Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Tato źle się zachowuje". Rodzina dziękuje dzielnicowemu za interwencję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2017 r. o 09:57 Powrót do artykułu
Taka jest praca tego pana, po co te peany, normalne nie ma co się rozpisywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech Pan Dzielnicowy jeszcze z moimi sąsiadami coś wynegocjuje, bo ja niestety nie potrafię, a nasza Policja jest całe 500 m od nas i dojazd zajmuje jej ok. godziny, a i daru przekonywania nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się robi pijar (PR). Mógł użyć paralizatora, a nie użył:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko okey, że z ciemiężca był na tyle bezkonfliktowy, że po rozmowie z dzielnicowym spakował swoje manatki i poszedł w kibinimater. A co z takim, który zaraz po interwencji policji dokręca śrubę i spuszcza jeszcze większy łomot rodzinie i zamierza się wynieść pomimo nakazu eksmisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana.brawo. przyklad dla innych dzielnicowych.komendant powinien dac nagrode.gratulacje i powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mamusi nie przeszkadzało znęcanie się nad dzieckiem skoro nigdzie nie skarżyła się i nie interweniowała aby ratować dziecko. Powinna tak samo odpowiadać jak sprawca, bo akceptowała krzywdę dziecka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne moze jeden!! Na mnie byla zglaszala bzdury oraz jej fagas obecny ze chce go pozbawic zycia !!!dzielnicowy mnie wezwal powiedzialem ze to osczerstwa pomowienia poinformowalem ze swiadek mowi co innego mowi wskazany przez nich ale dzielnicowy nie zaeragowal!!???czyzby uklady!!??Puzniej sie doeiaduje ze szarpal zamkna moje dziecko drugie zestresowal obecny przydupas mojej porazki i dalej nic mopr ma sie umawiac i nic nie moze to moze wy mi powiedzcie gdzie zglosic nekanie dzieci tylko profesjonalnie a nie instytucje na pokaz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...