Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ZUS zwolnił dyrektorów oddziałów w całej Polsce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 14:57 Powrót do artykułu
HIPOKRYZJA inaczej tego nazwać nie można, przed wyborami obiecywał PIS że będzie inaczej, a teraz KORYTO+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ! Wreszcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis obiecywał że w PIS nepotyzmu nie bedzie a tu proszę program "Rodzina na swoim" pełną gębą ruszył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal, PiS powinien zostawić na stołkach towarzyszy z PO-ZSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksander Jabłonowski o CETA i kanaliach w Sejmie RP. PiS nas zdradził. Nowy gubernator w Polsce. - wpisz a znajdziesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo oszolomy seksiarskie z pisiorni co skonczyly sie inne koryta dla bandy nieudacznikow teraz trzeba obsadzic zusy nieukami szcerbatego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu się doczekaliśmy !!!!!!!!!!!!!! Brawo Pani Profesor !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jejku teraz trzeba będzie mieć jakieś normalne w urzędzie wykształcenie (prawo, administracja, ubezpieczenia społeczne, ekonomia, zarządzanie). Po prostu dramat !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
brawo oszolomy seksiarskie z pisiorni co skonczyly sie inne koryta dla bandy nieudacznikow teraz trzeba obsadzic zusy nieukami szcerbatego
To jakie wykształcenie ma obecny szef zus, że reszta to nieuki i nieudacznicy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też będę kandydował zesram się z radości jak wygram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 15 lat pracuję w HR i nigdy nie widziałem takiej szopki. Zwolnić wszystkich? To totalny paraliż firmy. Nie będą teraz płacić emerytur? PIS nie ma pojęcia o polityce kadrowej. Szukają tylko miejsca dla "swoich", żeby im stołki załatwić. To komunistyczna logika. Takiego lewactwa po PIS się nie spodziewałem. Dobra, zmiana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Waszaka. Gość jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie "wreszcie"? Właśnie wywalili z pracy najważniejszych ludzi w organizacji, która płaci emerytury połowie polaków. Uważasz, że to dobrze? Ach, zapomniałem. Przecież jesteś nieudacznikiem, który cieszy się z upadku innej osoby. Każdej osoby. Bo ty nie masz skąd spaść. Już jesteś na dnie. Finansowo, społecznie i intelektualnie. PS. może jak kiedyś popatrzę w "dół" to cię zobaczę. Pomachasz do mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W końcu się doczekaliśmy !!!!!!!!!!!!!! Brawo Pani Profesor !!!!!!
O Wasąga chodzi? Bo Waszaka to nie znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i "dobra zmiana" zwolniła mi fajnego szefa. Niech was szlag! Drugi raz na was nie zagłosuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli wśród tych 40 zwolnili dobrych menedżerów? I teraz mają jeszcze raz w rekrutacji startować? A jak się obraża to zus na tym straci. Dziwne posunięcie. Spotkałem tego z Lublina, dobre wrażenie zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z nielicznych porządnych Dyrektorów w Lublinie i ZUS -ie w ogóle. Znajomość z nim to wartość. Uczciwy. Szanujący ludzi. Niewielu już takich. To strata dla ZUS u. Czym się PIS kierował, wycierający sobie chrześcijańskimi hasłami twarz, odwołując takiego człowieka? Chyba tylko skrajną ignorancją i głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana? To jakieś żarty. Nie wiem jak z innymi dyrektorami w ZUS-ie ale akurat Panu Piotrowi Waszakowi kwalifikacji, uczciwości i innych pożądanych u menedżera cech odmówić nie można. Władza, która usuwa dobrych ludzi jest złą władzą. Nikt mi nie wmówi, że nie mam racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha! No i w Biłgoraju pozamiatane ;-) Brawo!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadzę firmę od 11 lat. W tym czasie w zusie w lublinie sporo się poprawiło. Teraz zaświadczenia od ręki, panie w biurze obsługi miłe i uprzejme (i ładne). To po co zwalniać drektora co to wszystko zrobił? Nikt nie pyta klientów. Znowu polityka górą. PS. Po zmianach w skarbówce sporo się pogorszyło. Nie chce zeby było to samo w zus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...