Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już pieprzony wałęsa nam obiecywał drugą japonię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie od razu 35 zł? To i tak mniej niż Niemcy, a wtedy nie myślcie, że za chleb będziemy płacić dalej 3 zł, bo ceny będą tak jak w Wielkiej Brytanii, minimum 15 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,mamy najtanszego pracownika w europie,, po przeczytaniu poczułem sie jak przedmiot obdarty z godnosci i bez prawa glosu jak niewolnik... bo nimi jestesmy! Napisz wprost ,,mamy najtanszych niewolnikow w europie,, wiadomosc desykowana dla szlachty europejskiej by nas kupowac i wykorzystwac, dlaczego zatem po co pisac to niewolnikom? Fikcja wokół wystarczy zmienic nazwe, aby budowac fikcyjne wartosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie 50 od razu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szansa na rozwój będzie wtedy, kiedy będzie dobra infrastruktura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,mamy najtanszego pracownika w europie,, po przeczytaniu poczułem sie jak przedmiot obdarty z godnosci i bez prawa glosu jak niewolnik... bo nimi jestesmy! Napisz wprost ,,mamy najtanszych niewolnikow w europie,, wiadomosc desykowana dla szlachty europejskiej by nas kupowac i wykorzystwac, dlaczego zatem po co pisac to niewolnikom? Fikcja wokół wystarczy zmienic nazwe, aby budowac fikcyjne wartosci...
Przykro to pisać ale taka jest prawda , po kilkunastu latach na obczyźnie , Polak jest parobkiem w UE jak i w Polsce , dzięki politykom i wszędobylskiej korupcji niestety daleka czeka nas droga do normalności i to nie tylko dzięki Pis ale wcześniejszej sprzedaży Polski przez PO o czym było cichutko i teraz wielki problem nagle , oczywiście za tym co teraz nie jestem ale oby było lepiej jak cicha sprzedaż Polskiego obywatela ( niewolnika europy za najniższą krajową ) i kraju co miało miejsce wcześniej , czy teraz mamy w UE demokracje i dlaczego rzucają się tak nagle do Polski skoro to demokratyczny wybór , dlaczego Polskie sprawy wynoszone są poza Polskę i Polska staje się pośmiewiskiem gdy inni zacierają ręce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...przecież to wszystko będzie obiecane za cztery lata w obliczu kolejnych wyborów. Nie zdziwię się kwotom oscylującym w granicach 50 zł./h. Przecież rynek i tak to wyrówna! Co prawda Euro kupimy za 200 zł., ale przecież nic poważnego się nie stanie .... Zadziwiające (a wręcz przerażające), że ludzie bezkrytycznie kupują takie obiecanki!  Nie ulegnę podszeptowi dobrego wychowania i z radością pogratuluję wszystkim kredytobiorców we frankach, którzy głosowali na PiS! Zrobili biznes życia.... :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie od razu 35 zł? To i tak mniej niż Niemcy, a wtedy nie myślcie, że za chleb będziemy płacić dalej 3 zł, bo ceny będą tak jak w Wielkiej Brytanii, minimum 15 zł.
  nie dadzą, bo nie ma pieniędzy, oni jedynie mają dla próżniaków tak jak np. te 500  na dzieci, przecież to będą pieniądze za leżenie i pieprzenie się, dla pracujących czy emerytów którzy zapracowali odkładając pieniądze nie ma, my pracujący, emeryci jesteśmy traktowani jako parobki, miska zupy i kromka chleba wystarczy, w naszym kraju to obiboki, lenie, złodzieje itp. osobników należy pielęgnować, dawać im za darmo, PIEPRZONY KRAJ,  WYJDŹMY NA ULICĘ, NIECH W KOŃCU PRZESTANĄ ROBIĆ Z NAS IDIOTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mogę i za chleb płacić i 20 zł . Stać mnie . Ale tym Q-rwom prywatnym przedsiębiorcom , prywaciarzom się oberwie. Pracowałem ponad 10 lat za granicą. Po trzech miesiącach okresu próbnego dostałem umowę na czas nieokreślony. Miałem płatny urlop , zwrot za koszty dojazdu do pracy, płacone wakacyjne, wszystkie świadczenia medyczne, bony na święta, za pracę w niedziele i święta płacone ekstra, 4 dni urlopu na żądanie. Teraz się pytam dlaczego za granicą szanują pracownika a polskie Q-rwy prywatni przedsiębiorcy nie. Polscy pracodawcy Q-rwy nie dają umowy na czas określony , płatnego urlopu, urlopu na żądanie, nie zwracają za koszty dojazdu do pracy , nie płacą ekstra za nadgodziny, nie dają bonów na święta . Przez te 10 lat pracując za granicą zarobiłem tyle że u polskiej Q-rwy pracodawcy musiałbym pracować na to ok 70 lat. Ludzie uczcie się języka i wyjeżdżajcie za granicę ......tam będziecie pracować za godziwe pieniądze z normalną umową i wszystkimi świadczeniami. A polskie Q-rwy prywatni przedsiębiorcy niech sobie pracują sami lub zatrudniają swoje matki, żony, ojców i bękartów. Od wczoraj weszła ustawa że inspekcja pracy może kontrolować Q-rwy pracodawców bez zapowiedzi więc ludzie nie bójcie się i podpieprzajcie tych złodziei i oszustów , którzy nie chcą zarejestrować pracownika i każą pracować na czarno. Jazda z prywatnymi przedsiębiorcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed nami druga Grecja! Tylko z jakiego pułapu oni spadali, a z jakiego my?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,mamy najtanszego pracownika w europie,, po przeczytaniu poczułem sie jak przedmiot obdarty z godnosci i bez prawa glosu jak niewolnik... bo nimi jestesmy! Napisz wprost ,,mamy najtanszych niewolnikow w europie,, wiadomosc desykowana dla szlachty europejskiej by nas kupowac i wykorzystwac, dlaczego zatem po co pisac to niewolnikom? Fikcja wokół wystarczy zmienic nazwe, aby budowac fikcyjne wartosci...
Najlepiej to nakłamać! Jedź na Ukrainę to zobaczysz, gdzie jest najtańsza siła robocza! Nawet na Węgrzech gorzej zarabiają niż w Polsce. Przestańcie sr...ć na Polskę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Od wczoraj weszła ustawa że inspekcja pracy może kontrolować Q-rwy pracodawców bez zapowiedzi więc ludzie nie bójcie się i podpieprzajcie tych złodziei i oszustów , którzy nie chcą zarejestrować pracownika i każą pracować na czarno. Jazda z prywatnymi przedsiębiorcami.
  Podałem pracodawcę do lubelskiej Inspekcji. Jaki był efekt? Żaden. Pan Inspektor K. był bardzo wyrozumiały dla pracodawcy i za naruszenia tylko pogroził mu paluszkiem, tłumacząc to jego nieświadomością i pracodawcę aż pouczył. Te najcięższe zaś pominął. Oczywiście ani zaległego wynagrodzenia, ani ekwiwalentu za niewykorzystany urlop nie otrzymałem.  Umiesz liczyć? Nie licz na PIP  :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podałem pracodawcę do lubelskiej Inspekcji. Jaki był efekt? Żaden. Pan Inspektor K. był bardzo wyrozumiały dla pracodawcy i za naruszenia tylko pogroził mu paluszkiem, tłumacząc to jego nieświadomością i pracodawcę aż pouczył. Te najcięższe zaś pominął. Oczywiście ani zaległego wynagrodzenia, ani ekwiwalentu za niewykorzystany urlop nie otrzymałem.  Umiesz liczyć? Nie licz na PIP  :lol:
Zamiast podawać go do inspekcji pracy trzeba było zniszczyć mu samochód, coś mu podrzucić do zakładu pracy, nagrać z ukrytej kamery. Jest wiele sposobów aby mendę udupić ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...