Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie dyrektorze, co było z rozkładami na wyświetlaczach w boże ciało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się działo z wyświetlaczami w piątek, 5 czerwca po Bożym Ciele ?! Dlaczego pokazywały inny rozkład jazdy niż obowiązujący ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektorze, co było z rozkładami na wyświetlaczach w boże ciało ?
Ktoś testował "rąbnięcie łopatą w noc kultury".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera, dorośli ludzie nie wiedzieli jak autobusy jeżdżą. Prasa radio wszcysy o tym trąbili. Mam zamiar wracać komunikacją wchodzę na stronkę mpk. Jak jadę do wawy czy innej wichury sprawdzam rozkład, połączenia wszystko. Prasa robi z ludzi idiotów pompując takie afery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat zastępczy. Przestańmy skupiać się na takich pierdołach, bo ważne tematy przechodzą nam koło nosa niezauważone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie popieram kolegę. temat zastępczy i pierdoła. Dla masturbatorów hejterów dolewanie oliwy do ognia przez gazetę wybiórczą. poziom meszki jak mawiał klasyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie tej nocy Nocą Kultury urąga kulturze. Wiem, że zaledwie kilka osób zgodzi się ze mną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni dla przykładu nierobom zabrać premię tak jak się to robi z kierowcami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten system bardzo często szwankuje a poszły na niego ciężkie miliony. I nie wieżę, by ktoś "rąbał łopatą" tak często. Po prostu kupili/zainstalowali bubel i tyle. Bardzo często nie działa w weekendy, czyli nikt tego w weekend nie kontroluje. Do wszystkich, którzy uważają to za temat zastępczy: nie po to kupuje się system, by nie spełniał swojej roli. To są publiczne pieniądze z naszych podatków, więc tym bardziej należy wymagać, by to co kupili działało jak należy. A jeśli nawet zdarzyło się rzeczywiście tak, że ktoś "rąbnął łopatą i przeciął kabelek" to przecież ZTM zatrudnia tylu pracowników, że można było wysłać kogoś by wywiesił na wyświetlaczach odpowiednią informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera, dorośli ludzie nie wiedzieli jak autobusy jeżdżą. Prasa radio wszcysy o tym trąbili. Mam zamiar wracać komunikacją wchodzę na stronkę mpk. Jak jadę do wawy czy innej wichury sprawdzam rozkład, połączenia wszystko. Prasa robi z ludzi idiotów pompując takie afery
co ty bredzisz lemingu? To nie pierwszy raz w tym roku informacja źle działa. Po prostu trzeba się nauczyć zarządzać przsedsiębiorstwem. Nikt nie jest takim jełopem aby sprawdzać połączenia w internecie stojąc przed wyświetlaczem z informacją o rozkładzie jazdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki problem ruszyć cztery litery i zasłonić wyświetlacz komunikatem dla pasażerów? ZTM nie widzi problemu w tym, że z kilkudziesięciu pasażerów zrobili głupków? Tłumacżenie z łopatą jast na tak niskim poziomie, że nawet nie chcę tego komentować. ZTM chyba zapomniał, że za darmowe kursy płacą mieszkańcy, z których zrobił w balona właśnie na tym przystanku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywanie tej nocy Nocą Kultury urąga kulturze. Wiem, że zaledwie kilka osób zgodzi się ze mną...
Zgadzam się, od kilku lat nie bywam na tej imprezie, przypomina raczej Chmielaki i to w końcowej fazie, niż wydarzenie kulturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System (przynajmniej na stronie internetowej) również nie działa w przypadku wprowadzenia nieplanowanych objazdów (np. z powodu wypadku) - dla pomijanych przystanków są informacje, że autobus/trolejbus przyjedzie za parę minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łojojoj, nie zes...ajcie się kiedyś nie było wyświetlaczy i jakoś ludzie żyli. Miasto pierdół, gazeta pierdół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi jakoś udało się sprawdzić i bez problemu trafiłam na odpowiedni przystanek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie miałem żadnego problemu z powrotem do domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna odpowiedź... ktoś "rąbną łopatą"... Takie informacje o błędzie braku sygnału wyświetlają się na komputerach głównych to dlaczego nie zareagowano wcześniej... MPK/ZTM (jeden pies) powinien usterką zająć się jak najszybciej. Własnie widać poziom szefostwa ZTM/MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ło matko, tak nędzny tytuł, że autor (drs) nie miał odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoim artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecięli nam na zajezdni kabelek trolejbusy nie zdjęły szelek nie było kontaktu z wyświetlaczem bo kierowca zaniósł się płaczem po prostu rąbnął ktoś łopatą a pasażer był zwykłą gapą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor bredzi jak potłuczony. Takie żałosne tłumaczenie, że aż się czytać nie chce. Przecież to nie pierwsza wpadka ZTM, który ma pasażerów gdzieś - w Boże Ciało (zresztą nie tylko w tym roku) wyświetlacze pokazywały rozkład z dnia powszedniego, a nie świątecznego i też zmyłka. W piątek po Bożym Ciele autobusy kursowały wg specjalnego rozkładu - a na wyświetlaczach rozkład z dnia powszedniego. I nagle w sobotę CIACH ktoś łopatą rąbnął. TAAA. Kupa matołów. Już lepiej żeby całkiem przemilczeli tę żenadę niż tak głupio się tłumaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...