Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda że nie zapytają czy podobają się nam się pod wyżki, może trzeba będzie zrobić mega akcje w Lublinie podaj bilet?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej po prostu olać podwyżki cen biletów jednorazowych i kupić okresowy? Jeżdząc codziennie wyjdzie znacznie taniej niż na jednorazowych. No i ceny nie rosną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasna rozbudowana i utrzymywana za pieniadze podatnikow biurokracja i 48 tysięcy na badania? A moze to jest metoda na "kupowanie" wynikow innych badan? Teraz to jest dopiero sprawa dla NIK-u bo ide o zaklad, ze lokalne firmy badawcze zrobilyby takie badania za 1/10 tej ceny. OBOP jest bardziej wiarygodny? Wpisz w wyszukiwarke "grupa trzymajaca sondaze" i wszystko bedzie jasne - preferencje wyborcze Polakow rowniez!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KasowNIK napisał:
Wlasna rozbudowana i utrzymywana za pieniadze podatnikow biurokracja i 48 tysięcy na badania? A moze to jest metoda na "kupowanie" wynikow innych badan? Teraz to jest dopiero sprawa dla NIK-u bo ide o zaklad, ze lokalne firmy badawcze zrobilyby takie badania za 1/10 tej ceny. OBOP jest bardziej wiarygodny? Wpisz w wyszukiwarke "grupa trzymajaca sondaze" i wszystko bedzie jasne - preferencje wyborcze Polakow rowniez!
Wpisałem i za każdym razem wyskakuje mi CBOS btw. badanie może zrobić nawet pan Zenek spod monopolowego, ale jaka będzie jakość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ide o zaklad, ze lokalne firmy badawcze zrobilyby takie badania za 1/10 tej ceny. OBOP jest bardziej wiarygodny? [...][/quote] Czy za 1/10 ceny to wątpię, ale na pewno za zdecydowanie mniej... Na temat wiarygodności OBOPu ciężko mi wypowiadać się. Uważam, że każde badanie opinii jest dalekie od doskonałości, szczególnie te telefoniczne. [quote post='271951' date='27.04.2010, 10:40:59'][...] btw. badanie może zrobić nawet pan Zenek spod monopolowego, ale jaka będzie jakość...
Wielki, znany i drogi nie zawsze idzie w parze z jakością... Cena 24 zł. od przebadanej osoby (48000/2000) jest nieadekwatną do poniesionych nakładów... Mam nadzieję, że ZTM w końcu zacznie działać, tak jak powinien i zajmować się tym do czego został powołany. Małymi kroczkami, ale poza kosmetyką powoli posuwają się do przodu sprawy bardziej istotne. Kiedy cała komunikacja miejska zacznie funkcjonować na normalnych takich samych zasadach wtedy będziemy mieć pełen obraz pozytywnych aspektów. Mam taką cichą nadzieję, pomimo przekonania, że w Lublinie można spieprzyć nawet najprostsze sprawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pudło podnieście cenę biletu do 5 zł i te 2,50 rozdzielcie na rodzinne firmy i przestańcie wk**ć ludzi tymi bzdurami i udawaniem że coś robicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz coś wesołego: A może by zrobić ankietę na temat "czy ankieta jest potrzebna?" Ha!Ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAJLEPIEJ RZĄDZIĆ CUDZYMI, BO PUBLICZNYMI PIENIĘDZMI. Dyr. ZTM jest p.Pudło, człowiek z oczyszczalni ścieków, który absolutnie nie ma pojęcia o komunikacji miejskiej. Stołek zajmuje tylko dzięki Prez. Kołodziej-Wnuk. Trzeba przecież "usadowić" kolesiów z PO. Zresztą aktualni p/REZYDENCI z PO też prezentują wyjątkowo wysoki poziom nieudolności i kreatywności NIEDASIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...