Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie mają gości  bo chcą więcej niż w Berlinie za hotele i restauracje a potem mają stare kaczki do wypchnięcia bo to leży całymi dniami i czeka na cud  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Siwym Dymie czekaliśmy 30 minut na podejście kelnerki (niemiłej), potem 50 minut na zamówienie. W kociołku z dziczyzną był sam sos-woda bez w zasadzie mięsa, z jednym malusieńkim kawałeczkiem jakiegoś mięska, którego trzeba było się doszukać w tym kociołku. Jedyny raz tam byliśmy i więcej z całą pewnością nie zajedziemy. Zawsze pusto pod Siwym Dymem, nie ma samochodów i chętnych. Może Pan Sulisz jest inaczej obsługiwany....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Kazimierz to jest przesada jeśli chodzi o ceny. Nie wypowaiadam się o jedzeniu bo generalnie w restauracjach nie jadam (i jak widze po opiniach że nic nie trace, a wręcz przeciwnie), ale czasami piwka lubie się napić jak człowiek przy stole w ogródku, ale jak widzę cenę 7, 8,9 a nawet 10 zł (Korzeniowa naprzykład) to zawijam cztery litery i jadę np. do Nałęczowa. Tam mniej ludzi, ceny bardziej ludzkie. Bufonów też mniej i tak jakoś przyjemniej. Kazimierz sam własną pięścią się zabije. Wszędzie włazi hamska, prymitywna komercja - jak na Krupówkach i innych takich przybytkach. Przy okazji na ciasto z kawą najlepiej zajrzeć do Eweliny w Nałęczowie - tylko do kawy mleka nie bierzcie bo skondensowane leją (chyba że ktoś takie lubi), ale ciasto wyśmienite.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może przy okazji tego rankingu inspekcja pracy sprawdziłaby ile osób tam pracuje  na czarno i po ile godzin miesięcznie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sułkiewicz nigdy sam na grilu nie stał - głupoty piszecie- i chyba tylko o tych którzy dali wam jeść i pić za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Kazimierz to jest przesada jeśli chodzi o ceny. Nie wypowaiadam się o jedzeniu bo generalnie w restauracjach nie jadam (i jak widze po opiniach że nic nie trace, a wręcz przeciwnie), ale czasami piwka lubie się napić jak człowiek przy stole w ogródku, ale jak widzę cenę 7, 8,9 a nawet 10 zł (Korzeniowa naprzykład) to zawijam cztery litery i jadę np. do Nałęczowa. Tam mniej ludzi, ceny bardziej ludzkie. Bufonów też mniej i tak jakoś przyjemniej. Kazimierz sam własną pięścią się zabije. Wszędzie włazi hamska, prymitywna komercja - jak na Krupówkach i innych takich przybytkach. Przy okazji na ciasto z kawą najlepiej zajrzeć do Eweliny w Nałęczowie - tylko do kawy mleka nie bierzcie bo skondensowane leją (chyba że ktoś takie lubi), ale ciasto wyśmienite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już Pan Sulisz podejmuje się takiego zadania to powinien wziąć pod uwagę WSZYSTKIE okoliczne restauracje a nie tylko te wybrane... :ph34r:Ocena ma być subiektywna... Moim zdaniem kilka restauracji "na trasie"  zostało pominiętych a zasługują na dużą uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnicy nie produkujcie się tak, Sulisz jeździ do Kazimierz i okolic i jada za darmo a potem tworzy ranking. Myślcie swoją głową i nie czytajcie tych bredni. Znawca kuchni od siedmiu boleści.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwielbiam Korzenia i cały Kazimierz :) Zawsze wracam tam z uśmiechem na ustach. Do Korzenia zapraszam na jedzonko bo jest pyszne a i na dobrą zabawę i klimat oraz wspaniałych ludzi. Korzeń rządzi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze są wszystkie te ,kóre Sulisza karmią za darmwą reklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zatruciu pokarmowym jakiego nabawiłam się w Gospodzie w Dolinie ze 3 lata temu spożywając flaki i gulasz wołowy z kaszą z ogórkiem kwaszonym szerokim łukiem omijam wszelkie gospody ,restauracje itp.Wolę zjeść suchą bułkę i być zdrową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy dym jest bardzo zakurzony i zapuszczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie w siwym dymie jest okropne - odgrzewane, stare i niesmaczne. Obsługa nieprofesjonalna. Nie polecam naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrakło restauracji KWADRANS w Kazimierzu!!!!!!!!!!!! Rewelacyjne jedzenie, polecam... ceny wysokie, ale warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie moi kochani dziś byliśmy z moja kochana kobieta Anetką vel Grażyna w restauracji kredens. Jest to niezwykłe miejsce w którym jedzenie doprowadza do euforii, a wszystkiego dopełnia kot leżący na kaloryferze. Krótko mówiąc kiedy moja dziewczyna go zobaczyła, poprostu się rozpuściła... ja wtedy zacząłem ja fotografować bez opamiętania. Polecam tą restauracje. Michał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...