Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żywe robaki w popularnych cukierkach. \"Kilka zjadłem\"

Utworzony przez Gość, 15 października 2010 o 10:20 Powrót do artykułu
a fuj!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oto i zasługa rządu po! chcieliscie ? to maciE!
0
suchy napisał:
Oto i zasługa rządu po! chcieliscie ? to maciE!
ehehehe, tiaa, nedzna prowokacja kaczuszko upeerowska. w waszym stylu
0
to larwy mola spożywczego
0
na czechowie w zlotymrunie tez nie dbaja o klientow sprzedaja przeterminowane zeczy lub slodycze splesniale powinien ktos sie tym zajac
0
Czy to były popularne "Michałki"?
0
asia napisał:
Czy to były popularne "Michałki"?
nie były to michałki. Nie chcemy podawać nazwy producenta, bo skoro robaczki to sprawka sklepu, to nie ma sensu robić niewinnej firmie antyreklamy.
0
W jogurtach są żywe kultury bakterii a w cukierkach żywe kultury robaków.
0
Mieszanka wedlowska miałem ten sam przypadek
0
dlatego ja nigdy nie kupuje cukierków na wagę bo chytrzy sklepikarze nie wyrzucą przeterminowanych sztuk tylko je zmieszają ze świeżymi. Zawsze pakowane przez producenta i tylko takie, polecam trufle odry i malagę
0
a jaki to producent???
0
Ja w ubiegłym roku o mały włos nie zjadłam bardzo podobnych robaczków w Michałkach
0
Mniam, Mniam!
0
Firma Cukiernicza solidarność, fundator słodkiego koszyczka?
0
ja niedawno nabylam cukiereczki Krowki. Po blizszych ogledzinach zauwazylismy lekki nalot plesni na slodkosciach Podejrzewam, ze w sklepie były źle przechowywane, ale reki nie dam sobie uciąć
0
Kury,świnie,konie,kozy,kaczki,króliki jecie a o wiele mniejsze stworzenie lamentujecie.Zresztą przypuszczam że taki robaczek ma więcej wartości odżywczych niż wspomniany wcześniej drób lub ryba panga sprowadzana z chin.
0
Dajcie te robaczki temu co prowadzi program jak przetrwać w trudych warunkach on z miłą chęcią je zje i jeszcze usłyszycie od niego że ma wiecej białka ten robaczek niż nie jedna ryba
0
czytelnik napisał:
Dajcie te robaczki temu co prowadzi program jak przetrwać w trudych warunkach on z miłą chęcią je zje i jeszcze usłyszycie od niego że ma wiecej białka ten robaczek niż nie jedna ryba
Albo - całą partię towaru - do sklepu wędkarskiego. Jako żywą przynętę razem z pożywką
0
Te robaki posiadają dużo białka więc nie ma problemu.
0
Twardzielom, którzy żują pszczoły zamiast jeść miód wcale to nie przeszkadza !
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: