Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli już o autobusach mowa to ktoś wymyślił zakaz wjazdu powyżej 3,5t pod MOSiR na al.Zygmuntowskich.Czyli autobusom turystycznym i innym PRECZ.Bezmyślność czy specjalne działania przeciw ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pracuje tan guru biznesu Wojtek So...k? Jak tak to nieźle sobie radzi :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zmienić prezydenta, albo zarząd w MPK. Ekspol uciekł z przebudowy kunickiego z powodu ciągłych trudności jakie mpk robiło z przewieszaniem trakcji. Na filaretów wspaniały wykonawca również nie zadbał o przewieszenie trakcji. MPK zamiast wysłać za trolejbusy, autobusy zmieniło sobie trasę, bo tak prościej  bardziej się opłaca, bo za wozokilometr trolejbusu mają płacone o 2 zł więcej niż za zastępczy autobus...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pracuje tan guru biznesu Wojtek So...k? Jak tak to nieźle sobie radzi :-)
Siedzi, dychę dostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylecieć na zbitą mordę to oni powinni za zamówienie tego gó*na z Ukrainy pod nazwą Bogdan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kanarów na przystankach nie brakuje ,dziś na czterech przystankach stało ich po pięciu. Tak trzymać kanarki.!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm panie Prezydencie, mieszkańcy są ciekawi jak to z ta montownią trolejbusów co Pan ją chciałeś mieć, a zaraz później wygrała w dziwnych okolicznościach Ukraińsko-Polskie konsorcjum z trolejbusem którego nigdy nie wyprodukowali, a poprzedni dyrektor ZTMu w dziwnych okolicznościach wówczas podał się do dymisji ?? Mieszkańcy czekają na wyjaśnienia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy żądają wyjaśnień od Prezydenta w sprawie remontu w Głusku i sposobu organizacji (a raczej jego totalnego braku) tymczasowego ruchu na tej ulicy !!! A bajki i głupoty Kieliszek niech wciska komu innemu, bo jego argumentacja jest żałosna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no... Pan Smaga juz po raz kolejny wzniósł się na wyżyny dziennikarstwa ;o) A swoją drogą to niech Pan Grzegorz Siemiński przyjrzy się też działalności MPK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś się redaktor przyssał do tego ZTM, nie wiem co ci Panie Smaga zrobili ale widzę mają przerąbane, dzień bez artykułu na komunikację to dzień stracony. Nie jest tak źle wyluzuj redaktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylecieć na zbitą mordę to oni powinni za zamówienie tego gó*na z Ukrainy pod nazwą Bogdan.
jeszcze nawet nie zobaczył a już krytykuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje w MPK to jest skandal, tylko prasa nic o tym nie pisze. Kierowcy zatrudniani na umowach śmieciowych, najlepsze narzędzia w spółce córce - MKK, wszystko tej firmie podlecane od mycia, przez ochronę kończąc na szkoleniach. Autobusów firma swoich ma coraz mniej, a kierowcy zarabiają mniej niż w akl, pomimo iż ten drugi ma znacznie niższą stawkę. Ponoć dwa nowe trolejbusy są już zastawione. Ot studia gdzie dziwnie znika miejska kasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś się redaktor przyssał do tego ZTM, nie wiem co ci Panie Smaga zrobili ale widzę mają przerąbane, dzień bez artykułu na komunikację to dzień stracony. Nie jest tak źle wyluzuj redaktorze.
koleś lepiej zajmij się robotą, przeleć po przystankach, chyba nie płacą ci w ZTMie za pyskowanie na forum...a jeśli tak to przynajmniej wiadomo skąd ten syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś lepiej zajmij się robotą, przeleć po przystankach, chyba nie płacą ci w ZTMie za pyskowanie na forum...a jeśli tak to przynajmniej wiadomo skąd ten syf
koleś nie płacą mi w ztmie, to nie pierdziel farmazonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze nawet nie zobaczył a już krytykuje
  On może i nie, ale jeździłem pojazdami Bogdana jako kierowca (autobusami) i trolejbusami - jako pasażer i stwierdzam że to byłoby dobre, ale 15-20 lat temu. Już Jelcz pod koniec swojego istnienia produkował lepsze autobusy.   Zresztą jak miał zobaczyć, skoro lublin kupił trolejbusy w konfiguracji jakiej Bogdan nie wyprodukował ani jednaj sztuki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój zastępca zwiększy nadzór i będzie git! A głupi naród to kupi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On może i nie, ale jeździłem pojazdami Bogdana jako kierowca (autobusami) i trolejbusami - jako pasażer i stwierdzam że to byłoby dobre, ale 15-20 lat temu. Już Jelcz pod koniec swojego istnienia produkował lepsze autobusy.   Zresztą jak miał zobaczyć, skoro lublin kupił trolejbusy w konfiguracji jakiej Bogdan nie wyprodukował ani jednaj sztuki..
Pracownicy Urzedu Miasta zajmujacy sie zamowieniami publicznymi poinformowali ze nie mogli wybrac innego niz Bogdan pojazdu bo jedynym kryterium byla cena a ich oferta byla najtansza.a kto wymyslil takie kryteria?Przeciez nie ma przeszkod aby poza cena byly tez inne.Ci ktorzy tak zrobili powinni byc zwolnieni jako niekompetentni,a oni mowia,ze jesli dostarczone pojazdy beda zle to wypowiedza umowe.A co z tymi ktore juz nam dostarcza.Niczego takiego nie ma w zadnym innym miescie.Tylko Lublin zaopatruje sie w zlom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy wiedzą że ZTM guzik może. Co z tego że ZTM nakłada kary na MPK, jak i tak na koniec roku wszystkie wspaniałomyślnie z-ca prezydenta p. Siemiński, były v-ce prezes MPK je anuluje... Ale oczywiście spółce, bo kierowcy są konsekwentnie karani do końca, niejednokrotnie za błędy swoich zwierzchników (i nie mam tu na myśli obsady politycznej np. miejskiego radnego Michała Krawczyka, specjalisty ds. promocji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleś się redaktor przyssał do tego ZTM, nie wiem co ci Panie Smaga zrobili ale widzę mają przerąbane, dzień bez artykułu na komunikację to dzień stracony. Nie jest tak źle wyluzuj redaktorze.
Może i nic mu nie podpadli, a może jak był mały potrącił go autobus. Pewne jest natomiast, że tak deb***nych artykułów jak pan Smaga tworzy to chyba nie publikują nawet w Fakcie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Później ZTM nie poradził sobie z informacją o zamknięciu przystanku ZUS 02 na ul. Filaretów koło hali Globus. Na wcześniejszych przystankach nie zostały wywieszone ogłoszenia, które uprzedzałyby pasażerów, że jeśli planują wysiadać koło ZUS, to mogą mieć problem.  
Hahahaha, to żeś dziennikarzyno aferę wykrył. Do przystanku przy kładce jest raptem 200 metrów. Wysiadam na tym zamkniętym przystanku codziennie do pracy i widząc robotników dłubiących w jezdni spodziewałem się zamknięcia, a jak wczoraj rano autobus mi się nie zatrzymał przy lodowisku tylko przy kładce to w pracy byłem ze dwie minuty później. Hahahaha, i dziwić się ludziom, że prasy nie kupują jak za takie głupoty mają płacić. Mi tam sie podoba, że na przystankach pojawiły się wyświetlacze z rozkladem jazdy, ale o tym dziennikarzyna pewnie nie napisze bo po co? Tylko krytykować to takie polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...