Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobią paliwo z dwutlenku węgla

Utworzony przez siuśmajtek, 17 stycznia 2009 r. o 01:52 Powrót do artykułu
W skrócie - kto będzie miał wodę będzie miał wszystko.... Spodziewajmy się nowelizacji przepisów dotyczących studni głębinowych. A Panu profesorowi współczuje bycia persona non grata na stacjach orlenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
perpetuum mobile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim zrobia to ten pan umrze ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda z dwutlenkiem węgla stoi na półce w każdym sklepie.Wlałem do baku,ale samochód nie jedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znając polskie realia patent pewnie bedzie sprzedany na zachód a nam zostanie jak zwykle gó..o!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może chodzi o rozgłos... Opłaca produkować się taką wodę? Ile trzeba zużyć energii do wytworzenia 1L? Może bardziej opłaca się odsalać wodę z oceany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam profesora Nazimka bardzo dobrze i nie chodzi mu ani o rozgłos, ani o pieniądze uwierzcie mi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znam profesora Nazimka bardzo dobrze i nie chodzi mu ani o rozgłos, ani o pieniądze uwierzcie mi
Wcale nie twierdze ze chodzi mu o pieniadze tylko chodzi mi o to zeby pozyskac pieniadze na balsze badania trzeba bedzie sprzedac patent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała mu za to ... ale pewnie nic z tego nie będzie ... Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim ludzi należy właśnie słuchać i promować bo to są prawdziwe autorytety, trzymam kciuki za profesora i jego patent :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do za pierdoła. A skąd wziąć energię do przerobienia dwutlenku węgla na paliwo? Czy ze spalania węgla :-) ? Czy może z fotosyntezy w naszym północnym kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynalazek pewnie jest warty miliardy dolarów, ale za rok będzie można powiedzieć: "Miałeś chamie..." Przypomina mi się historia Syreny Sport (projekty z Moskwy nie wróciły, za to przyszedł zakaz produkcji). To jeszcze dla odmiany przypomnę historię twórcy firmy Rollex, który uciekł z Polski i w stanach się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorowi powyższego postu raczej chodzi o Antoniego Pateka - Urodził się w Piaskach koło Lublina. Więcej na stronach wikipedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WN napisał:
Wynalazek pewnie jest warty miliardy dolarów, ale za rok będzie można powiedzieć: "Miałeś chamie..." Przypomina mi się historia Syreny Sport (projekty z Moskwy nie wróciły, za to przyszedł zakaz produkcji). To jeszcze dla odmiany przypomnę historię twórcy firmy Rollex, który uciekł z Polski i w stanach się udało.
Palnołeś z tą Syreną jak chory w kubeł. Można cię określić słowami, których nie przepuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WN napisał:
Wynalazek pewnie jest warty miliardy dolarów, ale za rok będzie można powiedzieć: "Miałeś chamie..." Przypomina mi się historia Syreny Sport (projekty z Moskwy nie wróciły, za to przyszedł zakaz produkcji). To jeszcze dla odmiany przypomnę historię twórcy firmy Rollex, który uciekł z Polski i w stanach się udało.
Palnołeś z tą Syreną jak chory w kubeł. Można cię określić słowami, których nie przepuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... tańczy prąd..."??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie tego. Pod komin podłączysz rurkę i przejmiesz całe CO2 i CO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To produkcje paliw z buraka cukrowego juz zarzucili? No tak, tereny po bylej Cukrowni Lublin pod stadion maja byc przeznaczone wiec buraki poszly w odstawke...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opłacalne to z pewnośią będzie. Istotne jest abysmy byli niezależni od złóż zagranicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bajka ! gdyby to było możliwe czyli opłacalne w skali przemysłowej , zachód już dawno by to miał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...