Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk prosi o nadzwyczajną sesję Rady Miasta w swojej sprawie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2016 r. o 16:13 Powrót do artykułu
jaki przebiegly -zapomnial dodac ,ze ma wiekszosc i zawsze wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwólmy miernotom z pisu na zniszczenie Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic z tego, w poniedziałek jestem zajętym czymś naprawdę ważnym, nie zawracaj już sobą ludziom głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To jest normalne, że nie gadasz z bandytami Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych Kto z kim przestaje, takim się staje Na zawsze to w każdej jednej głowie zostaje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on nie powinien nazywać się Żuk ale lis. chytry lisek ,nawet oczka ma takie lisie, , to jest ruch PRowski ,zobaczcie ,powiada jestem taki czysty ,ze sam proszę o zweryfikowanie mnie, najleszą obroną jest atak, przebiegły typek, niech CBA zajmie się bliżej umową z firmą orion podpowiadam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak kończy ten kto opinie mieszkańców ignoruje a tylko na zatroskanego losem miasta pozuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Waść, wstydu oszczędź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martw się Żuku, mieszkańcy Lublina a co najważniejsze prawo stoi po twojej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie odkryciem jeśli napisze, że 15 radnych będzie za odwołaniem? Instrukcje od prezesa podobno już doszły do Lublina - radni PiS wiedzą jak głosować! Na szczęście są w mniejszości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brońmy Żuka przed smoleńską sektą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą go pokonać w wyborach, więc próbują obalić na inny sposób. Ale to nie przejdzie, ludzie widzą co się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Nie złamałem ustawy i w związku z tym nadzwyczajna sesja powinna ten temat rozstrzygnąć." ... czy Prezydent Żuk przyniesie na sesję Rady Miasta dowody pisemne na to, że nie złamał prawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ciagu 30 minut zaglosowalo 3200 osob? 100 wejsc na minute ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że już co niektórzy wyrok wydali, u siebie pod nosem swoich grzechów nie widzą ale u innych pod lasem widzą to czego nie ma, to niesprawiedliwie ale typowe dla nas Polaków, opluć innych żeby samemu poczuć się lepiej, żałosne . Trzyma kciuki za P Prezydenta Żuka, niech Pan walczy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P Prezydencie pan się nie boi, cały Lublin za Panem stoi a jak trzeba to i pójdzie na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówią że komuna się skończyła i rządy jednej partii, skoro biorą się za prezydentów, marszałków to co będzie dalej co z szarym obywatelem.Zaczynam się bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Zuk nakręcony, tak się boi, że oderżną mu ryj od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzi o odwołanie Żuka tylko o narobienie smrodu, media trąbią o tym 24/doba, pisowskie trolle biegają jak oszalałe po forach i krzyczą "winny" a lokalne miernoty z PISu liczą, że słupki już za chwilkę Żukowi zaczną spadać, inna sprawa, że to wszystko skończy się wielkim rozczarowaniem a efekt końcowy będzie odwrotny do tego oczekiwanego, PIS przerżnie kolejne wybory samorządowe w Lublinie z kretesem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzókó! Nie trzeba było kręcić lodów z POsłem Włodzimierzem " Ch#j z Polską Wschodnią!" Karpińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
"- Nie złamałem ustawy i w związku z tym nadzwyczajna sesja powinna ten temat rozstrzygnąć." ... czy Prezydent Żuk przyniesie na sesję Rady Miasta dowody pisemne na to, że nie złamał prawa ?
a co on ma przynosić skoro zapisy ustawy jasno mówią, że żadnego prawa nie złamał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...