Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

100 Cudów Lubelszczyzny: Polecam oczywiście Wojciechów Lubelski!

Utworzony przez Nałęczowianin, 11 marca 2010 o 03:21
Błąd w tytule! Nie ma Wojciechowa Lubelskiego jest Wojciechów. Wiem, że w Lublinie istnieje maniactwo nazywania wszystkiego Lubelskim. Ale bez przesady !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie kolejka wąskotorowa Nałęczów-Karczmiska-Wilków-Poniatowa-Opole L.? Przecież w województwie Lubelskim w zasadzie to jedyna taka kolejka...
0
Wojciechów Lubelski to taki sam potworek jak Chełm Lubelski czy też Gródek Nadbużny.... Nie ma takich miejscowości!
0
Wojciechów, a co to za cud??? , Wiocha zabita dechami nic więcej, poza Nałęczowem i Kazmierzem nic w tych stronach nie ma ciekawego, a napewno CUDOWNEGO
0
1 napisał:
Wojciechów, a co to za cud??? , Wiocha zabita dechami nic więcej, poza Nałęczowem i Kazmierzem nic w tych stronach nie ma ciekawego, a napewno CUDOWNEGO
W pełni popieram... Co ten redaktorzyna pisze?! Gdzie tu można spędzić na zwiedzaniu cały dzień, skoro całą wieś można obejść w 30 min.? No chyba, że w karczmie u Czernieca na piwie można posiedzieć, ale nie do przesady- cały dzień... Kwatery i agroturystyka to raptem 5 chałup... Jakiż to CUD??? A to zdjęcie to już szczyt kitu jaki redaktorzyna wciska czytającym ! "Malownicze pola w okolicach Wojciechowa"- bua, ha, ha !!! Pole z ciągnikiem jakich wiele w Polsce...
0
pochwal się skąd ty jesteś!!
0
Goguś napisał:
W pełni popieram... Co ten redaktorzyna pisze?! Gdzie tu można spędzić na zwiedzaniu cały dzień, skoro całą wieś można obejść w 30 min.? No chyba, że w karczmie u Czernieca na piwie można posiedzieć, ale nie do przesady- cały dzień... Kwatery i agroturystyka to raptem 5 chałup... Jakiż to CUD??? A to zdjęcie to już szczyt kitu jaki redaktorzyna wciska czytającym ! "Malownicze pola w okolicach Wojciechowa"- bua, ha, ha !!! Pole z ciągnikiem jakich wiele w Polsce...
W 30 minut to mozesz obejsć tzw centrum Wojciechowa a sama wieś jest bardzo duża i rozległa nawet nie wyobrażasz sobie jakie piekne miejsca tam są. Ale nie wszystkim na tym zalezy niektóży to piwska sie nachlac i pośmiac sie z mijejscowych
0
Nie pomylcie owych cudów z cudakami. Znając tutejsze realia zalecam ostrożność.
0
Znając przaśną mentalność mentalność ściany wschodniej tylko patrzeć jak padną propozycje "cudownych źródełek", z których nawet miejscowe krowy nie chcą pić wody...Zalecam ostrożność PODWÓJNĄ.
0
Kiedyś to chociaż "Sarajewo" było stołówka na moście a teraz żadnych atrakcji
0
:/ napisał:
W 30 minut to mozesz obejsć tzw centrum Wojciechowa a sama wieś jest bardzo duża i rozległa nawet nie wyobrażasz sobie jakie piekne miejsca tam są. Ale nie wszystkim na tym zalezy niektóży to piwska sie nachlac i pośmiac sie z mijejscowych
Wyobrażam sobie, ponieważ mieszkam w tej okolicy i doskonale ją znam... Ale jak ktoś taki jak Ty (mając za widok z okna sąsiedni blok mieszkalny, bądź ulicę z jadącymi autami) przyjedzie raz do roku do Wojciechowa na tzw. kowale, to jest nawet zachwycony kupą gnoju za oborą u chłopa...
0
Nałęczowianin napisał:
Błąd w tytule! Nie ma Wojciechowa Lubelskiego jest Wojciechów.Wiem, że w Lublinie istnieje maniactwo nazywania wszystkiegoLubelskim.Ale bez przesady !!!!
Dokładnie tak, jak nałęczów jest Nałęczowem Zdrój. Gdybyś jednak zobaczył choćby tablicę na poczcie, to nie pisałbyś swoich bzdur. Masz tak blisko. Wsiądź na rower i sprawdź, znawco tematu Nie ośmieszaj więcej się! Ja akurat uważam, że to dobre podpowiedzenie o który Wojciechów chodzi. Wojciechowów jest kilka. Nawet w lubelskim. Ale skąd ty to możesz wiedzieć?.... Do szkoły, do szkoły!
0
Jagoda napisał:
Dokładnie tak, jak nałęczów jest Nałęczowem Zdrój. Gdybyś jednak zobaczył choćby tablicę na poczcie, to nie pisałbyś swoich bzdur. Masz tak blisko. Wsiądź na rower i sprawdź, znawco tematu Nie ośmieszaj więcej się! Ja akurat uważam, że to dobre podpowiedzenie o który Wojciechów chodzi. Wojciechowów jest kilka. Nawet w lubelskim. Ale skąd ty to możesz wiedzieć?.... Do szkoły, do szkoły!
Na potwierdzenie że to dobrze, że dodano LUBELSKI. Wystarczy wejśc tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech%C3%B3w Tam widać, że autor artykułu miał rację, że tak go zatytułował. Ale komentator z Nałęczowa niekoniecznie jest obiektywny. Bywa.
0
Wojciechowiak napisał:
Na potwierdzenie że to dobrze, że dodano LUBELSKI. Wystarczy wejśc tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech%C3%B3w Tam widać, że autor artykułu miał rację, że tak go zatytułował. Ale komentator z Nałęczowa niekoniecznie jest obiektywny. Bywa.
0
Podziwiam Was i Waszą napuszoną ignorancję, czy Wy nie wyjeżdżacie z Wojciechowa!? Nie wiecie co macie! Ani gdzie mieszkacie! Ja wiem co straciłam - przepiękną miejscowość,dużą , słynną, rozwiniętą kulturalnie w której bez przerwy coś się dzieje. Życzliwi, normalni ludzie i rodzina!!!! Która jest - została Tam!! Przepiękna okolica, bogata, a jednocześnie tania!Jedynie historia mojej rodziny - lata II wojny światowej pozostawiają wiele do życzenia (mordercy moich dziadków, nie wiem może- żyją sąsiad sąsiadowi mordercą za co???). Wracam jeśli tylko mogę. To moje strony, widzę co się zmienia, podziwiam wytrwałość w dążeniach mieszkańców Wojciechowa i okolic. Brudu, niechlujstwa, zawiści,nieróbstwa mam tu gdzie mieszkam dosyć MOJE STRONY ROZWIJAJĄ SIĘ NADAL tak trzymać kochani i bez czarnowidztwa!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: