Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skok na kantor. Złodzieje ukradli sejf w którym było kilkaset tysięcy złotych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2017 r. o 13:16 Powrót do artykułu
generalnie nie szukał bym daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alarm nie zadziałał?Gdybym ja prowadził taki kantor : założył bym porządny alarm z awaryjnym zasilaniem + grupa interwencyjna ochrony wszystkie szyby zrobił bym pancerne kamer zamontował bym kilka aby w momencie wejścia nie mogli uszkodzić szybko wszystkich Teraz przykład z Zakopanego z 2016r. Siedząc na Krupówkach w restauracji na dworze miałem na przeciwko kantor - tuż przed zamknięciem przyjechała uzbrojona ochrona ( taka jak do konwoju gotówki ) zabrała wszystkie pieniądze - pewnie do banku. Właściciela albo pracownik odszedł spokojnie do domu. Rano za pewne przed otwarciem przyjadą i przywiozą pieniądze. Lepiej trochę mniej mieć dla siebie niż mają ukraść wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowi lub znajomi. Musieli tam być i wiedzieć co i jak. Być może sami montowali ten sejf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy miał ubezpieczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bogactwo nic nie pomoże w dniu gniewu; lecz sprawiedliwość ratuje od śmierci" - księga przysłów Salomona 11:4 ... na Chrystusowym sądzie złodziejstwo i skarby nic nie pomogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach prowadzić kantor, to jest w zasadzie wystawianie się na strzał wcześniej czy później....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy, jak ma się kantor internetowy, a stacjonarnie jedynie biuro to myślę że nie ma ryzyka. Jako klient też bezpieczniej się czuję wymieniając kasę w e-kantorze, a od kiedy mój wybór padł na Pluskantor.pl to jeszcze dość konkretnie oszczędzam, żaden stacjonarny nie oferuje tak tanio przewalutowań jeśli nie jest to ilość hurotowa, a nawet nie sądzę żeby i przy większych pieniądach na mieście dało się na tyle korzystnie wynagocjować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jakis policjant dorabia po nocach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...