Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2017 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Ten co nagrywal to dostanie za współudział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrwać chwasta, resocjalizacja nic nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję także właściciela nagrania posadzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie biedne dziecko wróciło z demonstarcji Kodu albo tych oszołomów Obywateli RP - nauka nie poszła w las!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny atak uchodzcow na rdzenna Polke, lewicowe media mydla oczy. Czesc i chwala Bochaterom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli 40latka daje sie pobic 13latce to bardziej bym sie skłaniał opcji ze to u tej 40latki jest cos nie tak niz u tej młodej...nie wyobrazam sobie zeby mnie pobił 6 klasista.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kolejny atak uchodzcow na rdzenna Polke, lewicowe media mydla oczy. Czesc i chwala Bochaterom.
 Cześć i chwała słownikowi ortograficznemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jesli 40latka daje sie pobic 13latce to bardziej bym sie skłaniał opcji ze to u tej 40latki jest cos nie tak niz u tej młodej...nie wyobrazam sobie zeby mnie pobił 6 klasista.....
 Tak bo wszyscy do późnej starości jesteśmy silni i zdrwi, nikt problemów nie ma. A i napastniczka z pewnością na ofiarę wybrała najwiękrxą, najsilniejszśą i najgroźniej wyglądającą panią. To przecież logiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że ze względu na wiek ten parszywy, brudny, nic niewarty śmieć dostanie co najwyżej pobyt w poprawczaku. Z takim odpadem to tylko do kamieniołomów i ta druga szmata, która to nagrywa też powinna pójść razem z nią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo narkotyki, czy też dopalacze wyżerają im mózg, albo coś jest w tym jedzeniu co powoduje agresję, albo ogólnie rodzą się agresywne półgłupy. Innego wytłumaczenia nie ma. A pisanie, że 40-latka dała się pobić jest po prostu idiotyczne. Dziewucha wygląda na dobrze rozwiniętą i wcale nie mniejszą od napadniętej. Poza tym nie każdy potrafi się bić. Jak tak się składa, że dotychczas kobiety nie musiały tego robić, gdyż inne kobiety na nie nie napadały, a często też reagowali na takie zachowania ludzie będący obok. Dzisiaj panowie noszą torebki i obcisłe spodnie. Poruszają się jakby nie umieli odnaleźć się w swojej płci, a w razie ataku innej osoby potrafią tylko wyjąć telefon komórkowy i nagrywać. Ot, takich mamy mężczyzn :), a będzie jeszcze lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To swiadek zamiast pomóc poszkodowanej to nagrywał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym małą zdzire dam przkopał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Bezstresowe wychowanie robi swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgwałciłym szmate w *** az by jej gardłem wyszło. tylko to nauczy 13 latke moresu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostaje za darmo 500+, nażarła się i być moze i naćpała no i to za to,ze 40 letnia podatniczka ją urtzymuje dokopała jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 40 lat i nie mogę sobie wyobrazić, że dałabym się skopać jakiemuś 13 letniemu dzieciakowi, nawet wyrośniętemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co nagrywał też mądry.....i to chłop do tego...zamiast wziąść małolate za łeb to się patrzy.........powinna być karana jak dorosła.....te gówniary sa straszne teraz.....GIMNAZJALISTKI PEŁNĄ GĘBĄ....JAK TAKA DOROSŁA NIECH BIEZRZE NA SIEBIE KONSEKWENCJE SWOJEGO DZIAŁANIA......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwasty się wyrywa, gdy tylko wzejdą, a nie litościwie zostawia i przesadza na inne poletko w nadziei, że młodziutki chwast wyrośnie przeobrażony w pożyteczną roślinkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Onegdaj chodziłam w glanach.  Punx not dead.. te sprawy...  Dziś- wiadomo- wiek, macierzyństwo zrobiły swoje więc glany leżą schowane w piwnicy. Ale są.  Gdyby mnie spotkała podobna sytuacja (jestem niepozorną panią z torebeczką) to bym odkopała glany, odnalazła gówniarę i tak bym jej do dupy nakopała, że ruski rok by pamiętała.... Jak kiedyś za starych dobrych czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- albo z rekolekcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...