Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 złotych za paczkę papierosów

Utworzony przez palacz, 25 listopada 2008 r. o 17:25
"Najdroższe papierosy od nowego roku osiągną cenę nawet 10 zł." Znaczy się stanieją chyba,bo te najdroższe JUŻ kosztują ponad dziesięć złotych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest, Na prawdę jestem zadowolony gdyż wielu nie będzie stać na tą truciznę i wielu będzie ograniczało palenie. Jestem za tym, aby papierosy i alkohol był jeszcze droższy i żeby było na te "wybryki" stać tylko najbogatszych. Kto się ze mną zgodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto chce/musi palic ten bedzie palił nadal,cena ma tu drugorzędne znaczenie. Ja nie palę, ale pali mój mąż i on sam kupowałby fajki w sklepie, a ja mu kupuje te tansze- z UA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba autor tego artykulu jest zle zorientowaly jesli chodzi o przepisy , obecnie zza wschodniej granicy mozna wwiezdz do polski 2 paczki papierosow a nie 10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za PRL drożeją papierosy, a jak są wykorzystywane pieniądze z akcyzy? jeżeli rządowi naprawdę zależałoby na ograniczeniu palenia to z tych haraczy powinny być pokrywane koszty profilaktyki (plastry antyniko- tynowe, leki itp), wszystkie ceny podnoszone są do cen unijnych, a kiedy będą wynagrodzenia, świadczenia emerytalne, zasiłki itp. takie jak w Unii? Czy my Polacy musimy całą naszą historię podporządkowywać jakiemuś "zaborcy"? czy będziemy kiedykolwiek Państwem Suwerennym? chyba nie! bo jeszcze jak utracimy naszą walutę - to Polska nie będzie miała żadnych symboli narodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...