Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzeum ma ciekawe eksponaty, problem w tym jak zebrane. Konserwator zawiadomił policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 stycznia 2017 r. o 17:06 Powrót do artykułu
K***a co za głupota. To nawet jeśli sam wykopal a teraz innym chce pokazać a prawo zabrania to ma z powrotem zakopać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Maraśkiewicz normalnie chce w łapę i to wszystko w tym. Do niego niech prokurator pojedzie i od razu urząd skarbowy niech się wytłumaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska jak coś znajdziecie starego to zniszczyć wyrzucić nie pokazywać bo albo łapówa urzędnikowi albo idziesz siedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je..ny kapuś konserwator. Ciota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie pan konserwator nie dostał doli,zamiast się cieszyć,że eksponaty zostały wyciągnięte z ziemi,zawiadamia policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie ma czym wykazać w tym co się robi. To się próbuje wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak by zgniło w ziemi i byłby święty spokój...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan Maraśkiewicz ma ogromne problemy z wykonywaniem swojego zawodu. To jemu powinny zostać przedstawione zarzuty, bo zabytków się w ziemi nie trzyma, a skoro tam sobie Jan Maraśkiewicz schował, to niech sobie pilnuje. Jan Maraśkiewicz powiedz ile dałeś w 2016 r. pozwoleń na szukanie detektorem? Jan Maraśkiewicz jest bardzo słabym konserwatorem, bo nie zabezpieczył i nie oznaczył żadnego miejsca archeologicznego i ważnego historycznie, w którym mogą być ukryte zabytki. Jan Maraśkiewicz powinien mieć przeszukane mieszkanie bo będę się upierał, że skrywa broń i inne rzeczy o znaczeniu historycznym. Jan Maraśkiewicz nie podejmuj walki z ludźmi bo jak sam widzisz kłopoty twoje będą większe niż dobrego człowieka co dba o muzeum. Jan Maraśkiewicz nic sobą nie reprezentujesz i jesteś zwykłym złodziejem. Jan Maraśkiewicz mamy na ciebie oko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukiwacze od dawna starają się o zmianę prawa w tym temacie. Myślę, że byłoby to z korzyścią dla wszystkich. Garstka archeologów nie nie jest w stanie zrobić tyle, co ta "armia"poszukiwaczy. Przeszkolenia, zobowiązania, współpraca- na pewno przyniesie efekty.Artefakty nie będą skazane na zgnicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konserwator? konfident-scierwo ***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kraj ??? Co za idiotyczne prawo?  Jakim ułomkiem jest ten konserwator??? Mieszkałem parę lat w Holandii , chodziłem sobie z wykrywaczem. Nikt do mnie się nie czepiał , policja nie raz widziała jak chodzę sobie wzdłóż drogi , żadnej reakcji . W Wiekiej Brytanii jest takie prawo , że co znajdziesz w ziemi to jest twoje a państwo odkupia od ciebie te fanty do muzeum. Dlatego Brytyjczycy mają muzea pełne eksponatów a Polacy nic !!!!!!  ZMIENIĆ PRAWO I ZWOLNIĆ DYSCYPLINARNIE Z PRACY kONSERWATORA. Działa na szkodę państwa polskiego. Powinno podać się do wiadomości publicznej imię , nazwisko i adres tego konserwatora , który działa na niekożyść Polski i woli aby aksponaty zgniły w ziemi niż mieli by ludzie je oglądać . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z moich podatków utrzymują takiego konserwatora . dostaje pensję z moich podatków. Że też państwo utrzymuje takiego  nieroba??????????????? kto zna dobrze prawo to taki koserwator może mu na***yć :)  he he he . polskie prawo nie zabrania chodzenia z wykrywaczem he he he he . więc kto kumaty to nastawi tyłek do całowania konsewatorowi . w du..... może mnie pocaować konserwator . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milo slyszec. Pamietam jak niestety jeszcze 20, 30lat temu bezczeszczono niektore zabytki zwlaszcza architektury drewnianej Siedlec, siedleckiego albo np. regionu Kolbieli. Kilka mimo klopotow uratowal cudem profesor Kwiatkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubie stare rzeczy. Zabytki to pasja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy dożyjemy czasów, kiedy rzeczy wykopane na własnej działce będą należały do właściciela działki, a za wykopane na "państwowym" będzie obligatoryjna gratyfikacja dla znalazcy. Bo prawo funkcjonujące obecnie to czysty bolszewizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konserwator nic nie musiał !!! Zrobił to po złości. Niestety takich ułomków w kraju mamy dużo. W większości spotkanie to jak spotkanie się ze ścianą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społeczniak pier...y. poszedł i podj...ł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nadejdą w końcu czasy, że człowiek człowiekowi nie będzie wilkiem? Postawa Pana konserwatora pozostawia wiele do życzenia. Człowiek ma pasję, ma się czym pochwalić. Niestety widać, że ten człowiek jest dla kogoś niewygodny. I najprościej podłożyć mu ''świnię'' i położyć łapę na tym co posiada. Czytałem o tym człowieku i miałem okazję poznać. I powiem krótko. Stek bzdur wypisywanych przez gazety. Ktoś ewidentnie ma chrapkę....A kto nim jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie konserwatorze . Miałem pana za człowieka a tu widzę że się myliłem . Nie raz podawaliśmy sobie ręce . Teraz koniec z tym , nigdy już nie uścisnę pana dłoni . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam nie zeżre, a drugiemu nie da, gnida konserwatorska!!lepiej niech zgnije w ziemi.....zamiast pokazywać to ludziom.w tym kraju nie można mieć pasji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...