Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwabili dziewczynę na działki i zgwałcili

Utworzony przez Gość, 18 października 2009 r. o 13:32 Powrót do artykułu
Za same mordy 10 lat bez wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tego stary to powinni dzień i noc sami młodzi pie......ć w pudle. Niech mu zrobią z d...y wiatrak. Stary k...s. Na sam jego widok obrzydzenie bierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rock napisał:
Te osoby które uważają że dziewczyna sama sobie na to zasłużyła są nieźle stelepani, ma prawo robić co chce i nikomu to nie daję prawa do czegoś takiego . Jak dla mnie tacy kolesie to niedorozwinięte szczury bojowe , których najlepiej było by się gdzieś pozbyć. Jeszcze wzmianka dla twierdzących że sama się o to prosiła, jak będziecie gdzieś na piwie z jakąś fajną dziewczyną a później się obudzicie z kijem w tyłku to przecież sami się o to prosiliście no nie?????
Skoro ,jak piszesz dziewczyna ma prawo robić , co chce, to dostała to ,czego chciała. Po co więc skoro jej zrobili tak dobrze zgłasza , że ją zgwałcono ? Jaka szanująca się dziewczyna pije alkohol z nieznajomymi menelami i oddala się z nimi w ustronne miejsce ? Przysłowie mówi ,, Głowa pijana , d*** sprzedana", więc , kto tu jest cyt,, stelepany"? Ty jak byś był na miejscu dziadka i trafiłaby się okazja, też byś sobie zapewne nie odmówił. Tych czterech zasłużyło na wysoką karę , ale dziewczyna jest sama sobie winna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem za tym , aby winni byli ukarani. Należy jednak zwrócić uwagę ,że owa dziewczyna głównego sprawcę poznała w barze, potem się kilka razy z nim spotkała, aż do momentu , kiedy ją ...zgwałcono. Pytam , jaka porządna dziewczyna szwęda się po barach i poznaje przygodnych facetów? Ano żadna szanująca się dziewczyna , nie szuka przygód po barach. Ta akurat szukała i znalazła, a na efekt nie trzeba było długo czekać. Poza tym, pomimo ,że sprawcy mają oczy zakryte , widać , jakie z nich są zakapiory, więc co dobrego dziewczyna się po nich mogła spodziewać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UTŁUC ŚMIECI NA MIEJSCU A NIE JESZCZE ŻYWIĆ TO BYDŁO NA KOSZT SPOŁECZNY ,WIEM ,WIEM NIE MOŻNA A SZKODA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna była zupełnie niodpowiedzialna.Ale nie upoważnia to zwyrodnialców do takiego traktowania.Szkoda mi tej młodej niedojrzałej dziewczyny,ale ciśnie się pytanie po groma tam szłaś czy bez alkoholu nie da się żyć?Jeśli gwałcicielom da się udowodnić winę to myślę że w więzieniu ktoś sprawiedliwie ich potraktuje.Życzę im tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi im 12 lat więzienia? Akurat! Bo jak wytłumaczyć coś takiego: "Okazało się, że 25-letni Emiliusz M. z Lublina, zwany "Emilem”, na początku roku był już ujęty w podobnej sprawie" Skoro "był już ujęty" to dlaczego nie zainkasował wyroku? Miejmy nadzieję, że tym razem wymiar sprawiedliwości nie okaże się równie "łaskawy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BABA PIJANA d*** SPRZEDANA. A SWOJĄ DROGĄ TO PIJĄC Z TYMI TYPAMI TO NA CI LICZYŁA ŻE NA DZIAŁKACH BĘDZIE Z NIMI WĄCHAĆ KWIATKI. JEST CHYBA DRÓGIEDNO TEJ SPRAWY , BYĆ MOŻE ZALALI JEJ FORME I TRZEBA SZUKAĆ OJCA NIE WAŻNE KTO ABY BYŁ. B) :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blackie napisał:
Dokładnie właśnie tacy. Ciekawe skąd wiesz czy biegli będą w stanie stwierdzić gwałt ? Bo co miałeś niedawno sprawdzian w szkole z biologi ?? Twoje wypowiedzi są żenujące. Wychodzi na jaw zacofana i ortodoksyjna lubelszczyzna, która mentalnie jest w średniowieczu. Widzę dalej, że niektóre osoby robią z ofiary sprawcę albo winną tego, że ją 4 śmieci zgwałciło. Życzę tym wszystkim wypowiadającym się w tym tonie przeżycia tego samego co ta dziewczyna. Ps: A nie pomyśleliście, że może się bała, wstydziła powiedzieć o tym ? Bo tacy jak wy to właśnie na niej powieszą psy i tą ją obarczą winą za całe zajście. Podtrzymuję nadal: Idzie się w stronę ekologi utylizując śmieci. Bądźmy i teraz ekologiczni i zutylizujmy również te 4 odpady.
A skąd wiesz jak było naprawdę? Byłeś tam czy może służyłeś za materac? Głupota i nieodpowiedzialność tej panienki przeraża. Teraz to ona może co najwyzej zrobić sobie test ciążowy czy przypadkiem nie zaszła a nie sprawę w sądzie. Nawet jeżeli do procesu dojdzie to i tak wyroki nie są pewne, bo jak tu kogoś osądzać tylko na podstawie zeznań bez dowodów? A wstydzić to się może 15 latka a nie mająca 19 lat co już z niejednym wódkę piła. Jeżeli nawet ci zboczeńcy są winni to i tak nalezy piętnować głupie zachowanie dziewczyny. Takie rzeczy zgłasza się od razu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzata napisał:
podpis pod fotkami tych ***** mówi "Mężczyźni....." Czy to są mężczyźnie? ja o nich mówię ... h.... itp i mam wielką nadzieję,że w więzieniu będą pakowani w tylec aż po same gardło zapoznacie się z rodzajem gwałtów i sposoby na udręczenie. Czy już przygotowali sobie smalec na zmniejszenie tarcia w kiszce stolcowej? jeśli nie to ktoś będzie musiał ten smalec dostarczyć bo inaczej kicha stolcowa pęknie.
podpisuję się pod tym obiema rękami-niech sczezną sku***syny!!! ja też jestem sadystką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieboga, ale ją niewiniątko ukrzywdzono. A jak to się odbije na jej wrażliwej psychice. Teraz to już będzie dawała bez żadnego oporu i umiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poleli jej za mało o jedną kolejke ? Bidulka nie wiedziała co się z nią dzieje , pruła się na potęgę a teraz szuka kasy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam wasze wypowiedzi i jestem w szoku poziomem niektórych czytelników. Ludzie? a raczej chłopcy! ( widzę,że większość wypowiedzi jest pisana w trybie męskim) Po stylu w jakim piszecie i waszych argumentach , wnioskuję że wszyscy powinniście siedzieć za wasze poglądy!!!! Fakty mówią same za siebie: 4 facetów gwałci jedną kobietę, młodą 19 latkę!!!!!co tu jest do komentowania? Czy Ty -jeden z drugim chcielibyście (nawet jakbyście lubili ten sport) być przykutym do łóżka i gwałceni przez czterech pijanych mężczyzn!!!!!! policja nie zakuwa z kajdanki niewinnych ludzi!!!mamy przed sobą gęby czterech zwyrodnialców, trzech młodych,obrzydliwie obleśnych jurnych mężczyzn i jednego starca(niestety nie impotenta) w robotniczym sweterku na którego widok robi mi się niedobrze. Nieważne czy dziewczyna była pijana, czy też nie! Poznała faceta z którym, jak artykuł wskazuje znała się długo, któremu zaufała, podpiła sobie i poszła z nim na imprezę. Może to nie było mądre posunięcie, i z pewnością dziewczyna za bardzo zaufała szmatławemu Emilowi, może za dużo wypiła, ale czy to może tłumaczyć fakt, że została jej zadana najgorsza w życiu krzywda?? Pytań nasuwa się wiele. Może zwyrodnialcy zaplanowali to wcześniej? np. zakupili tabletki gwałtu i wrzucili jej do piwa. Ostatnio o tym tak głośno...jedno jest pewne: to był gwałt na młodej istocie i nie skupiajmy się na obronie zezwierzęconych instynktów tylko ukażmy winnych!!albo: taka propozycja już padła: może należałoby ukarać ich w inny sposób.. współwięźniowie zwyrodnialców na pewno będą wiedzieli jak przyjąć młodych mężczyzn do swojego stadka- serdecznie im tego życzę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi tej dziewczyny....może była pijana i głupia...ale to nie upoważnia tych kolesi do takiego czynu!!!no, ale trzeba było wykorzystać okazje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czytam wasze wypowiedzi i jestem w szoku poziomem niektórych czytelników. Ludzie? a raczej chłopcy! ( widzę,że większość wypowiedzi jest pisana w trybie męskim) Po stylu w jakim piszecie i waszych argumentach , wnioskuję że wszyscy powinniście siedzieć za wasze poglądy!!!! Fakty mówią same za siebie: 4 facetów gwałci jedną kobietę, młodą 19 latkę!!!!!co tu jest do komentowania? Czy Ty -jeden z drugim chcielibyście (nawet jakbyście lubili ten sport) być przykutym do łóżka i gwałceni przez czterech pijanych mężczyzn!!!!!! policja nie zakuwa z kajdanki niewinnych ludzi!!!mamy przed sobą gęby czterech zwyrodnialców, trzech młodych,obrzydliwie obleśnych jurnych mężczyzn i jednego starca(niestety nie impotenta) w robotniczym sweterku na którego widok robi mi się niedobrze. Nieważne czy dziewczyna była pijana, czy też nie! Poznała faceta z którym, jak artykuł wskazuje znała się długo, któremu zaufała, podpiła sobie i poszła z nim na imprezę. Może to nie było mądre posunięcie, i z pewnością dziewczyna za bardzo zaufała szmatławemu Emilowi, może za dużo wypiła, ale czy to może tłumaczyć fakt, że została jej zadana najgorsza w życiu krzywda?? Pytań nasuwa się wiele. Może zwyrodnialcy zaplanowali to wcześniej? np. zakupili tabletki gwałtu i wrzucili jej do piwa. Ostatnio o tym tak głośno...jedno jest pewne: to był gwałt na młodej istocie i nie skupiajmy się na obronie zezwierzęconych instynktów tylko ukażmy winnych!!albo: taka propozycja już padła: może należałoby ukarać ich w inny sposób.. współwięźniowie zwyrodnialców na pewno będą wiedzieli jak przyjąć młodych mężczyzn do swojego stadka- serdecznie im tego życzę...
Nie przesadzaj, ze taka krzywda się jej stała bo gdyby tak było to od razu poszłaby z tym na policję. Jeżeli dziewczyna sama idzie w patologiczne towarzystwo i jeszcze z nimi pije alkohol to czego się można spodziewać? Okazja czyni złodzieja jak mawiają. Pomijając już fakt rzekomego zgwałcenia to i tak nie ma kogo żałować bo ta panienka reprezentuje podobny poziom co te menelstwo z którym piła. Nie jest mi jej ani trochę żal bo ma to na co zasłuzyła i oby na przyszłość wyciągneła wnioski ale pewnie skończy w takim towarzystwie jako kolejna menelówa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
czytam wasze wypowiedzi i jestem w szoku poziomem niektórych czytelników. Ludzie? a raczej chłopcy! ( widzę,że większość wypowiedzi jest pisana w trybie męskim) Po stylu w jakim piszecie i waszych argumentach , wnioskuję że wszyscy powinniście siedzieć za wasze poglądy!!!! Fakty mówią same za siebie: 4 facetów gwałci jedną kobietę, młodą 19 latkę!!!!!co tu jest do komentowania? Czy Ty -jeden z drugim chcielibyście (nawet jakbyście lubili ten sport) być przykutym do łóżka i gwałceni przez czterech pijanych mężczyzn!!!!!! policja nie zakuwa z kajdanki niewinnych ludzi!!!mamy przed sobą gęby czterech zwyrodnialców, trzech młodych,obrzydliwie obleśnych jurnych mężczyzn i jednego starca(niestety nie impotenta) w robotniczym sweterku na którego widok robi mi się niedobrze. Nieważne czy dziewczyna była pijana, czy też nie! Poznała faceta z którym, jak artykuł wskazuje znała się długo, któremu zaufała, podpiła sobie i poszła z nim na imprezę. Może to nie było mądre posunięcie, i z pewnością dziewczyna za bardzo zaufała szmatławemu Emilowi, może za dużo wypiła, ale czy to może tłumaczyć fakt, że została jej zadana najgorsza w życiu krzywda?? Pytań nasuwa się wiele. Może zwyrodnialcy zaplanowali to wcześniej? np. zakupili tabletki gwałtu i wrzucili jej do piwa. Ostatnio o tym tak głośno...jedno jest pewne: to był gwałt na młodej istocie i nie skupiajmy się na obronie zezwierzęconych instynktów tylko ukażmy winnych!!albo: taka propozycja już padła: może należałoby ukarać ich w inny sposób.. współwięźniowie zwyrodnialców na pewno będą wiedzieli jak przyjąć młodych mężczyzn do swojego stadka- serdecznie im tego życzę...
Cyt:,,Do gwałtu doszło we wrześniu, ale dziewczyna powiadomiła policję o przestępstwie w minioną środę. – Z jej relacji wynikało, że na początku września w jednym z barów w centrum Lublina poznała chłopaka o imieniu Emil – mówi Jacek Deptuś z lubelskiej policji. – Później widziała się z nim jeszcze kilka razy. Wzbudził jej zaufanie. 8 września spotkali się znowu. Zaprosił ją do jednego z barów. Na miejscu okazało się, że są z nim dwaj znajomi. Wszyscy pili alkohol." ..... Na początku września poznała chłopaka , a 8 września została zgwałcona--- faktycznie , bardzo długo znała się z chłopakiem. Wystarczająco długo ( zaledwie kilka dni),aby pójść z nim i jego kompanami pić alkohol w ustronnym miejscu. Jeszcze raz pragnę podkreślić-- Ci zwyrodnialcy powinni zostać surowo ukarani za to co zrobili, bo mogło to się przytrafić , jakiejś NORMALNEJ , niczemu niewinnej dziewczynie. Ta natomiast , o której jest mowa w artykule, doskonale zdawała sobie sprawę , jak ta popijawa może się zakończyć . 57- letni , obleśny chłop i tacy sami obleśni jego kompani od kielicha, to nie są odpowiedni koledzy dla szanującej się 19-latki. Widać ,że dziewczyna lubi bary i przebywające w nich podejrzane towarzystwo ( wystarczy popatrzeć na gęby ), pewnie już z niejednego pieca chleb jadła, a teraz robi z siebie wielkie niewiniątko. Zboczeńcy powinni ponieść taką karę ,żeby już więcej nikogo nie skrzywdzili , natomiast dziewczyna dostała lekcję życia. Jeśli wyciągnie z niej odpowiednie wnioski , to więcej głupstwa nie zrobi. Życie jest dla niektórych bardzo okrutne , ale jakże często sami poszkodowani są sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieeee widzę, że dalej jest ciągnięty motyw dziewczyny jako winnej całego zajścia. Żal mi tych ludzi. którzy myślą w tym tonie. A wcześniej ktoś mi napisał, że ja mówiąc o utylizacji jestem za małym wyrokiem albo nawet uniewinniem. Otóż wprost przeciwnie ! Utylizacja znaczy unieszkodliwienie. Mam na myśli tutaj kastrację chemiczną, która już jest możliwa (w sumie tylko dla pedofili) i podanie danych osobowych i wizerunków do publicznej wiadomości. Myślałem, że takie coś zatrułoby im życie ale czytając komentarze większość wypowiada się w agresywnym i potępiającym nurcie w stosunku do dziewczyny. A sprawców traktujecie tak jak by to było oczywiste i normalne, że gwałci się na imprezach kobiety. Żal mi tej dziewczyny. Czytając wypowiedzi na forum może się jeszcze dodatkowo załamać i przestraszyć tego, że to ona jest uznawana za sprawcę. Niestety głupoty, zacofania umysłowego i zwykłego prostactwa nie wypleni się z forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@blackie "A wcześniej ktoś mi napisał, że ja mówiąc o utylizacji jestem za małym wyrokiem albo nawet uniewinniem". Przeczytaj jeszcze raz, to co na dole. "Idąc Twoim tokim myślenia, obawiam się że sąd będzie chcial ich poddać recyklingowi. Czyli zamiast tych 12 lat, o wiele mniej, a i to zamienią na zawiasy albo skróca odsiadkę za tzw. dobre zachowanie, niestety". Sens zdania jest taki, że nie Ty jesteś za zminiejszeniem kary, ale byc może będzie za nim sąd. Tym bardziej, że ów Emilek byl juz zatrzymywany w podobnej sprawie, a łazi sobie spokojnie po Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blackie napisał:
Nieeee widzę, że dalej jest ciągnięty motyw dziewczyny jako winnej całego zajścia. Żal mi tych ludzi. którzy myślą w tym tonie. A wcześniej ktoś mi napisał, że ja mówiąc o utylizacji jestem za małym wyrokiem albo nawet uniewinniem. Otóż wprost przeciwnie ! Utylizacja znaczy unieszkodliwienie. Mam na myśli tutaj kastrację chemiczną, która już jest możliwa (w sumie tylko dla pedofili) i podanie danych osobowych i wizerunków do publicznej wiadomości. Myślałem, że takie coś zatrułoby im życie ale czytając komentarze większość wypowiada się w agresywnym i potępiającym nurcie w stosunku do dziewczyny. A sprawców traktujecie tak jak by to było oczywiste i normalne, że gwałci się na imprezach kobiety. Żal mi tej dziewczyny. Czytając wypowiedzi na forum może się jeszcze dodatkowo załamać i przestraszyć tego, że to ona jest uznawana za sprawcę. Niestety głupoty, zacofania umysłowego i zwykłego prostactwa nie wypleni się z forum.
Tępoty też się nie wypleni, zwłaszcza kiedy daje o sobie znać w takich sytuacjach. Ta dziewczyna zdawała sobie sprawę z tego z jakim towarzystwem się zadaje i pije alkohol i dlatego nie jest do końca ofiarą, jest taka sama jak ta reszta żuli. Nikt tutaj nie twierdzi, ze sprawcy postąpili dobrze, ale też dziewczyna nie zachowała się w sposób odpowiedni wykazując lekkomyślnością i głupotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten czwarty to rooco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...