Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 tysięcy złotych dla młodej pary

Utworzony przez mn, 15 listopada 2013 r. o 15:32
Żenić się lub wychodzić za mąż to w dobie dzisiejszego wyzysku i braku godziwej płacy to istne szaleństwo. Rozwód gwarantowany. Za rok,2, góra 3 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
statystyki są nieubłagalne. Za 5 lat będą po rozwodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJCIE NA PATKĘ I KAROLA !!!! oni najlepiej wyglądają tutaj, powinni wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie Nr. 5 Nina i Sebastian Głosujcie Nr. 5 Nina i Sebastian Głosujcie Nr. 5 Nina i Sebastian Głosujcie Nr. 5 Nina i Sebastian  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia i Kamil są najpiękniejsi, najwspanialsi i najlepsi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie nr.5 Nina i Sebastian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkurs trwa do 31 grudnia wiec po co teraz tyle tych smsow wysylac? sami nakrecamy te ogromne ilosc smsy a oni na tym zarabiaja. wystarczyloby od 20 grudnia wysylac te smsy i rodzina mialaby mniejsze koszty na wysylanie smsow :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiekniejsze nr 5 Nina i Sebastian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre zdjęcia nieregulaminowe...twarzy nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre zdjęcia nieregulaminowe...twarzy nie widać.
Zgadzam się z przedmówcą, nie bardzo rozumiem jak organizatorzy opublikowali zdjęcia, które są nie zgodne z regulaminen, który sam opracowali. Ciekawe czy ktoś z tych organizatorów czyta wogóle komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie te zdjecia?? nie widzę/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz widz e ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widać kto wygra... przebitka jest zbyt duża. Jak oni mają już tyle głosów po 5 dniach to co będzie 31 grudnia? Chyba chcą pobić rekord ubiegłoroczny :) No ale zawsze jest jeszcze drugie i trzecie miejsce pocieszenia choć o drugim to chyba też już nie macie co marzyć bo drugie nieźle ściga pierwsze :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest to chore zeby tyle smsow wysylac kiedy jeszcze do końca konkursu 42 dni zostalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest chore żeby wysylac tyle smsow jeżeli do końca konkursu zostalo 42 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie nr 5 Nina i Grzelak.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ohooohahahaa te konkursy są extra zbierają za frajer 20 tys a nagroda za dyche. wysyłajcie więcej sms-ów i mówcie że do pierwszego nie starcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujcie na Sylwestra i Natalie nr(12) !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...