Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. Ostatnio nie ma tygodnia żeby nie było wiadomości o zwolnieniach lub likwidacjach w lubelskich przedsiębiorstwach. Natomiast zupełna cisza jeśli chodzi o jakiekolwiek nowe inwestycje. Lublin już po prostu żebrze o inwestorów. Jakichkolwiek. Jeśli nasi decydenci nie ruszą w tej sprawie swoich ... to niedługo pozostaną tu tylko blokowiska z zabiedzonymi emerytami. To miasto nie potrzebuje żadnych pomników, pseudokultury czy happeningów. Co nam po kulturze jak nie będzie co do garnka włożyć? Lublin potrzebuje rozbudowy infrastruktury, rozwoju przemysłowego i gospodarczego. I to powinien być absolutny priorytet ustanowiony przez naszych rządzących. Bo jeszcze trochę i wiatr będzie tu tylko hulał po pustych ulicach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wschód od Wisły powstaje powoli przedmurze Europy.Kraj dziki i niezagospodarowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woj napisał:
Kupujmy u nich buty w sklepie firmowym bo są najlepsze.
Kupiłem sobie u nich 12lat temu, buty na zimę - po wypastowaniu wciąż wyglądają nienagannie. Tylko nieco "zjechana" podeszwa zdradza odrobinę ich wiek... Mam nadzieję, że nadal trzymają tą samą jakość, bo z chęcią sprawiłbym sobie jednak już kolejne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rangersy w Protektorze kupuję od 1998 roku. Są najlepsze! d tej pory glany rozwalały mi się tylko przez moje zaniedbania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tu się dziwić? Przecież profesorowie Balcerowicz, Petru i Gorzelak jasno dają do zrozumienia, że na wschodzie Polski ma nie być żadnego przemysłu, tylko co najwyżej zielona trawka i ekologiczne warzywka produkowane na naturalnym gnoju. Każda złotówka zainwestowana na wschodzie to złotówka zmarnowana. I ta koncepcja realizowana jest z żelazną konsekwencją już od prawie 20 lat! Nie ma nawet sensu mieć pretensji do polityków, bo i oni są zbyt ciency, żeby wpływać na decyzje, które już zapadły i zapadają daleko od naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co znam ten zakład od wielu lat, a nawet od kilkudziesięciu. I powiem wam jedno, dziwię się, że nikt go jeszcze porządnie nie skontrolował, wtedy dopiero wyszłyby wszystkie brudy!!!! Czy jakość dobra teraz? Niekoniecznie. Zarząd zamiast odjąć sobie z pensji i zwolnić zbędnych 30 dyrektorów, którzy są w kółko przyjmowani (pomimo kryzysu) to postanowił zamawiać sobie niektóre elementy obuwia z Chin!!!!!!!!!! Kiedyś tam była praca, dobre zarobki, a teraz poniżanie pracownika, pensja wystarcza na dojazd i rachunek za telefon. To jest smieszne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...