Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZTM w Lublinie kupuje ekstra trolejbusy

Utworzony przez POmnik, 10 kwietnia 2012 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Wystarczy przeczytać specyfikacje i widać jak to śmierdzi lewizną na kilometry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy czyta całą specyfikację, jak masz wiedzę to się nią podziel, napisz na czym polega ta lewizna, a nie sprzedajesz tanie bajeczki na zasadzie dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie, albo że w Polsce wszyscy kradną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajmy o Smoleńsku, o stracie dla Narodu. Może trochę refleksji, wspomnień, o tych co odeszli, zupełnie nic, jakby to był zwykły dzień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest zwykły dzień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam w du*** smoleńsk, mam kaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smoleńsk napisał:
Pamiętajmy o Smoleńsku, o stracie dla Narodu. Może trochę refleksji, wspomnień, o tych co odeszli, zupełnie nic, jakby to był zwykły dzień...
(...)
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2012 r. o 19:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ładnych kilkunastu lat obserwuję to co dzieje z komunikacją w Lublinie i muszę przyznać, że jest dobrze, a właściwie lepiej niż było. Wystarczy spojrzeć na ulice - wielkie rozklekotane gruchoty powoli odchodzą w niepamięć (inna sprawa, że w większych miastach już ich w ogóle nie ma). Oglądając zdjęcia sprzed kilku lat widać jak się poprawiło. Daleko nam do Wrocławia czy Warszawy, ale i tak robimy postępy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znów bilety zdrożeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...