Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wprowadzenie opłaty za korzystanie ze stronny dziennikwschodni

Utworzony przez IDLE, 20 lipca 2012 r. o 20:16
Jak większości wiadomo (albo i nie) dziennikwschodni zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z serwisu. Żeby mieć pełny dostęp do serwisu trzeba będzie płacić 19,99zł za miesiąc! Wprowadzenie opłat nie jest wielkim zaskoczeniem, ale spodziewałem ceny w stylu 1,99zł za 30dni lub coś w ten deseń, 20zł miesięcznie za czytanie gazety, gdzie często można spotkać, kiepski styl błędy ortograficzne, i w większości marnej jakości artykuły, a zwłaszcza poradniki (tutaj to w ogóle cyrk) uważam za niesmaczny żart. Nie wspominając już o nie najlepszym layoucie strony, gdzie zwłaszcza przeglądanie zdjęć leży i kwiczy, przykładowo jak jest 30 zdjęć do artykułu (co zdarza się bardzo rzadko) Jesteśmy zmuszeni przejrzeć wszystkie, albo jedno. Nie ma opcji wyświetlenia wszystkich zdjęć jako miniatur, jak również pod spodem nie ma najbliższych zdjęć. Musimy przeglądać wszystkie, za każdym razem wczytując całą stronę od nowa. Jak jest z Wami, zdecyduje się płacić 20zł miesięcznie za czytanie dziennikawschodniego ? Wprowadziłbym ankietę ale zakładam, że goście nie mogą tego robić.. Ja osobiście z pewnością takiego konta premium wykupować nie będę... upadli na głowę IMO, a jeszcze chcą zachować reklamy!!!! żeby jeszcze posiadanie takiego konta zwalniało z chamskich reklam.. któych najchętniej bym zakazał na całym świecie o ile miałbym taką możliwość ale nie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście nie mam zamiaru za nic płacić, skoro internet jest darmowy - to niech tak zostanie. Zamiast tego, można wprowadzić jakieś specjalne konta sponsorowane, albo reklamy google.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale ale internet nie będzie bezpłatny. Będziemy płacić za coraz więcej rzeczy i nie tylko za czytanie prasy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...