Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
10-latek?! Góra 5-6 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaaa jeszcze więcej arabów przygarnijmy, bo za mało debili i zabójców wśród Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 40 lat, jestem facetem ale zaczyna mnie to przerażać. Nie jestem chyba rasista ale, zaczyna mnie zastanawiać do czego zmierzamy. ISSI coraz bardziej się rozrasta, są fanatykami gorszymi niż Talibowie Al Kaidy. Do tego uchodźcy coraz szumniej wkraczajacy do Europy, do Polski również. Niby uchodźcy i biedni ludzie ale jak się patrzy na nich to nie wyglądaja biednie. poza tym Ukraina, która w zasadzie w duu...ie ma własny kraj i roszczeniowo żąda aby to UE i NATO broniła ich kraiku a sami w zamian jeżdżą po europie i robią interesu. Rozejrzyjcie się po ulicach lubelskiego ile jest samochodów. Syria i pozostali zamiast walczyć uciekają, ale zastanawia mnie jedno. Dostali sie do Francji (jak na mój gust jest niezłym krajem dozaczynania życia od nowa ) ale nie, tłumnie do UK, bo..... Z Niemiec, które to są najbogatszym krajem UE też chcą dalej do UK, Szwecji, Norwegii. Dlaczego? Wydaje mi się, że tym ludziom nei zależy na ucieczce i pracy, chcą socjalu, darmowej kasy. Przeczytałem niedawno wypowiedź jednego z forumowiczów zwracającego uwagę na jeden szczegół. Biały z białą jedno dziecko, Kolorowy z Białą min. 3 dzieci. Hmmm coś w tym jest, pewnie oni są bardziej zaradni i potrafią łątwiej i szybciej zarobić na dom, mieszkanie i utrzymanie naszych dzieci w przedszkolu, żłobku, łatwiej udaje im sie pogodzić pracę z wychowaniem. Europa wdepnęła w gó..o i chyba na razie nie zdaje sobie sprawy z tego. Co do Ukrainy to nie rozumiem, jak można o swój kraj walczyć. Ktoś mi powie, że nas w czasie II wojny przyjmowali. Tak, starców i kobiety ale mężczyźni walczyli, po prostu walczyli, Ukraińcy jadą na saksy. Na codzień spotykam młodych Ukraińców, którzy przyjechali do pracy, a kraj.... no cóż, UE i NATO im separatystów wygonią. Ja Ukraińcom i uchodźcom z Afryki mówię, dziękujemy wam za wizytę ale zapraszam do siebie, walczcie o wolność, ja za was nie będę walczył, o spokój moich dzieci zaś nie zawaham się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie 40 - latu. Za dużo propagandy przyjąłeś do głowy. "Wszyscy polscy mężczyźni walczyli za kraj" - co za bzdura. Masz 40 lat a piszesz jak 15-latek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się tam dzieje to już jest tragedia!!!Polskie granice powinny być zamknięte dla tych chorych z nienawiści wyznawców islamu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę podrośnie i ojcu łeb poderżnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to dziecko ma 10 lat to ja mam 18 :) zastanówcie się w tym dzienniku co piszecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...