Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żużlowcy ścigali się na rondzie na Czechowie. Film już gotowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 sierpnia 2016 o 22:14 Powrót do artykułu
Słabe,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
beznadziejne....
0
He he dobre, tłumy szaleją ;)
0
Świetny pomysł i super promocja miasta z historią żużlową! Chcemy więcej! :)
0
Fajna promocja miasta. Oby więcej!!!
0
Brawo za pomysł. Brawo za przyzwolenie od miasta. Tylko malo informacji bylo przed akcją.
0
Urządzanie takich imprez w tak bliskiej odległości kościoła jest niestosowne.
0
A kto pomaluje teraz pasy od nowa ???!!!!! Przejechałem tamtędy po tej dziecinadzie i powiem że został taki sysf po tym że brak słów. Kto za to zapłaci za posprzątanie i odnowienie tego ronda !!!!!!!!!???
0
Ja nie przecierałem oczu ze zdumienia bo dowiedziałem się teraz a mieszkam niedaleko :)
0
"A kto pomaluje pasy teraz ?" Przez takich ludzi jak Ty właśnie tak mało się dzieje a miasto przepier... na byle co pieniądze a co do "Urządzania takich imprez... (bla bla bla)... Kościoła" to przecież w Lublinie jest tyle kościołów co kebabów na każdej ulicy po jednym więc ciężko było by wybrać miejsce gdzie go nie ma...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: