Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierowców w MPK brakuje i muszą oddawać linie. Zanim nowy narybek z kursów na prawo jazdy zdobędzie uprawnienia, minie z 3 miesiące... Prezesowi się grunt pod nogami pali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma przyjazna pracownikom, gdzie nie przedłuża się umów doświadczonym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestrzegam przed pracą w tej firmie!!!! Zarobki na "Dzień dobry" około 1400 zł netto. Bez gwarancji podwyżki przez kilka lat. Kurs na prawo jazdy to niewolnictwo i wyzysk. Ograniczenie wbite w dokument tylko na autobusy z automatyczną skrzynią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM BRYCZKĘ I SZKAPINĘ 10 LETNIĄ - CZY MOGĘ STARTOWAĆ W PRZETARGU - SZKAPINA SPEŁNIA WSZELKIE NORMY EURO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJE POLSKIEGO BUSA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekażcie te linie razem z wozami do zaj ebistej firmy jaką jest MKK tam prezes da kierowcy 5 zł na godz i praca od świtu do nocy potem połowe zabierze jak zabiera myjkowym co zle umyją autobus albo jak będzie miał kaprycho dość wyzysku w MKK i pracy w stalinowskim obozie juz wkrótce wysadzimy prezesa ze stanowiska wkrótce STRAJK niec h sam za 800zl zapier dala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest z 27 12 2015 z godz 12 33 to byłem ja ZŁY wrzód na dupie prezesa MKK;;;;;;;;;;;; ZŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie stać na podwyżki dla pracowników ale państwo Polskie stać na na zaleb..ste emerytura jak dla maszynisty tramwaju z Gdańska wielkiej działaczki za 6200 zł miesięcznie - można wymachiwać konstytucją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to jest jakiś przymus pracy w MKK ?. Nie rozumiem, albo nie wiesz że możesz się zwolnić, albo jesteś idiotą. Informuję więc że nie ma w Polsce przymusu pracy za 5 zł, możesz w każdej chwili odmówić pracy za taka kwotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Wymóg ten został ustalony z władzami gminy Konopnica – informuje Justyna Góźdź z Zarządu Transportu - po Konopnicy starymi trupami proszę bardzo a po Lublinie nowymi (wymóg innych przetargów) ktoś chyba coś dostal do lapy?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biletomat nie jest wymagany tylko "dozwolony"? Na linii podmiejskiej? Gdzie pasażerowie kupią bilet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...