Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zahamowała, gdy na jezdnię wybiegł łoś. Kierowca renault nie zdążył

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 r. o 16:17 Powrót do artykułu
poprawność euroopejska zabrania wycinki drzew wzdłuż dróg i odstrzału dzikich zwierząt, sprawę załatwi według mnie stworzenie swoistych ogrodzonych rezerwatów dla łosi saren dzików i jeleni lepiej dla nich i kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurza mnie jak jade przez las a za mna blisko jedzie auto na zderzaku, zawsze sie zastanawiam czy ten idiota z tylu zdazy zahamowac czy we mnie wjedzie jak ja zahamuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed jednym łosiem wyhamowała, to drugi łoś wlazł w zad. No, ale co mu tam, przecież służbowym zasuwał, to mu nie żal. A jak pięknie się tłumaczył, że mu z przodu nagle zatrzymało się auto. Kiedy policjanci w Polsce zaczą wlepiać mandaty za jazdę na bagażniku? W Niemczech nawet fotoradary pstrykają za to fotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co kilka dni rano przebiega przez jezdnię łoś przed Chodlem . W końcu ktoś go strzeli po goleniach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za jełop potrącił łosia !? Tera łunia ełropejsko nałoży sankcyje na nas. Niemieckie krowy już się śmieją z Polskich mleczarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...