Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnienie dyscyplinarne byłej dyrektor COZL bezprawne. Będzie odszkodowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 maja 2017 r. o 20:53 Powrót do artykułu
szczyt wszystkiego. Można zatem działać na kilka frontów i nic nie budzi wątpliwości wg sądu? relacje prawne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja sądu. Ta kobieta to szansa na lepsze leczenie nowotworów. Nie mieszajmy polityki w tak poważne sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszty odszkodowania i sądowe powinien ponieść urzędnik,lub urzędnicy podejmujący błędne decyzje,a nie podatnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz niech marszałek poda się do dymisji i przeprosi pacjentów którzy przez jego złe decyzje nie mogą być należycie leczeni. Teraz w leczenie ludzi chorych na raka bawi się górnik. Absurd!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwolniono prof Starosławską to pisałem na forum dziennika,że to decyzja polityczna kacyków PSL przy chórze PO i fakty się potwierdziły.Teraz z naszych podatków PSL-PO zapłaci odszkodowanie z kasy UM.Niegospodarność,działanie na szkodę interesu publicznego i przekroczenie uprawnień zarządu województwa,Gdzie jest CBA?Jak trzeba to jutro złożę zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wystąpię do sądu o uzasadnienie wyroku i najprawdopodobniej będę rekomendować apelację – powiedziała po ogłoszeniu wyroku mec. Małgorzata Wrzołek, pełnomocnik COZL." tzn tylko tyle że kompromitacja urzędu marszałkowskiego i samego marszałka Sosnowskiego będzie trwać dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z innych zarzutów pani profesor została uniewiniona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za ropi z adioterapię zamojską dobrze że stracila stolek a to jest najważniejsze brawo chł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest jak hodowca trzody chlewnej z PSLu dorwie się do władzy.Za debilizm jego płacimy my wszyscy,podatnicy.Kompromitacja i Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry -chochlik .Za radioterapię Zamojską dobrze że straciła stołek a to jest najważniejsze brawo chłopi z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj sławek, sławek na co ci to było. zostaniesz zapamiętany jak nieudacznik i popychadło Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 10% chorych na raka powraca do zdrowia dzięki lekom. Dlatego uwierz dawnej medycynie naturalnej póki jeszcze e-możesz to e-znaleźć w e-necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To odszkodowanie to z kieszeni Sosnowskiego? Jego decyzja więc on powinien za nią płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jej nie przywrocici na stanowisko tzn ze dobrze ze ja zwolnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jej nie przywrocici na stanowisko tzn ze dobrze ze ja zwolnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jej nie przywrocici na stanowisko tzn ze dobrze ze ja zwolnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jej nie przywrocici na stanowisko tzn ze dobrze ze ja zwolnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem dobra decyzja zarzadu woj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze ze nie wroci. Centrum odetchnie z ulga..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze centrum sie nie rozwija i to ze budowa stoi to nie jej wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...