Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 złotych za paczkę papierosów

Utworzony przez palacz, 25 listopada 2008 o 17:25
"Najdroższe papierosy od nowego roku osiągną cenę nawet 10 zł." Znaczy się stanieją chyba,bo te najdroższe JUŻ kosztują ponad dziesięć złotych...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest, Na prawdę jestem zadowolony gdyż wielu nie będzie stać na tą truciznę i wielu będzie ograniczało palenie. Jestem za tym, aby papierosy i alkohol był jeszcze droższy i żeby było na te "wybryki" stać tylko najbogatszych. Kto się ze mną zgodzi ?
0
kto chce/musi palic ten bedzie palił nadal,cena ma tu drugorzędne znaczenie. Ja nie palę, ale pali mój mąż i on sam kupowałby fajki w sklepie, a ja mu kupuje te tansze- z UA
0
Chyba autor tego artykulu jest zle zorientowaly jesli chodzi o przepisy , obecnie zza wschodniej granicy mozna wwiezdz do polski 2 paczki papierosow a nie 10
0
Jak za PRL drożeją papierosy, a jak są wykorzystywane pieniądze z akcyzy? jeżeli rządowi naprawdę zależałoby na ograniczeniu palenia to z tych haraczy powinny być pokrywane koszty profilaktyki (plastry antyniko- tynowe, leki itp), wszystkie ceny podnoszone są do cen unijnych, a kiedy będą wynagrodzenia, świadczenia emerytalne, zasiłki itp. takie jak w Unii? Czy my Polacy musimy całą naszą historię podporządkowywać jakiemuś "zaborcy"? czy będziemy kiedykolwiek Państwem Suwerennym? chyba nie! bo jeszcze jak utracimy naszą walutę - to Polska nie będzie miała żadnych symboli narodowych.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: