Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

moderatorzy=cenzorzy

Utworzony przez ziomek, 31 lipca 2009 r. o 20:19
gudbaj ariwederci roma wielcy moderatorzy wschodu;';wyczysciliście mnie bez mydła/nabierajcie na rejestracje nowych jeleni Niech żyje wolność!!! Precz z cenzurą!!! upewniliscie mnie że miałem rację i ze zdwojona siłą acz anonimowo będe pisac co myslę o wszelkiej głupocie... [a teraz myslę co z was za dziennikarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mbt shoes are able to help you solve the problem of physical ache. When Legs and feet are twisted, when back and hips are ached, when joint and muscles or ligaments get hurt, mbt uk outlet is helpful to these pains' recovery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duvetica is famous italian down clothing brand. We are Duvetica UK Shop to sell best Duvetica down jackets for uk people. Best down material and soft fabric will give you a good feeling in this winter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielcy moderatorzy wschodu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...