Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostań przewodnikiem na Majdanku

Utworzony przez folkatka, 14 stycznia 2013 r. o 18:14 Powrót do artykułu
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego muzeum upiera się, zeby byli to ludzie z kierunków humanistycznych. Uważam to za dyskryminację. Znam przewodników po studiach inzynieryjnych czy przyrodniczych i wcale nie sa oni gorsi. Kierunek o niczym nie świadczy. Liczą sie wiedza, pasja, checi. Ktos tu chyba nie myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego muzeum upiera się, zeby byli to ludzie z kierunków humanistycznych. Uważam to za dyskryminację. Znam przewodników po studiach inzynieryjnych czy przyrodniczych i wcale nie sa oni gorsi. Kierunek o niczym nie świadczy. Liczą sie wiedza, pasja, checi. Ktos tu chyba nie myśli.
hmmm...to ciekawa jestem dlaczego humanistom wmawia się,że nie znajdą pracy,ponieważ zatrudnia się tylko osoby z wykształceniem technicznym/inżynierskim? czy to nie jest dyskryminacja? swoją drogą,wolą zatrudnić kogoś na studiach humanistycznych,bo logiczne jest,że na takich studiach więcej jest historii,co jest wymagane w tej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studia humanistyczne sa różne. Śmiem watpic, czy na takiej polonistyce czy kulturoznastwie jest dużo przydatnego na Majdanku materiału. Człowiek zaś może miec rózne hobby, i miec historie w małym palcu, nawet jesli jest matematykiem. Zas co do szans na zatrudnienie - spokojnie. Ja jestem optymistką. Ponieważ jakośc wykształcenia spada, a kolejne roczniki, konczace edukację, sa coraz gorzej wykształcone - więc będzie szansa dla prawdziwych humanistów, dla których bycie humanista nie oznacza jedynie nielubienia matematyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś optymistką ty obrzydliwy śmieciu!!! A ty mendo folsratko popisujes się w internecie ty gnido !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że sie popisuję. Przeciez wiesz dobrze, że nic innego nie potrafie robić, i tylko w internecie przezywam swoje wielkie chwile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego muzeum upiera się, zeby byli to ludzie z kierunków humanistycznych. Uważam to za dyskryminację. Znam przewodników po studiach inzynieryjnych czy przyrodniczych i wcale nie sa oni gorsi. Kierunek o niczym nie świadczy. Liczą sie wiedza, pasja, checi. Ktos tu chyba nie myśli.
Lepper nie miał nawet matury a ministrem został. Nie matura lecz chęć szczera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak długo jeszcze będziesz to kreślić?? nie lepiej się jakoś do tego uSTOSUNKOWAĆ ???? ja niestety nie mam możliwości cenzurowania i określania co dobre,a co złe. Nie pogrywaj sobie jak z adamkiem,bo nie wszyscy w jego lidze grają!!!!
Ostatnio edytowany 14 marca 2013 r. o 11:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znudziło mi sie byc ofiarą anonimowych złośliwości, OK? Twój post nie wnosi nic do tematu, jest typowym chamskim trollingiem.
Ostatnio edytowany 14 marca 2013 r. o 11:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Znudziło mi sie byc ofiarą anonimowych złośliwości, OK? Twój post nie wnosi nic do tematu, jest typowym chamskim trollingiem.
Czy doszukałaś się tam gdzieś wulgaryzmów ???? może i ja będę miał kiedyś w ręce bat,ale chyba nie o to tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz ty folsratko - internetowy tomaszowicki trollu - jesteś nikim !!! Tu w internecie przeżywasz swoje wielkie chwile (Ty zakompleksiona, niedowartościowana istoto- dobrze, że sobie to uświadamiasz sobie) - to jest typowym chamskim trollingiem tak? - ty ofiaro śmieciu, znudziło Ci się to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś nikim (dobrze,że uświadomiłas to sobie - i o to właśnie mi chodziło zakompleksiona kobieto), po prostu jesteś zerem ty Folkatko - to jest chamski trolling - tak jest (to nic nie wnosi do tematu) ! Ty człekopodobna istoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
loloe napisał:
Widzisz ty folsratko - internetowy tomaszowicki trollu - jesteś nikim !!! Tu w internecie przeżywasz swoje wielkie chwile (Ty zakompleksiona, niedowartościowana istoto- dobrze, że sobie to uświadamiasz sobie) - to jest typowym chamskim trollingiem tak? - ty ofiaro śmieciu, znudziło Ci się to?
Ja się natomiast zastanawiam, dlaczego nie znudzilo Ci sie jeszcze Twoja dzialalność, wymierzona w moją osobę. Od lat wypisujesz na mój temat obraźliwe, i jednakowobrzmiące teksty. Musisz być bardzo nieszczęsliwą osoba, serio. Bardzo mi Ciebie szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sieci każdy jest mocny w gębie. Na ulicy nie byłby już taki wygadany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SkinheadBlackMetal napisał:
W sieci każdy jest mocny w gębie. Na ulicy nie byłby już taki wygadany.
No na ulicy mógłbyś się od razu odbić jak od ściany, za klawiaturą i pod spódnicą u mamy , najbezpieczniej. Nie wychylaj nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to Ty jesteś bardzo nieszczęśliwą niedowartościową istotą szukającą pocieszenia w religii Folkatko - ty mały podlubelski człowieczku (pouczasz w internecie innych, tu choć przez moment przeżywasz swoje wielkie chwile) i to Ciebie bardzo szkoda. Możesz odpowiadać co chcesz i nie zmieni to faktu, że jesteś nikim - wiesz o tym dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Tak naprawdę to Ty jesteś bardzo nieszczęśliwą niedowartościową istotą szukającą pocieszenia w religii Folkatko - ty mały podlubelski człowieczku (pouczasz w internecie innych, tu choć przez moment przeżywasz swoje wielkie chwile) i to Ciebie bardzo szkoda. Możesz odpowiadać co chcesz i nie zmieni to faktu, że jesteś nikim - wiesz o tym dobrze.
Ty to musisz być nieszczęśliwym człowiekiem,a dowartościowujesz się obrażając innych.Mniej niż zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Tak naprawdę to Ty jesteś bardzo nieszczęśliwą niedowartościową istotą szukającą pocieszenia w religii Folkatko - ty mały podlubelski człowieczku (pouczasz w internecie innych, tu choć przez moment przeżywasz swoje wielkie chwile) i to Ciebie bardzo szkoda. Możesz odpowiadać co chcesz i nie zmieni to faktu, że jesteś nikim - wiesz o tym dobrze.
Ty to musisz być nieszczęśliwym człowiekiem,a dowartościowujesz się obrażając innych.Mniej niż zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho ho, trzy posty po kolei, to się rozpisał ten mój wielbiciel!! Muszę Cie tylko poinformować, że obecnie mieszkam w Lublinie. Konkretnie na Wieniawie - zatem od tej pory nazywaj mnie "wieniawskim śmieciem" - to nawet fajnie, kojarzy sie z kompozytorem PS ja? Nieszczęsliwa? Mam wszystko - władze (moderatorską), seks i pieniadze, czego mi jeszcze trzeba?
Ostatnio edytowany 25 kwietnia 2013 r. o 00:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
ho ho, trzy posty po kolei, to się rozpisał ten mój wielbiciel!! Muszę Cie tylko poinformować, że obecnie mieszkam w Lublinie. Konkretnie na Wieniawie - zatem od tej pory nazywaj mnie "wieniawskim śmieciem" - to nawet fajnie, kojarzy sie z kompozytorem PS ja? Nieszczęsliwa? Mam wszystko - władze (moderatorską), seks i pieniadze, czego mi jeszcze trzeba?
Folkatko ja życzę zdrowia,prawdziwych przyjaciół i miłości w zestawieniu z tym seksem.Co do władzy o której piszesz to nie władza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
ho ho, trzy posty po kolei, to się rozpisał ten mój wielbiciel!! Muszę Cie tylko poinformować, że obecnie mieszkam w Lublinie. Konkretnie na Wieniawie - zatem od tej pory nazywaj mnie "wieniawskim śmieciem" - to nawet fajnie, kojarzy sie z kompozytorem PS ja? Nieszczęsliwa? Mam wszystko - władze (moderatorską), seks i pieniadze, czego mi jeszcze trzeba?
A taki SEX ,to drogo kosztuje ??? Bardzo nadszarpuje budżet domowy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...