Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS rozsyła listy do 19 mln osób. Informuje o stanie konta emerytalnego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2017 r. o 18:47 Powrót do artykułu
***mieczducha888.blogspot.com/2017/03/koniec-entropii-wspaniaa-wiadomosc-dla.html , "mowa szczera trwa wiecznie lecz fałszywa tylko chwilę " - salomon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej przepić, chociaż kac po tych pieniądzach zostanie. Bo po wpłaceniu do zus... a ponoć piramidy finansowe w tym kraju są nielegalne ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
lepiej przepić, chociaż kac po tych pieniądzach zostanie. Bo po wpłaceniu do zus...  a ponoć piramidy finansowe w tym kraju są nielegalne ?
 masz rację bo i tak zapieprzą nam na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac zus, nie krasc, tylko oddawac moja kase a ja se sam zaoszczedze na emeryture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znasz założeń ZUS-u jakby się on nie nazywał. Umowa międzypokoleniowa wymusza płacenie składek przez Ciebie aby Twoi rodzice mieli emeryturę. To rozumiesz chyba. Co innego i myślę, że o to ci chodzi, że starsi wiekiem którzy od 40 lat płacili składki(pełne) zostali zrównani, uśrednieni, nie mający nic do gadania a to doprowadza do paradoksu. Paradoks polega na tym że niedgdyś dobrze zarabiający pracownik, np.prof.medycyny, który piastował wysokie funkcje w tzw. słuzbie zdrowia, dużo zarabiał, duże składki szpital, przychodnia odprowadzały do ZUS-u a teraz otrzyma jakiś ok.3 tys.zł. Zresztą takich przykładów można mnożyć w tysiącach. Kombinatorzy którzy kiedyś zarabiali grosze w związku z tym "grosze" "szły" na ZUS, potem "przeszli" na KRUS(bo wzięli w dzierżawę 1 ha gleby) i płacili składek 6 razy mniej ale dostęp do usług medycznch (bezpłatnych) mieli taki sam jak zusowcy teraz otrzymają mniej ale parzez np.ostatnie 25 lat mogli sobie odłożyć skromnie licząc po jakieś 250 tys.zł.  Oddam duże swoje pieniądze dla tego kto dokona zrównoważenia składek ZUS u KRUS oraz zrówna społeczeństwo, tzn. żeby było "jednego sortu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm czyli zamiast dać ludziom to ukryte wyprowadzenie pieniędzy z ZUS przez Pocztę do skarbca . To jest pranie pieniędzy w białych rękawiczkach. Ciekawi mnie jedno ile nieszczęść łódzkich jest w tych 19 milionach. Przemyślenia LBGrb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...