Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy z Żagla rozpoczęli protest

Utworzony przez Gość, 12 września 2012 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Informuję, że wobec osoby która użyła mojego nazwiska i zniesławiła mnie określając jako naciągacza, zostaną wyciagnięte konsekwencje prawne. Są możliwości sprawdzenia z jakiego komutera wyszła ta treść i już rozpoczynam wszelkie procedury. Jeżeli ktoś ma odwagę tak napisać, to czemu nie ma odwagi się podpisać. Podkreślam, że tematu nie odpuszczę, bo nie mam sobie nic do zarzucenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maculewiczowi_STOP napisał:
Maculewicz spamerem? Haha, co już normalni ludzie nie chcą "współpracować" po dobroci? Biedakom z Żagla chcesz na odchodne przejąć placówki? Frajerów szukaj se pan w Wałbrzychu, ale tam już nikt nie chce gadać. Wszystkim potencjalnym naiwniakom odradzam nawet utratę darmowych minut na kontakt z tym naciągaczem, obieca wam wszystko co chcecie a potem kopnie w 4 litery przejmując sklepy. Nikt normalny z nim nie pracuje od lat.
Informuję, że wobec osoby która użyła mojego nazwiska i określiła mnie jako naciągacza, zostaną wyciągniete wszelkie konsekwencje prawne. Istnieją możliwości dokładnego sprawdzenia z jakiego komputera ta wiadomość została wysłana. Rozpoczynam procedury prawne i informuję, że nie odpuszczę tematu, gdyż nie mam sobie nic do zarzucenia. Jeżeli ta osoba jest taka odważna w obrażaniu kogoś, to czemu nie podpisuje się pod wiadomością, tak jak robię to ja. Jan Maculewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie dobrze, że od 2013 połączyli się z Santander. zatrważające jest to, jak wiele zależy od człowieka. a jak człowiek jest "lewy", to niestety odbija się to na firmie. na gowork w opiniach zresztą da się sporo rzeczy dowiedzieć, aczkolwiek myślę, że są już nieaktualne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...