Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszyscy powinni się ubezpieczyć w UK i pozwolić zusowi "zaoszczędzić" jeszcze więcej i spokojnie upaść.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak,tak-znamy ZUS-owskie normy zdrowia. Ludziom z widocznym kalectwem zabierają renty a obłożnie chorym zasiłki . Po co w ogóle płacimy skoro nic z tego nie mamy? Jaka część składki idzie na utrzymanie tej skostniałej instytucji?
0
Lepiej niech ZUS zweryfikuje tych co mają renty za pieniądze i pracują zabierając miejsca pracy młodym ludziom.
0
A koszty kontroli wyniosły pewnie grubo ponad 100 tys. zł.
0
ciekawe ile kosztowała sama kontrola ZUS pewnie okaże się że opłaca się nie robić takich kontroli
0
Ilu rencistów jest na stałej rencie,czy ZUS wie?,jestem pewny,że zbadanie ich przez specjalistów dałoby dużo większe korzyści dla społeczeństwa niż badanie zwykłych zwolnień lekarskich,ale widocznie to dla ZUS-u jest nie wygodny temat,bo rączka rączkę myje.
0
Kontrolerzy z ZUS-u sprawdzają również co się robi po zakończeniu zwolnienia. Mnie tak skontrolowali :-)...Ciekawe za czyje pieniądze ?
0
Co to jest nieprawidłowe wykorzystanie zwolnienia???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: