Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księgowa odpowie za "kreatywne" rozliczenia. Miała przywłaszczyć 220 tys. zł

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2016 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Trzeba przyjrzeć się gminie Głusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta renta tez pewnie się nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacku Szydłowski. Tyle razy próbowałem cię nauczyć, ale nic nie pomaga. Nadal piszesz "miała przywłaszczyć... miał kierować po pijanemu... itd". Ale się rozmyśliła i nie przywłaszczyła? Idź człowieku do wieczorowej szkoły podstawowej to może cię nauczą logicznego pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi jej zwrot. Pierwsza kara to natychmiastowy zwrot skradzionych pieniędzy. Jeżeli nie ma to ściągnąć z rodziny lub innych osób którzy korzystali z tych pieniędzy. Potem licytacja majątku i do pierdla na długie lata. W islamie, jeszcze obcięcie dłoni i wypalenie na czole: złodziejka. Wtedy będzie społecznie skuteczna kara z przestrogą dla innych jej podobnych. A nie na rentę na wolności, żeby mataczyła. Tak jak żona Michalczewskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pikuś w stosunku d tego co góra bierze dla siebie, bo gdzie nasz majątek narodowy, miałam dostać 100 milionów i kotś mi je zapieprzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pracę prokuratora do tej renty dołączyć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za ukradzione pieniądze kupiła sobie rentę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie. I jak tu ufać księgowym? Dlatego sama prowadzę sobie kpir na Symfonii i mam pewność, że wszystko jest dobrze rozliczone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...