Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Monika, dzisiejsze technologie mogą Ci umożliwić ponowne chodzenie. Znajdź lekarza, który się naprawdę dobrze zna na neurofrakcji czynnej dynamicznej. On Ci pomoże odzyskać pełną sprawność nóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przeznaczę swój 1% na parafię Chrystusa Miłosiernego (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego), bo tam najlepiej wiedzą komu należy pomóc i wesprzeć. Nie piszę tego z powodu jakiegoś zapatrzenia w naszych duszpasterzy, ale będąc samorządowcem najlepiej wiem, kogo wspomóc z korzyścią dla całej ojczyzny! Do tak szlachetnego czyny zachęcam wszystkich prawdziwych Polaków! Mamy jedną wspólną ojczyznę i dbajmy o Kościół spajający tych najlepszych przed ołtarzem Najwyższego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1% mojego podatku przekazuję od lat na schronisko dla zwierząt w Białej Podlaskiej.Wiele razy widziałem jak ludzie potrafią okrutnie traktowa biedne zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...