Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Syzyfowa praca policjantów i ich widoczna obecność na drogach daje efekty - jeździ się dużo spokojniej i bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie zwolniłem, ponieważ i tak jeżdżę zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem przedewszystkim powinna ruszyć kampania medialna tylko taka z prawdziwego zdarzenia w sieci telewizji radiu o tym jak dużo daje bezpieczna jazda, co możemy stracić w sytuacji gdy spowodujemy wypadek z dużym naciskiem na wiele możliwych dotkliwych konsekwencji. Kampania powinna być długo trwała naprawde widoczna w mediach, bez znanych twarzy ale bardzo merytoryczna zrealizowana przez fachowców. I powinno wydać nasze państwo na to grube miliony bo w inny sposób nigdy nie nauczy ludzi bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdzi sie dużo wolniej przdez co załtwia sie sporo spraw mniej przez co zarabia się duzo mniej. Co mamy w Lublinie same sieci handlowe zero produkcji wiec spora grupa lublinian utrzymuje sie z pośrednictwa i handlu Mniej wizyt u potencjalnych odbiorów bo wolniej mniej pieniązkoów w rodzinie a w zasadzie znowu przybedzie namk gruipa bezrobotnych z tego popdu Bo pracodawca rozlicza nas z efektu Sprawdza ilośc punktów odwoiedzonych codziennie . Jak normy nie zrobisz to do domu Ok bedziemy jeżdzić  w kolumnach tak jak tego nas zmuszają . Ale wszyscy w kierunku Wielkiej Brytani tam nikt nikomu za takie głupoty prawa jazdy nie zabiera. w tym kraju zostana same stare dziadki chcecie tego to dalej zabierajcie młodym prawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeżdzi sie dużo wolniej przdez co załtwia sie sporo spraw mniej przez co zarabia się duzo mniej" Ale głupoty piszesz. Pędzenie na prostych odcinkach po mieście nie powoduje, że będziesz szybciej na miejscu. Staniesz na czerwonym, staniesz w korku i twój czas przejazdu zrówna się z tymi, którzy jeżdżą przepisowo. A zarabianie pieniędzy nie powinno być związane z łamaniem przepisów (50km/h wystarczy w mieście do sprawnego poruszania się!!) oraz z najwyższą w UE śmiertelnością pieszych na drogach (z winy kierowców). Straty związane z leczeniem powypadkowym i wysoką śmiertelnością są wyższe niż zyski z pędzenia po mieście. Twoj komentarz jest maksymalnie debilny niestety. Co gorsza tak uważa spora część społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medzrtec napisał :Twoj komentarz jest maksymalnie debilny niestety. Co gorsza tak uważa spora część społeczeństwa.   Czyli jak się społeczeństwo nie zgadza z Toba to są debile ?/ Widać że zwyczaje Platformy są twoim credo Jak nie po myśli do idioci A tak temacie to pokaz mi gdzie w okolicach Lublina sa drogi po których da się jeździć nie w terenie zabudowanym gdzie autostrady ? Platformiane towarzystwo zrobiło z nas dziadów i nieuków Ze wschodu to się nie należy porządna droga  . Po co nam obwodnica po której pan Platformiany prezydent ustawiła ograniczenia prędkości do 60 km / ha . Panie |Kukiz ratuj pan młode pokolenie Kombatanci niech już sobie spacerują za swoje komunistyczne emerytury po mieście i niech donoszą ze młodzi ludzie którzy chcą żyć godnie i szybko łamią przepisy . Do dupy z taka ojczyzną bo służy ona wyłącznie minionemu pokoleniu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżąc bez prawka,cóż te POŁY mogą ci zabrać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okradaja nas w biały dzien !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 z ilu..? przeciez co swieto jakies tysiace nietrzezwych zatrzymanych - a ciagle tlok na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat-"st. sierż. Andrzej Gołębiowski z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Matko Boska, co za debile w tym dzienniku piszą teksty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a kiedy będzie porządek na chodnikach okupowanych przez przestępców na rowerach- kiedy buńczuczne zapowiedzi magistratu i służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo będą realizowane??? Dlaczego prawo nie jest respektowane???- to może w każdym innym przypadku NIE respektujmy stanowionego prawa???!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błąd statystyczny ! gdyby zatrzymano 2700 praw jazdy , byłby efekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15-stu bez uprawnień złapali, a wniosków o ukaranie tylko 9? Czyli co, sześciu dało w łapę? Czy może immunitet mieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błąd statystyczny ! gdyby zatrzymano 2700 praw jazdy , byłby efekt
Daj nam jeszcze dwa dni a zrobimy 3600
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przypomina polowanie jak na żyda podczas okupacji. Padł na wszystkich blady strach. Strach z garażu wyjeżdżać i domu wychodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przypomina polowanie jak na żyda podczas okupacji. Padł na wszystkich blady strach. Strach z garażu wyjeżdżać i domu wychodzić.
  Wczoraj na Krańcowej tuż przed Kunickiego przy browarach, stali sobie ukryci za ścianą posesji, tylko zderzak im wystawał. Czy to było polowanie na prawa jazdy kierowców ? Nie ma tam przejścia, szkoły, przedszkola więc chyba nie o bezpieczeństwo chodziło.   https://goo.gl/maps/fhCqd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...deficyt intelektualny co poniektórych uniemożliwia im poprawne formułowanie myśli! O zasadach pisowni nie wspomnę, ponieważ głupcami byli, są i pozostaną nawet, po wyjeździe do Wielkiej Brytanii. Nie jest mi żal kretynów, a jedynie wstyd za takich "Ambasadorów" narodu .. Przecież ten łapciuch piszący o "młodych chcących żyć godnie i szybko" może powalczyć o palmę pierwszeństwa w "The Idiots of Poland"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje nie tylko karę pieniężna ale tez ponowne obowiązkowe zaliczenie kursu prawa jazdy oraz kurs kultury osobistej. Wiekszosc Polakow w samochodzie zachowuje się niestety bardzo prymitywnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje nie tylko karę pieniężna ale tez ponowne obowiązkowe zaliczenie kursu prawa jazdy oraz kurs kultury osobistej. Wiekszosc Polakow w samochodzie zachowuje się niestety bardzo prymitywnie...
Ja bym CYCU poszedł dalej, jaja miażdżyć i obcinać............ takim jak ty ,też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUKA, Po pierwsze: jaj mi nie obetniesz ponieważ jestem kobieta ;) Po drugie: jestem matka która martwi się o swoje dzieci które czekając na przejściu dla pieszych igraja ze śmiercią. Po trzecie: jestem siostra nauczycielki która na przejściu przed szkoła została potrącona przez kierowcę który w danej chwili rozmawiał za kierownica przez komórkę A po czwarte tez jestem kierowca i na codzień spotykam się z chamstwem na drodze oraz z kierowcami nie znajacymi kodeksu drogowego. Więc bardzo proszę o surowe kary, ale nie pieniężne ponieważ wielu jest stać je zapłacić. Jak już mówiłam: obowiązkowa powtórka kursu prawa jazdy, lub odebranie go na długi okres lub na stałe w zależności od wykroczenia. Konfrontacja z ofiarami wypadków (rownież na kursach prawa jazdy). Samochód to nie koń , choć nawet powozic koniem trzeba potrafic....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...