Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zwolniliśmy, bo nie ufaliśmy". Była dyrektor COZL walczy przed sądem o powrót do pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2016 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Ale karpiel na tym zdjęciu. Tych ZSL-owców nie interesuje, że obywatele nie maja do nich za grosz zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopek po zsz ocenia i decyduje o losach Pani PROFESOR. Żałosny zawodowy mały politykier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem temu tępemu z sekty pislam przypomnieć, że na takich jak Pan Bratkowski na Lubelszczyźnie do wyborów Samorządowych głosowało 27,3 % ! I co cimnioku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
Chciałem temu tępemu z sekty pislam przypomnieć, że na takich jak Pan Bratkowski na Lubelszczyźnie do wyborów Samorządowych głosowało 27,3 % ! I co cimnioku !
Znamy wiemy ;-) 7,3%  a reszta jest dyskretnym milczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta pani weszła już w wiek emerytalny i już sama powinna odejść na emeryturę a nie do pracy chce wracać i ludziom miejsca pracy zajmować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL ma zaufanie tylko do swojej rodziny..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja,obywatel RP,staciłem zaufanie do PO,PSLi Pana Bratkowskiego. I co Pan na to,Panie B? Masz Pan obywatela RP w d....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze!!! Kto bardzie zna się na prowadzeniu wysoko kwalifikowanego szpitala pan Bratkowski, czy profesor - wybitny znawca onkologii? Pan Panie marszałku traci zaufanie do Pani Profesor, a ja, jako wyborca do Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie w końcu spokój tej kobiecie i pozwólcie jej pracować, bo ludzi potrzebujących coraz więcej, a dobrego lekarza ze świecą szukać. Pacjentów nie interesuje polityka, tylko pomoc medyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim szpital stracił fachowca profesora onkologii. Mam w d.... wasze polityczne rozgrywki a społeczeństwo potrzebuje wybitnego specjalisty. Oby żaden z was oskarzajacych nie znalazł się w potrzebie. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie kolejnego swojego mieli już na jej miejsce też taki uczciwy inaczej. Odsypu nie dała, albo za mało i się pożarli. Tacy to specjaliści od sadzenia buraków i pracy na roli w garniturach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pani Ela niech się nie boi, bo dwóch biskupów za Panią stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to wszystko naciągane na każdego Dyrektora szpitala można tak ponaciągać, gdyby udowodniono, że przyjęła łapówkę a tak to wszystko mętne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinien kończyć każdy prezes/dyrektor kto uważa, że szpital to jego prywatny folwark
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ale ta pani weszła już w wiek emerytalny i już sama powinna odejść na emeryturę a nie do pracy chce wracać i ludziom miejsca pracy zajmować.
Rudolph Giuliani, też nie chciał pensji jako burmistrz Nowego Yorku, tu nie chodzi o miejsce pracy tylko władzę. Jednego dnia przestała być konsultantem, dyrektorem, ordynatorem, ale przede wszystkim celbrytą i władcą wielu posłusznych klakierów, którzy za obietnice i premie byli zdolni do wszystkiego (w tym do przestępstw). Układ się posypał i zarówno PIS jak i PO-PSL robią wszystko, żeby ten układ uchronić przed całkowitym upadkiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dajcie w końcu spokój tej kobiecie i pozwólcie jej pracować, bo ludzi potrzebujących coraz więcej, a dobrego lekarza ze świecą szukać. Pacjentów nie interesuje polityka, tylko pomoc medyczna.
Dlatego niech się trzyma z daleka od publicznych pieniędzy - dla dobra pacjentów. Jakoś do uczciwej pracy się nie garnie, przypadek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
ale to wszystko naciągane na każdego dyrektora szpitala można tak ponaciągać, gdyby udowodniono, że przyjęła łapówkę a tak to wszystko mętne
Łapówki to się bierze w poz-ach. tutaj poziom nieprawidłowości nie zmieścił by się w drzwiach do jej gabinetu.  ***s://umwl.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//bip_cozl_po_anonimizacji.pdf proszę jednocześnie pamiętać, że ci sami (janusz wójtowicz), co pisali raport byli odpowiedzialni za to, aby tych nieprawidłowości tam nie było. w raporcie znalazło się tylko to co nie mogło zaszkodzić np. bratkowskiemu (czyli mały wycinek tego co tam się działo).   z tego samego podwodu uchwała o zwolnieniu starosławskiej ( z 9 lutego 2016: ******dziennikwschodni.pl/lublin/pis-ostro-krytukuje-zarzad-po-odwolaniu-szefa-cozl,n,1000175777.html ) była uchylona i w mocno ograniczonej wersji uchwalona ponownie w marcu. wszyscy 3 zeznawali w sprawie w której powinni być nie świadkiem a oskarżonym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sadowi pracowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja,obywatel RP,staciłem zaufanie do PO,PSLi Pana Bratkowskiego. I  co Pan na to,Panie B? Masz Pan obywatela RP w d....?
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No właśnie,  co Pan na to Panie B?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kmiotki to ciekawa brać. Oni mogą zwalniać bo nie ufają i jest git. A jak zwolnili ze stadniny kmiota to aj waj giewałt. Innym nie nada. Nie nadarmo Żydzi wybierali chopskie dziecie do służby w UB. Na czele był Zyd a pod nim chłopki. I było ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...