Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnienie dyscyplinarne byłej dyrektor COZL bezprawne. Będzie odszkodowanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 maja 2017 o 20:53 Powrót do artykułu
szczyt wszystkiego. Można zatem działać na kilka frontów i nic nie budzi wątpliwości wg sądu? relacje prawne ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dobra decyzja sądu. Ta kobieta to szansa na lepsze leczenie nowotworów. Nie mieszajmy polityki w tak poważne sprawy
0
koszty odszkodowania i sądowe powinien ponieść urzędnik,lub urzędnicy podejmujący błędne decyzje,a nie podatnik.
0
Teraz niech marszałek poda się do dymisji i przeprosi pacjentów którzy przez jego złe decyzje nie mogą być należycie leczeni. Teraz w leczenie ludzi chorych na raka bawi się górnik. Absurd!!!!!
0
jak zwolniono prof Starosławską to pisałem na forum dziennika,że to decyzja polityczna kacyków PSL przy chórze PO i fakty się potwierdziły.Teraz z naszych podatków PSL-PO zapłaci odszkodowanie z kasy UM.Niegospodarność,działanie na szkodę interesu publicznego i przekroczenie uprawnień zarządu województwa,Gdzie jest CBA?Jak trzeba to jutro złożę zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury.
0
"Wystąpię do sądu o uzasadnienie wyroku i najprawdopodobniej będę rekomendować apelację – powiedziała po ogłoszeniu wyroku mec. Małgorzata Wrzołek, pełnomocnik COZL." tzn tylko tyle że kompromitacja urzędu marszałkowskiego i samego marszałka Sosnowskiego będzie trwać dłużej
0
Z innych zarzutów pani profesor została uniewiniona
0
Za ropi z adioterapię zamojską dobrze że stracila stolek a to jest najważniejsze brawo chł
0
tak jest jak hodowca trzody chlewnej z PSLu dorwie się do władzy.Za debilizm jego płacimy my wszyscy,podatnicy.Kompromitacja i Żenada.
0
Sorry -chochlik .Za radioterapię Zamojską dobrze że straciła stołek a to jest najważniejsze brawo chłopi z PSL
0
oj sławek, sławek na co ci to było. zostaniesz zapamiętany jak nieudacznik i popychadło Hetmana
0
tylko 10% chorych na raka powraca do zdrowia dzięki lekom. Dlatego uwierz dawnej medycynie naturalnej póki jeszcze e-możesz to e-znaleźć w e-necie.
0
To odszkodowanie to z kieszeni Sosnowskiego? Jego decyzja więc on powinien za nią płacić
0
Skoro jej nie przywrocici na stanowisko tzn ze dobrze ze ja zwolnili.
0
0
0
0
Moim zdaniem dobra decyzja zarzadu woj.
0
No i dobrze ze nie wroci. Centrum odetchnie z ulga..
0
To ze centrum sie nie rozwija i to ze budowa stoi to nie jej wina?
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: