Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnienia? Zmiana wynagrodzeń? Nerwowo w COZL. Związkowcy spotkają się z marszałkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2017 o 19:35 Powrót do artykułu
Niech przewodniczący związku napisze ile zarabia w Cozl, ilu członków rodziny tam pracuje i z jakie pieniądze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szpitalem rządzi Bratkowski z Graczukiem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszyscy, począwszy od Grabczuka po ostatniego pracownika Centum zderzyli się ze skutkami nieudolnego zarządzania przez poprzednią dyrektor. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
marszałek za to co się dzieje w cozl powinien pożegnać się z robotą!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tam jest teraz czterech dyrektorów. Żaden z nich nie potrafił się wypowiedzieć do mediów? Może jest tak że jeden umie czytać, drugi pisać a trzeci i czwarty nic nie umie dlatego zabronili im się odzywać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Podmiot podlegający marszałkowi i wszystko jasne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Tam jest teraz czterech dyrektorów. Żaden z nich nie potrafił się wypowiedzieć do mediów? Może jest tak że jeden umie czytać, drugi pisać a trzeci i czwarty nic nie umie dlatego zabronili im się odzywać
 i pewnie masz rację, wystarczy, że należa do odpowiedniej partii. Brawo solidaruchy z lat 80, o to wam chodziło aby naszym krajem zarządzali osoby którzy nic nie umieja
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda że Marszałek tak się nie martwi szpitalem na ul. Kraśnickiej ma on 300 milionów długu. Skoro COZL przy 15 potrzebuje aż 4 dyrektorów (5 jest na zwolnieniu) to Kraśnickiej pewnie 24 żeby wyjść na prostą. Wtedy cały Urząd Marszałkowski by sparaliżowało bo oczywiście wszystkie Pachołki Marszałka rządzące w COZL są w Marszałkowskim na urlopach bezpłatnych. Miękkie lądowanie. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wcale mi darmozjadów nie szkoda. Wzbogacą swoją wiedzą sektor prywatny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nieudolnie zarządzanie jest teraz! A poprzednia Dyrektor walczyła o rozwój i kontrakty. Niestety Pan Marszałek a także dyrektor Nfz do spraw finansowych mają większy interes w rozwijaniu prywatnej radioterapii w Zamościu niż zapewnienie kompleksowego leczenia w Lublinie. Ich przyjaciel Borowicz z Spsk1 też woli żeby pacjenci czekali na chemioterapiię lub w ciężkim stanie byli odsyłani na Śląsk na przeszczep niż dopuścić żeby COZL miał kontrakt. Nie ma również problemu żeby w centrum (Spsk1)miasta budować kolejną radioterapię skoro i tak jest niewykonanie w COZL! Ale to Starosławska nieudolnie zarządzał! Skoro niudolnością jest otworzenie Immunologii (ważna dziedzina bardzo pomocna w leczeniu chorób nowotworowych) Ściągnięcie profesora Baranowskiego jednego z najlepszych ginekologów w kraju wraz z zespołem. Otworzenie oddziału Hematologii (dla pacjentów czekających na chemię na Staszica,  oczywiście Pan Borowicz tych kolejek nie wykazuje), pacjenci z powikłaniami i w ciężkim stanie są również odsyłani ze Staszica do COZL i leczeni mimo że nie ma kontraktu.Urolodzy którzy wszczepiają znaczniki pacjentom napromienianym, żeby chociaż dać im namiastkę komfortu a nie wypalić całe podbrzusze. Próba rozwijania badań genetycznych również nieudolność w końcu napewno zachodnia Europa i USA się nie znają na Onkologii a genetyka napewno z nią nie ma nic wspólnego!!!!  Proszę zapamiętać w razie choroby i przy przeżutach do kości operację zrobią wam Ortopedzi w COZL. Na oddziale bez kontraktu nie ujętym w mapach potrzeb zdrowotnych i dla Nfz nie potrzebnym. Marszałek i Kowalik z NFZ odeśle was do Gliwic lub do Bydgoszczy bo chyba w Warszawie nie robią odbarczenia kręgosłupa! 
Zaloguj się, aby oddać głos
1
wszyscy chorzy na raka z Lublina którzy będą musieli wyjeżdżać się leczyć do innych miast niech zwracają się do marszałka Sosnowskiego, Bratkowskiego, Hetmana i Grabczuka o zwrot kosztów. zwolnili ze stanowiska dyrektora uznaną w Polsce profesor a na jej miejsce zatrudnili 5 nowych dyrektorów którzy rozkładają szpital z każdym miesiącem. to są właśnie rządy PO i PSL. jeszcze się dziwią czemu stracili władzę w kraju
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję ujawnić i upublicznić zarobki pracowników COZL i wtedy wszystko będzie jasne, np. pana Krupy i członków jego rodziny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I co na to Ewcia ja się zapytowuję?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to żeś sosna narobił. niedługo nawet twoje świnie się od ciebie odwrócą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niestety pslowski obornik niszczy wszystko, nie mówią o tym co z dokończeniem budowy. pacjenci nażekają a władza lubelska ma ich w ***, panie wojewodo pan wyśle kontrolę do cozlu i może by się prokuratura zainteresowała nowymi dyrektorkami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dyrektorem szpitala powinna być osoba merytoryczna i przedsiębiorcza.Niestety w większości szpitalami na lubelszczyżnie zarządzają kacyki PSLu i jest jak jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ramach oszczędności zatrudnia się pięciu dyrektorów...Skoro obniżki płac maja tak znacząco poprawic sytuację szpitala to może niech Panowie Dyrektorzy dadzą przykład i obniżą też własne pobory powiedzmy do czasu zażegnania kryzysu? Dadzą w ten sposób dobry przykład.Mówią ,ze nie bedą zwalniać...i mówią prawdę.Dadzą ludziom takie pensje ,że ci odejdą na wlasną prośbę!Rączki czyste prawda? Argumentacja w stylu "na biurku mam stertę podań tych co chcą pracować za połowę stawki" to chyba mało dyplomatyczny sposób na rozmowę z pracownikami.Ale skoro szpital ma zarabiać a nie leczyć...to cóż wiecej mówić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przemek Was uratuje!!! On wszystko może, nawet piwko wypić za swoje ;-) Przemek gdzie jesteś? We Love You - ty wiesz kto ;-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Przypomnijmy, że latem 2015 roku w związku z rozbudową szpitala prof. Elżbieta Starosławska, która była wówczas jego dyrektorem, zatrudniła ponad 300 osób, mimo że nie uzyskała kontraktów na leczenie w nowych zakresach" To przypomnijmy również panowie dziennikarze że aby dostać kontrakty oddziały musza być w pełni wyposażone zarówno w sprzęt jak i personel.I to personel profesjonalny a taki często kompletuje sie latami.To nie nabór do zbierania truskawek sezonowo! To maja być ludzie kompetentni .Często by takich pozyskać trzeba ich odpowiednio zachęcić finansowo.Co w tym dziwnego?Poza tym od poczatku jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty mowa była o ośrodku PEŁNOPROFILOWYM i na powstanie takiego własnie zgodzili sie ówcześni decydenci zarówno w Ministerstwie Zdrowia jak i na szczeblu wojewodzkim.Potem komuś sie odmieniło bo sprzeciw jaki powstanie Centrum wywołało u dyrektorów innych jednostek(odpływ doświadczonej kadry czesto znanych i poważanych w medycynie autorytetów) deprecjonował w sposób oczywisty ich placówki.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
undefined napisał:
W ramach oszczędności zatrudnia się pięciu dyrektorów...Skoro obniżki płac maja tak znacząco poprawic sytuację szpitala to może niech Panowie Dyrektorzy dadzą przykład i obniżą też własne pobory powiedzmy do czasu zażegnania kryzysu? Dadzą w ten sposób dobry przykład.Mówią ,ze nie bedą zwalniać...i mówią prawdę.Dadzą ludziom takie pensje ,że ci  odejdą na wlasną prośbę!Rączki czyste prawda? Argumentacja w stylu "na biurku mam stertę podań tych co chcą pracować za połowę stawki" to chyba mało dyplomatyczny sposób na rozmowę z pracownikami.Ale skoro szpital ma zarabiać a nie leczyć...to cóż wiecej mówić?
 Za to planowane są podwyżki wynagrodzeń dla lekarzy, tk na boku, po cichu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: