Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka karmiła węża żywymi kociętami

Utworzony przez abtypisdzior, 11 sierpnia 2012 r. o 18:11
A jakby karmiła żywymi myszami to by było OK ? Kot to kręgowiec i musz też ale w przypadku kota to już przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zna ktoś tę dziewczynę? bardzo proszę o namiary, fb czy coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Zx ... ekologiczne bedzie jak wylaczysz kompa i nie bedziesz zatruwal powietrza pierdzac w fotel... skad sie bierzecie ciemnoto spoleczna... a potem dziwic sie ze ludzie hoduja pieska jak sie znudzi to do drzewa, rybke w kibel a babcie do opieki spolecznej... zycze ci bys na starosc nie mial prawa decydowac o swoim losie i bys trafil do jakiegos zerowj klasy osrodka dla tetrykow... a g... wiesz o zwierzetach i ich instynktach! zwierze w odroznieniu od czlowieka nigdy nie zabije dla zabawy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkiemu winny ten sku...l wąż - jego wina niech idzie do pierdla albo sałatę wpier..ala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boa tygrysi, haha, uśmiałem się. Co do tego czy jest winna to bym się sprzeczał. Większego węża nie podkarmisz myszą czy szczurem tylko łąduje mu się królika. Wiadomo, kota się nie praktykuje no ale jak ludzie topią kocięta to jest ok?? Mogła dziewczyna robić to po cichu a nie szpanować lub karmić jak cała reszta. Ręcznie ubijać lub kupić mrożonki jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abtypisdzior napisał:
Curwa donosiciele na każdym rogu, curwa to gorzej niż za śmierdzącej komuny.A czym miała karmić? kartoflami? Pozostał już ttylko jeden kartofel i robi za idiotę to co miała go skarmić
Jesli nie stac jej na mrożony pokarm ze sklepu zoologicznego to nie powinna kupować węża. Nie nazwałbym donosicielstwem sytuacji w której ktos prawidłowo reaguje na ciężką patologię. Chyba coś z Tobą nie tak skoro tego nie widzisz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" trzecie zawiadomienie dotyczyło karmienia innymi niż kocięta żywymi zwierzętami" To może policja zainteresuje sie żywym pokarmem w sklepach zoologicznych, myszami czy świerszczami? Wiadomo, że tam karmi sie pająki zywymi świerszczami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba boa tygrysi jest ważniejszy niż jakiś futer. Dziewczyna jest w porządku. Futrów jest za dużo i powinny służyć za pokarm. Jak byłem mały wygrzebywałem dżownice z ziemi i rzucałem je w mrowisko, kwadrans i były załatwione na amen.A jak się wiły, bezcenne to ujrzeć. Czy ta boa tygrysia nie zjadła by ratlerka mojej kochanej teściowej bo co nocy nie daje mi spać ratlerek wielkosci takiej jak kot za darmo go odstąpię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże Drogi, zamiast cieszyć się życiem kociąt karmiła nimi gada, przebacz jej Boże bo nie wiedziała co czyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ironia napisał:
" trzecie zawiadomienie dotyczyło karmienia innymi niż kocięta żywymi zwierzętami" To może policja zainteresuje sie żywym pokarmem w sklepach zoologicznych, myszami czy świerszczami? Wiadomo, że tam karmi sie pająki zywymi świerszczami...
Owady nie podlegaja ustawie o ochronie zwierzat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tą dziewuchę wsadził do klatki z lwami. Niechby poczuła jak to fajnie być nadgryzanym tu i ówdzie. W końcu lwy też muszą coś jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok! Naprawdę szok! Pogięło kogoś... 3 lata dla 18 latki??? To może dożywocie dla węża??? Węża mordercy! Sorry, ale skoro wszędzie, wszędzie na porządku dziennym karmi się węże myszami czy szczurami, to w przypadku kotów to już inna szkodliwość społeczna czynu??? Chore. Bo mi nikt nie powie że pierwszy raz słyszy jaką dietę mają takie stworzenia... Osobiście jestem przeciwny trzymaniu takich zwierząt w ogóle, ale dajmy już spokój, bzdura!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzona napisał:
Czy wyście się z kimś na rozumy pozamieniali?????? Ludzie.. ta dziewucha przy dzieciach karmiła ŻYWYMI zwierządkami węża, one piszczały, potwornie cierpiały przy swojej straszliwej śmierci dzieci się temu przyglądały, oswajały się ze znęcaniem się nad zwierzętami!!! same mogą zacząć robić to samo za jakiś czas, i uważać to za normalność. Znieczulica jest wrzechogarniająca.....
Psycholka, chyba patrzenie na śmierć w męczarniach sprawiało jej przyjemność! Swoją drogą dobrze, że wąż nie uciekł i nie zaatakował jakiegoś kilkuletniego dziecka- w USA był taki przypadek, że dusiciel uciekł i udusł a następnie zjadł 3-letnie dziecko swoich opiekunów. Aż się boję czy w mojej okolicy nie ma takiej patologii z takim "pupilkiem" :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby co ma wąż jeść, sucharki z biedronki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym jo wyruhał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** je***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mbit napisał:
Owady nie podlegaja ustawie o ochronie zwierzat.
io A pszczoły podlegają ...., mało tego mimo iż są to zwierzęta jadowite, można je hodować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miała w tym interes bo jak wszyscy wiedzą wąż ma bardzo długi język .....proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zastanówcie się co wy wgl gadacie. taka jest natura. a co powiecie na to, że takie zdobywanie pokarmu w środowisku naturalnym jest normalne... lis zjada zająca, wilk sarnę. wszystko dzieje się "na żywca". wielcy obrońcy zwierząt sie znaleźli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmira innego okreslenia nie ma, w twarz bym jej chetnie naplula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...