Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe ile za bilet zaplacili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestujcie w swoim imieniu,ode mnie wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wnioski urlopowe podpisane????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my z żoną nie jedziemy protestować. Jedziemy tylko dlatego, że nie trzeba płącić za bilet do W-wy. A gdzieś czytałem, że podobnież dopłacają jeszcze 100-150 zł od osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaszubski żyd wykańcza naszą OJCZYZNĘ,tylko zdrajcy polskiej sprawy i sprzedawczyki nie jadą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jadą i wstrząsną, tylko mocno, bo to o czym czytałam dzisiaj w lubelskiej Wyborczej to zgroza! Wyrzucić kobietę po 30 latach pracy i zatrudnić tzw. "kumpla króliczka" to jest ...nie wyrażę się co, bo musiałabym brzydko! I tak się dzieje w całym kraju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś   przeciwko rządzącym protestował Tusk and company. Dzisiaj  lekceważy protestujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile płacą za protestowanie???? I kto płaci??? Kaczyński??? Mogę pojechać za 150zł dniówką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyliście, że ci zwiazkowcy nie potrafią poza ogolnikami zaslyszanymi nic sklecic sami. Marionetki poprostu. A tak swoja droga to jakim prawem oni mowia ze caly narod jest przeciwny temu co robia rzadzacy, ze jest takie dno? Ja jestem za uelastycznianiem czasu pracy, za tym by zmniejszac zasilki nierobom - mowie oczywiscie tym co sa zdrowi i nie chce im sie robic, a wiecie doskonale ze cala masa nauczyla sie zyc z zasilkow. Ostatnio rozmawialem z kolega mieszkajacym od prawie 10 lat w USA - wiecie dlaczego sa tacy bogaci, dlaczego maja taka potege gospodarcza? Pracownik ma w ciagu roku poza weekendami 5 dni wolnego (1 dzien boze narodzenie, 1 nowy rok, 1 swieto nipodleglosci, 1 swieto pracy, 1 jakies tam jeszcze swieto ktorego nie pamietam). Wiecie ile urlopu rocznie sie dostaje - 6 dni. Słownie pięć + sześć = JEDENAŚCIE. Wiecie, że jak świeto wypada w weekend to nic nie dostaja w zamian? Tam wysłać te dzisiejsze pociągi i autokary. Nauczyc ich pracy. I wtedy niech sie zastanowia czy maja tak zle. No chyba ze chcecie zeby porownac do Chin...?   Uprzedzając jad jaki zaraz się posypie -mam 31 lat, jestem nieuleczalnie chory ale ciezko pracuje, nie biorę ani zlotowki od Panstwa, nie narzekam, ciesze sie tym co mam. Tez mogl bym ujadac ale zostalem wychowany tak ze czlowiek jest tyle wart co osiagnie w zyciu a nie co inni mu podadza na talerzu. Kocham Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc. Chce sie zapisać do związku zawodowego. Czy musze zapuścić wąsy? Prosze o poważne odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my z żoną nie jedziemy protestować. Jedziemy tylko dlatego, że nie trzeba płącić za bilet do W-wy. A gdzieś czytałem, że podobnież dopłacają jeszcze 100-150 zł od osoby.
A POszedłbyś próżnioku fran cowaty na nogach a starą na plecy,byłaby to wielka sprawa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaszubski żyd wykańcza naszą OJCZYZNĘ,tylko zdrajcy polskiej sprawy i sprzedawczyki nie jadą !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale debile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestujcie w swoim imieniu,ode mnie wara!
A kto Ci powiedział, że protestują w Twoim imieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc. Chce sie zapisać do związku zawodowego. Czy musze zapuścić wąsy? Prosze o poważne odpowiedzi.
To zadawaj poważne pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowia np ze rzad nie sluchal ludzi. A dla mnie to bardzo dobra wiadomosc ze nie slucha grupy flustratow.
A kto Ci powiedział, że protestują w Twoim imieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowia np ze rzad nie sluchal ludzi. A dla mnie to bardzo dobra wiadomosc ze nie slucha grupy flustratow.
fRustratów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za obaleniem zwiazkow zawodowych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za obaleniem zwiazkow zawodowych. 
Jabola sobie BUCU obal. bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow ale sie usmialem. Kiedys byla taka pani premier gb zwana zelazna dama. Powiedziala ze zwiazki to organizacje terroryzujace. I ja te slowa popieram.
Jabola sobie BUCU obal. bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...