Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Helenów: Chciał minąć koparkę, uderzył w ciężarówkę (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 r. o 18:13 Powrót do artykułu
HELENÓW TO GMINA ADAMÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minąć, czy wyprzedzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA NISSANA POWINIEN NATYCHMIAST PRZEJŚĆ BADANIA PSYCHIATRYCZNE - DOBRZE ŻE GŁUP TRAFIŁ W CIĘŻAROWEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znasz go to nie wyzywaj.. sam jestes głup!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam Wszystkich mieszkancow Helenowa , Dabrowki , Woli Gulowskiej i Turzystwa - chociaz moje rodzinne strony to okolice Sandomierza ale milo wspominan spedzany czas w okolicach Woli Gulowskiej [ z tych stron pochodzil chlopak , ktorego darzylam szczegolna symatia i tak pozostalo do dzis , chociaz minelo dokladnie 42 lata on mieszka w Szwecji a ja w UK . W Dabrowce mieszka moja kochana przyjaciolka T pozdrawiam Was - odezwj sie . J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST WINA KIEROWCY NISSANA, TO KOPARKA NIE BYŁA DOBRZE OŚWIETLONA!!! NIE OCENIAJCIE,ŻE SKORO MŁODY TO JUŻ NIE UWAŻNY,A WRĘCZ PRZECIWNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zawsze tak jest . komentuja a nie wiedza jak było. dużo maja dopowiedenia ale czy na temat tego to nie powiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca koparki myśli, że ktoś jest głupi.. sam widziałem nie raz jak jeździ bez jakiegokolwiek oświetlenia i czytając komentarze widzę że nie tylko ja. to że kierowca nissana jest młody to nie znaczy, że to jego wina. a szanowny kierowca koparki powinien sie cieszyć, że młody nie przywalił mu w *** tego jego starego złomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździł jeździł bez oświetlenia tyle czasu i się w koncu stary dziad doigrał. Szkoda młodego oby nie miał z tego większych konsekwencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...