Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znow mlodosc,brawura, chwila zapomnienia ,a kostucha czycha za progiem...Rodzice krotsza smycz dla swoich pociech!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEM CZY COŚ PRZEOCZYŁEM W KODEKSIE DROGOWYM - JAKIM PRAWEM 15 LATEK KIEROWAŁ MOTOREM - LUB MOTOCYKLEM JAK NAPISAŁ INTELIGENTNY AUTOR WSTYDZĄCY SIĘ SWOJEGO NAZWISKA. A MOŻE TO DZIECKO KIEROWAŁO SKUTEREM. CZY W DZIENNIKU NIE MA JUŻ KOGOŚ INTELIGENTNEGO SPRAWDZAJĄCEGO TEKSTY GIMNAZJALISTÓW. W CZASACH SZTANDARU LUDU TAKIM CZŁOWIEKIEM BYŁ SEKRETARZ REDAKCJI, LUB REDAKTOR DYŻURNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15letni MOTOCYKLISTA? jeśli to prawda to mam nadzieję, że rodzice gówniarza zapłacą za przelot do szpitala. Niech młody przeżyje ale mam nadzieję, że za głupotę zostanie odpowiednio ukarany tak aby nigdy więcej już nie pajacował na dwóch kółkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napierdzielacie na młodziakow okey macie racje ale proszę sie cofnąć te 8 lat wstecz nawet więcej., dojdziecie do wniosku że tacy sami byliście jesli chodzi o jazdę inne rzeczy... Miał chłopak pecha nie zachował sie dobrze poniosła go wyobraźnie która czerpie z tv, Internetu. Czy nawet z opowieści swoich opiekunów czy od starszych kolegów... ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...