Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związał psa i wrzucił go do rzeki

Utworzony przez malwina, 7 lutego 2010 r. o 16:02 Powrót do artykułu
Do wszystkich przejmujących sie losem ludzi kilka prostych pytań: - zapraszacie bezdomnych na Wigilię? - Wynosicie im ciepłą zupę w taki mróz jaki mamy tej zimy? - sprzedalibyście swój komputer żeby wspomóc chore dziecko biednych sąsiadów? - Ile dajecie rocznie na cele charytatywne? No, to teraz jak juz wiecie, ze sami nic nie robicie, to odwalcie się od tych, którzy pomagają zwierzętom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadmiar kundli w mieście jest tak peowcy rządzili.Wybory idą i porządek robić trza.Policja niech się zajmie zamykaniem pelowców a i komuchów ścigać trza.Po rzece łażą, jo się pytam co oni tam szukali nad tą rzeką.Środki marnotrowione.Ziobro nastanie niedługo to zrobi troche porzadku.Co kogo kundel obchodzi jak trza wyższe cele społeczne osiągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla policjantów. Szkoda mi tego pieska. NApiszcie artykuł, co z nim... Pomóżcie znalezc mu nowy domek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malwina napisał:
Kazimierz ty durniu pozbawiony jesteś podstawowych ludzkich uczuć!!! Człowieka można łatwo ocenić po tym jak traktuje zwierzęta. Mam nadzieję że dosięgnie cię sprawiedliwość idioto!!!
Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazimierz napisał:
nadmiar kundli w mieście jest tak peowcy rządzili.Wybory idą i porządek robić trza.Policja niech się zajmie zamykaniem pelowców a i komuchów ścigać trza.Po rzece łażą, jo się pytam co oni tam szukali nad tą rzeką.Środki marnotrowione.Ziobro nastanie niedługo to zrobi troche porzadku.Co kogo kundel obchodzi jak trza wyższe cele społeczne osiągać.
Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malwina napisał:
Kazimierz ty durniu pozbawiony jesteś podstawowych ludzkich uczuć!!! Człowieka można łatwo ocenić po tym jak traktuje zwierzęta. Mam nadzieję że dosięgnie cię sprawiedliwość idioto!!!
Wybacz, Droga Malwino. Tak mnie ten prostak osłabił, że straciłam wzrok i napisałam parę ostrych słów pod Twoją wypowiedzią. Niedobrze. Przepraszam najmocniej, ale Ty pewnie wierzysz moim emocjom... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osłabiona napisał:
Takich jak ty,prostokątnych chamów, nie potrzebuje żadna partia polityczna. Nie obwiniaj PO, bo z tobą świat zawsze będzie trochę bardziej parszywy. Nie wymawiaj imienia Ziobry nadaremno, bo takiemu jak ty nie podałby ręki. Zdenerwowałeś i osłabniłeś mnie tak bardzo, że opieprzyłem niewinną osobę. Zaraz ją przeproszę, choć pewnie już się zorientowała, w czym rzeczx.
Hej mila , rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem. Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zeniu, chyba nie wiesz ale za to jest paragraf. A twoje IP też łatwo namierzyć. Aż taki anonimowy nie jesteś synku. Ktos powinien zgłosic twój wpis na policję. Kto wie, może ja?
Na razie zgłosiłam Dziennikowi Wschodniemu do usuniecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesoly Romek. napisał:
Hej mila , rozumiem Twoja frustracje, ale zauwaz prosze, ze z razpedu przeceniasz Zbysie Ziobro, bo ta kanalia poda reke kazdemu idiocie gotowemu oddac swoj glos na "prawdziwych" Polakow i niedoceniasz Kazimierza, bo on jest wlasnie tym elektoratem. Tego zas bydlaka, ktory w tak okrutny sposob chcial pozbyc sie psiny osobiscie wrzucil bym do Bystrzycy.
Policja nie powinna kończyć na tym - POWINNI ZNALEZC SPRAWCE TEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zapewne przedstawiciel elektoratu PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze los temu zje.....bowi odplaci w przyszlosci za sadyzm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała wam dobrzy ludzie a temu frajerowi oby stało sie kiedys jak chciał dlatego psa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...