISKA AIRPORT LUBLIN . Lublin zasłużył na Godny Lublina "EUROPEJSKI STADION". Propozycje organizacji utrzymania tego EUROPEJSKIEGO STADIONU już opisywałem wcześniej i Redakcja "Dziennik Wschodni" na pewno udostępni Prezydentowi Lu blina . Szczęść Boże memu pięknemu Lublinowi !.
0
Kury i gołębie... , chyba się wybiorę
0
e tam, kure to ja mam dziś na obiad w rosole, więc sobie w ciepełku ją pooglądam
0
czy żuk był pokazywany w tym zoo czy był na filmie o lesnych?
0
tu też fajne fotki http://www.lublin112.pl/tysiace-ludzi-odwiedzilo-zoopark-w-lublinie-fotogaleria/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: