Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka karmiła węża żywymi kociętami

Utworzony przez abtypisdzior, 11 sierpnia 2012 r. o 18:11
Zwyrodniala,osobowosc uksztaltowana na zwichrowanych grach komputerowych, mozg zniszczony narkotykami , alkoholem i innymi wynalazkami - tak to wyglada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOA TYGRYSI?! hahahahahahahahahahaaha dobra ściema to jakiś nowy gatunek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macintosh napisał:
ludzie zastanówcie się co wy wgl gadacie. taka jest natura. a co powiecie na to, że takie zdobywanie pokarmu w środowisku naturalnym jest normalne... lis zjada zająca, wilk sarnę. wszystko dzieje się "na żywca". wielcy obrońcy zwierząt sie znaleźli. [/quote] [quote name='macintosh' timestamp='1344762116' post='663710'] ludzie zastanówcie się co wy wgl gadacie. taka jest natura. a co powiecie na to, że takie zdobywanie pokarmu w środowisku naturalnym jest normalne... lis zjada zająca, wilk sarnę. wszystko dzieje się "na żywca". wielcy obrońcy zwierząt sie znaleźli.
zastanów się co ty piszesz!!!...jaka to natura...jak podła gnida podstepem zwabiała kocięta i rzucała je wężowi???...natutą byłoby ,gdyby wąż sam upolował ..a nie miał podane na talerzu!!!!!!GŁĄBIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macintosh napisał:
ludzie zastanówcie się co wy wgl gadacie. taka jest natura. a co powiecie na to, że takie zdobywanie pokarmu w środowisku naturalnym jest normalne... lis zjada zająca, wilk sarnę. wszystko dzieje się "na żywca". wielcy obrońcy zwierząt sie znaleźli.
no to każdy statek ma obowiązek wrzucania raz dziennie jednego człowieka dla głodnych rekinów. ... wilk zjada sarnę, rekin człowieka itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
zastanów się co ty piszesz!!!...jaka to natura...jak podła gnida podstepem zwabiała kocięta i rzucała je wężowi???...natutą byłoby ,gdyby wąż sam upolował ..a nie miał podane na talerzu!!!!!!GŁĄBIE!!!
Swieta prawda, popieram przedmowce. To nie jest normalne zeby brac od ludzi zwierzeta, ktorzy chca oddac kociaki w dobre rece i rzucac wezowi i jeszcze robic z tego przedstawienie dla malych dzieci. To jest psychopatka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u was na wschodzie jest dzicz i patologia, u mnie na zachodzie jest normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukę zabić i nakarmić nią węże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama hoduję węże i na karmę dla nich są specjalnie hodowane szczury. I nie ejstem w stanie zrozumieć jak głupim trzeba być, żeby się tak zachować. Ponad to jak dla mnie powinna jeszcze dostać kolejny zarzut za znęcanie się nad swoim boa, ponieważ taka karmówka mogła zagrażać jego życiu. Zdjęcie tej dziewczyny powinno zawisnąć w każdym sklepie ze zwierzętami z kategorycznym zakazem sprzedania jej czegokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i jeszcze do twórców artykułu. To w końcu boa czy tygrysi? bo tygrysi jest pyton a na zdjęciu jest boa dusiciel. Więc zdecydujcie się. A jeszcze dla tych geniuszy bo piszą o sałacie i że to prawa natury. Poczytajcie wpierw a potem się wypowiadajcie co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Publiczny pokaz w tym przypadku nie jest godny pochwały. Ale trzeba wiedzieć, że wąż nie zje zwierzęcia martwego! Mięso gotowane i jakiekolwiek środki zastepcze mu nie smakują. Hodowanie węży jest prostą przyjemnością, ale trzeba jej poświęcić..... inne zwierzątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wredna suka wyrosła!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarpen napisał:
a co w tym dziwnego że karmiła węża kotami? zwierze to zwierzę. zgodnie z tym proponuje karać wędkarzy za to że łapią ryby na robaki...
I jeszcze proponuję zaaresztować wszystkie koty za polowanie i spożywanie myszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
zastanów się co ty piszesz!!!...jaka to natura...jak podła gnida podstepem zwabiała kocięta i rzucała je wężowi???...natutą byłoby ,gdyby wąż sam upolował ..a nie miał podane na talerzu!!!!!!GŁĄBIE!!!
A co, miała wypuścić węża na wolność, aby sam sobie upolował? A ty myślisz, że w ZOO to czym karmią węże? Konserwami? Głąbie kapuściany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój wąż uwielbia chować się w norce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za idiota pozwolił tej małolacie trzymać egzotyczne zwierzę w domu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli pisze się artykuł to należy najpierw dokładnie się dowiedzieć o czym się pisze! Ten pseudo dziennikaż nie zadał sobie nawet tyle trudu aby sprawdzić prawdziwe nazwy zwierząt. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BOA TYGRYSI PAJACE!!!!!! A kotów gołębi i innego paskudztwa jest tyle ze tylko przyczyniła się do poprawy warunków sanitarnych okolicznych ludzi. Poza tym niektóre weże nie jedzą ubitej karmówki - trzeba podawać żywe! A jak o czyms piszecie to najpierw sprawdźcie dokładnie co i jak a nie że takie bachomazy wychodzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIK napisał:
do Zx ... ekologiczne bedzie jak wylaczysz kompa i nie bedziesz zatruwal powietrza pierdzac w fotel... skad sie bierzecie ciemnoto spoleczna... a potem dziwic sie ze ludzie hoduja pieska jak sie znudzi to do drzewa, rybke w kibel a babcie do opieki spolecznej... zycze ci bys na starosc nie mial prawa decydowac o swoim losie i bys trafil do jakiegos zerowj klasy osrodka dla tetrykow... a g... wiesz o zwierzetach i ich instynktach! zwierze w odroznieniu od czlowieka nigdy nie zabije dla zabawy !!!
To powiedz mi w takim razie dla czego mój kot co chwila przynosi nornice, myszy i wróble? Sądzisz, ze one moga być tajnymi agentami chcącymi przejąć kontrole nad światem, a moja kici nas przed tym broni czy co ceperynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG a co to za różnica czy kotem karmi czy szczurem jeden pies... boże co za kraj, jej sprawa koty to jak myszy to naturalne ze waz je kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym ją zamknął w jakiejś klatce i wpuścil tam 2 potężne anakondy. Niechby zobaczyła i poczuła jak to fajnie jest być połykanym żywcem przez takiego węża. Jakby już była cała wewnątrz takego miłego węża, może by dopiero dotarło co czuły te koty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zaangażowana w tą sprawę osobiście ponieważ osobiście jej te kocięta oddałam. Żebyście przeczytali smsy które do mnie pisała , jak się o nie dopytywała , sama słodycz i miód. I oddałam w "dobre ręce" . Płakać mi się chce jak pomyślę że żadne już nie żyje , mam zdjęcia tych kotków i jeżeli ktoś twierdzi że to tylko łańcuch pokarmowy i nic się nie stało to niech to wytłumaczy moim dzieciom , one się z nimi bawiły i patrzyły każdego dnia jak rosną i jakie są śliczne.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...