Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jury Witold Dąbrowski (Ośrodek "Brama Grodzka Teatr NN") a zwycięzcy w dwóch kategoriach również działają w Ośrodku "Brama Grodzka Teatr NN" Heh... sami sobie nagrody przyznają - towarzystwo wzajemnej adoracji (:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za wieśniak i prostak wychodzi na scene w kapturze!!! taką mamy kulturę w lublinie jak ten patałach... eh..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojej Nie miłe zaskoczenie Przyznajemy nagrody kolegom... aleksander janas...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
~hmm~ napisał:
Jury Witold Dąbrowski (Ośrodek "Brama Grodzka Teatr NN") a zwycięzcy w dwóch kategoriach również działają w Ośrodku "Brama Grodzka Teatr NN" Heh... sami sobie nagrody przyznają - towarzystwo wzajemnej adoracji (:[/quote] Gdyby Pan się przyjrzał pozostałym nominowanym i pozostałym członkom jury, Pana teoria wzajemnej adoracji doznałaby eksplozji. Nagroda przyznawana jest przez środowisko lubelskiej kultury dla młodych jej reprezentantów. Środowisko nie liczy 100 000 osób. Są to ludzie, którzy razem pracują, tworzą i doceniają swoją pracę. A przede wszystkim mają do niej szacunek. Szkoda, że Pan nie ma szacunku do tych ludzi i ocenia przez złudny pryzmat "wzajemnej adoracji". Nie pomyślał Pan, że ci młodzi ludzie po prostu na to zasłużyli? Uważam, że to bardzo dobrze świadczy o Ośrodku Brama Grodzka, że ma w swoim gronie tak zdolnych pracowników. Szkoda, że insynuuje Pan kolejny żydomasoński spisek... Z takimi postawami daleko nam do Europejskiej Stolicy Kultury 2016. [quote name='Oskar' post='279561' date='6.05.2010, 13:30:37']Co za wieśniak i prostak wychodzi na scene w kapturze!!! taką mamy kulturę w lublinie jak ten patałach... eh..
Panie Oskarze, kultura Pana wypowiedzi jest żałosna. Pana zachowanie jest równoznaczne z brakiem kultury więc proszę o powściągliwość w ocenach młodych, zdolnych ludzi, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego miasta. Jest Pan niepoważnym człowiekiem - niestety.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
on napisał:
Panie Oskarze, kultura Pana wypowiedzi jest żałosna. Pana zachowanie jest równoznaczne z brakiem kultury więc proszę o powściągliwość w ocenach młodych, zdolnych ludzi, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego miasta. Jest Pan niepoważnym człowiekiem - niestety.
jeśli nasz kultura wygląda tak jak ten pajac w kapturze to juz sie powinnismy wstydzic
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wy tą hołotę nazywacie młodymi twórcami kultury? W podrzędnej knajpie przebywa więcej ludzi mających jakieś pojęcie o tym co znaczy słowo kultura od tych nagrodzonych. TY MNIE JA TOBIE I JESTEŚMY ARTYSTAMI śmiech i wstyd!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oskar napisał:
jeśli nasz kultura wygląda tak jak ten pajac w kapturze to juz sie powinnismy wstydzic [/quote] Panie Oskarze, ja się wstydzę - za takich ludzi jak Pan. [quote name='Andrzej' post='280610' date='7.05.2010, 12:06:09']Wy tą hołotę nazywacie młodymi twórcami kultury? W podrzędnej knajpie przebywa więcej ludzi mających jakieś pojęcie o tym co znaczy słowo kultura od tych nagrodzonych. TY MNIE JA TOBIE I JESTEŚMY ARTYSTAMI śmiech i wstyd!
Po wpisie wnioskuję, że jest Pan stałym bywalcem podrzędnych knajp gdzie animuje Pan kulturę - tę PRAWDZIWĄ - knajpianą. Panie Andrzeju w przyszłym roku Żuraw trafi do Pana (knajpianego stolika), sam go tam przyniosę - na kolanach. Chylę czoła dla kolejnej konstruktywnej i merytorycznej wypowiedzi! Śmiech i... żal niedocenionego artysty Andrzeja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja napisał:
Panie Oskarze, ja się wstydzę - za takich ludzi jak Pan. Po wpisie wnioskuję, że jest Pan stałym bywalcem podrzędnych knajp gdzie animuje Pan kulturę - tę PRAWDZIWĄ - knajpianą. Panie Andrzeju w przyszłym roku Żuraw trafi do Pana (knajpianego stolika), sam go tam przyniosę - na kolanach. Chylę czoła dla kolejnej konstruktywnej i merytorycznej wypowiedzi! Śmiech i... żal niedocenionego artysty Andrzeja.
weź idz gosciu sie juz nie wysilaj na ta poprawna polszczyzne he he co za matolek jakis uczepil sie tych PSEUDOartystów, lec do nich szybciutko, moze dadza sie pocalowac w .... (wstaw sobie co chcesz) ty tez pewnie nie masz za duzo kultury osobistej skoro pochwalasz takiego gowniarza co w kapturze na scene wychodzi pajacowac!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak widać .Z idiotą trudno dyskutować, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona swoim doświadczeniem. Kiedyś taka kultura to była nazywana "niżej krawężników" a dzisiaj za coś takiego przyznają sobie wyróżnienia ale na szczęście w swoim zwariowanym kręgu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oskar napisał:
weź idz gosciu sie juz nie wysilaj na ta poprawna polszczyzne he he co za matolek jakis uczepil sie tych PSEUDOartystów, lec do nich szybciutko, moze dadza sie pocalowac w .... (wstaw sobie co chcesz) ty tez pewnie nie masz za duzo kultury osobistej skoro pochwalasz takiego gowniarza co w kapturze na scene wychodzi pajacowac![/quote] Panie Oskarze, rozumiem, że gdy w szkole na lekcjach języka polskiego pana klasa uczyła się o podwalinach polskiej kultury, Pan zdobywał wiedzę praktyczną stojąc pod budka z piwem - gdzie jak mniemam stoi Pan do dzisiaj. [quote name='Andrzej' post='280806' date='7.05.2010, 14:58:44']Jak widać .Z idiotą trudno dyskutować, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona swoim doświadczeniem. Kiedyś taka kultura to była nazywana "niżej krawężników" a dzisiaj za coś takiego przyznają sobie wyróżnienia ale na szczęście w swoim zwariowanym kręgu.
Panie Andrzeju, poziom dyskusji z Panem można sprowadzić do mojego pionu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie umiesz czytać?. Napisałem chyba wyraźnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe a jak zabraknie swoich to komu będą dawali te nagrody?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak widzę poziom artystyczny młodych i obiektywność starych artystów w jury to mam ochotę zafundować im pawia! Swoją droga: jak to możliwe, że młody pietras nie otrzymał nagrody, chociaż był nominowany? Za mało błaznad organizuje, czy też pokłócił się z ojcem-szefem nn? Oj, bo nie dostaniecie ESK!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: