Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy z Lublina wyjechali do Warszawy (wideo)

Utworzony przez henryk, 14 września 2013 r. o 07:47 Powrót do artykułu
A może by się za robotę wzięli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk, za którą? Jak jej nie ma? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk, za którą? Jak jej nie ma? 
Żyd kaszubski rozłożył wszystko w tym pięknym kraju,roboty nie ma i długo jeszcze nie będzie POLACY będą latami odbudowywać to co ta komucho-konfidencja przez te 6 lat zniszczyła i rozkradła !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budżetówce sobota i niedziela wolna - DLA RODZINY( praca za nie małe pieniądze) a u prywaciarza praca świątak piątek i niedziela za najniższa krajową chodz najczęściej na umowę śmieciową.Ja nie mam czasu na związki bo każda w pracy dniówka to moja złotówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budżetówce sobota i niedziela wolna - DLA RODZINY( praca za nie małe pieniądze) a u prywaciarza praca świątak piątek i niedziela za najniższa krajową chodz najczęściej na umowę śmieciową.Ja nie mam czasu na związki bo każda w pracy dniówka to moja złotówka.
Wszystko,prawdę piszesz tylko zamiast u prywaciarza,wpisz u żyda "są wszędzie jak motocykle "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Henryka nieroby do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty ciemniaki ze ściany wschodniej. Komuny wam się zachciało. Jak ktoś ciężko pracuje, ryzykuje własnym majątkiem to już od razu krwipijca i żyd. Lubelskie.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się ma dwie lewe ręce i się jest leniem to nie ma roboty, ot co. Jak się ma chęci to i robota jest. Raz lepiej, raz gorzej, ale jest. Lepiej jednak wsiąść w autobus, przejechać się za darmo do Stolycy, napić piwka i zjeść kiełbaskę z grilla. Sam na własne oczy widziałem w jakim stanie związkowcy wychodzili z autobusów zaparkowanych przy Gagarina i co w rękach trzymali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd kaszubski rozłożył wszystko w tym pięknym kraju,roboty nie ma i długo jeszcze nie będzie POLACY będą latami odbudowywać to co ta komucho-konfidencja przez te 6 lat zniszczyła i rozkradła !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze,   Szanuję Związków Zawodowych do wyrażania opinii na temat losu pracowników. Tak jest ich zresztą rola. Mam jednak duże wątpliwości czy faktycznie tym razem o to chodzi organizatorom i czy faktycznie do warszawy pojechali ci którym nie wiedzie się w życiu z winy akurat obecnego rządu i jego polityki.   W związku z tym mam prośbę aby spiąć klamrą ten wyjazd i pofatygować się na powrót autokarów z Warszawy i sprawdzić jak, z czym i w jakim stanie wracają nasi związkowcy?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej marudzic. Na prywaciarzy. A zrob firme tez bedziesz plywal w kasie. A nie zapomnialem ze musialbys byc zydem... jezdzijcie tam pierzcie dalej mozgi. Pozniej wrocicie i bedziecie czekac az ktos pieniadze wam w zebach da. Troche kreatywnosci i inicjatywy a nie zadan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie lenie pojechały na piknik - niektórzy załapią się nawet na darmowego grila i butelkę nałączowianki. Cóż za frajda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Żyd kaszubski rozłożył wszystko w tym pięknym kraju,roboty nie ma i długo jeszcze nie będzie POLACY będą latami odbudowywać to co ta komucho-konfidencja przez te 6 lat zniszczyła i rozkradła !!   Kto chce pracować to na pewno pracę znajdzie - jesteś zajadły cieć i  pisiorem śmierdzi od ciebie z daleka, ciekaw jestem co sobą prezentujesz póki co to widzę, że tylko chamstwem i wieśniactwem 
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej marudzic. Na prywaciarzy. A zrob firme tez bedziesz plywal w kasie. A nie zapomnialem ze musialbys byc zydem... jezdzijcie tam pierzcie dalej mozgi. Pozniej wrocicie i bedziecie czekac az ktos pieniadze wam w zebach da. Troche kreatywnosci i inicjatywy a nie zadan.
O czym ty idioto piszesz ???  załuż firmę,a komuchy i konfidenci łapami urzędów skarbowych cię zniszczą jak KLUSKĘ od komputerów,przez to tylko że nie opłacał czerwonych !!! że wolał przeznaczać kasę na bardziej szczytne cele,w podobny sposób komuniści załatwili Olewników. Wyrośnij tylko ponad przeciętność a zobaczysz co komuchy z ciebie zrobią. Dzisiaj to nie ten czas i nie ta władza,tusk musi odejść,a zrobi się NORMALNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by się za robotę wzięli ?
 
lubelskie lenie pojechały na piknik - niektórzy załapią się nawet na darmowego grila i butelkę nałączowianki. Cóż za frajda.
masz całkowitą rację, działacze związkowi to nieroby, obiboki i pijaki którzy liczą na "drapane"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz całkowitą rację, działacze związkowi to nieroby, obiboki i pijaki którzy liczą na "drapane"
Ale masz w tej głowie,jak baran w torbie !!  staraj się o jakąś rentę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty by się dziady wzieły a  jak się im w Polsce nie podoba to won na Magagaskar albo do Izraela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba wszystkich z Lublina wywieźli..bo więcej ich chyba nie ma !!!!??  czy co??  i oni mają reprezentować 400 tys. miasto?? troszku za mało!! Niech obalą ten rząd ale na wyborach nie na ulicy !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrówcie Dudę  i jego zegarek za 3,5 tysia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale masz w tej głowie,jak baran w torbie !!  staraj się o jakąś rentę !! rozejrzyj się dobrze to też dojdziesz do takiego samego wniosku - niekoniecznie musisz ubliżać osobie, która ma inny pogląd niż ty - ja cię mimo wszystko pozdrawiam
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...