Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latka karmiła węża żywymi kociętami

Utworzony przez abtypisdzior, 11 sierpnia 2012 r. o 18:11
Jedynym błędęm jaki zrobiła to te całe pokazy dla dzieci. A co do karmienia kociętami? Co za różnica czy szczur czy kot, ssak to ssak, nikt go niechciał a wąż musi jeść. Tak samo jest z nami połowa czytających to oburza się a potem pójdzie na 'obiadek' zjeśc dobry kawałek 'mięska' z kfc czy mc. Jedyne co mogła jeszcze zrobić to przynajmniej humanitarnie ubic tą karmówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak boa tygrusi jest boa dusiciel i pyton tygrysi. Widać rzetelność artykułu i skrupulatność autora... brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miedzy Krościenkiem n. D a Jaworkami jest jeszcze dużo większa miejscowość niż podana w artykule. Szczawnica która będzie łatwiej znaleźć na mapie lub skojarzyć ze względu na jej uzdrowiskowy charakter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekologia i łańcuch pokarmowy!Proponuję uciąć kretynce durny łeb i dać wężowi lub innym zwierzakom na pożarcie.Przynajmniej będzie z niej jakiś pożytek.A tak tylko zużywa tlen i psuje powietrze swoją nieuzasadnioną egzystencją.Egzekucja ku przestrodze na widoku publicznym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Farbina a ile ich było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
farbina3 napisał:
Jestem zaangażowana w tą sprawę osobiście ponieważ osobiście jej te kocięta oddałam. Żebyście przeczytali smsy które do mnie pisała , jak się o nie dopytywała , sama słodycz i miód. I oddałam w "dobre ręce" . Płakać mi się chce jak pomyślę że żadne już nie żyje , mam zdjęcia tych kotków i jeżeli ktoś twierdzi że to tylko łańcuch pokarmowy i nic się nie stało to niech to wytłumaczy moim dzieciom , one się z nimi bawiły i patrzyły każdego dnia jak rosną i jakie są śliczne.!!
A ile ich było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara maksymalna 3 lata i dobrze niestety mam obawy że aż tyle nie dostanie.Wcześniej było 2 lata i chyba nigdy nikt tyle nie dostał.Pewnie będzie że młoda osoba,że wcześniej niekarana,że trzeba dać szansę blebleblebleble.Dobrze by było chociaż rok oczywiście bez zawiasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ale jak zwyrodniałym trzeba być by robić "zabawę" z żywych stworzeń. Przecież ta kobieta nie może być zrównoważona psychicznie. To jakaś patologia chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były trzy kociaczki, jedna znajdka. Dziwię się dlaczego jeszcze nie została ta dziewczyna ukarana minęło już sporo czasu. Żeby tylko się temu nie wywinęła !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ricardo napisał:
DAJCIE MI TE SUKĘ A WRZUCĘ JĄ ANAKONZIE DO KLATKI W ZOO ŻEBY WIEDZIAŁA JAKIE CIERPIENIE SPOTYKAŁO TE BIEDNE ZWIERZĄTKA, BO 3 LATA I NA PEWNO W ZAWIASACH TO ŻADNA KARA DLA TAKIEJ DEWIANTKI KTÓRA NA 100% BĘDZIE ROBIŁA TO NADAL. KARA ŚMIERCI NIECH WRÓCI DO POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI BO TACY LUDZIE NIE POWINNI CHODZIĆ PO ŚWIECIE!!!!!!!!! [/quote]
Ricardo napisał:
DAJCIE MI TE SUKĘ A WRZUCĘ JĄ ANAKONZIE DO KLATKI W ZOO ŻEBY WIEDZIAŁA JAKIE CIERPIENIE SPOTYKAŁO TE BIEDNE ZWIERZĄTKA, BO 3 LATA I NA PEWNO W ZAWIASACH TO ŻADNA KARA DLA TAKIEJ DEWIANTKI KTÓRA NA 100% BĘDZIE ROBIŁA TO NADAL. KARA ŚMIERCI NIECH WRÓCI DO POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI BO TACY LUDZIE NIE POWINNI CHODZIĆ PO ŚWIECIE!!!!!!!!! [/quote] [quote name='Ricardo' timestamp='1344717546' post='663612'] DAJCIE MI TE SUKĘ A WRZUCĘ JĄ ANAKONZIE DO KLATKI W ZOO ŻEBY WIEDZIAŁA JAKIE CIERPIENIE SPOTYKAŁO TE BIEDNE ZWIERZĄTKA, BO 3 LATA I NA PEWNO W ZAWIASACH TO ŻADNA KARA DLA TAKIEJ DEWIANTKI KTÓRA NA 100% BĘDZIE ROBIŁA TO NADAL. KARA ŚMIERCI NIECH WRÓCI DO POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI BO TACY LUDZIE NIE POWINNI CHODZIĆ PO ŚWIECIE!!!!!!!!!
[quote name='Ricardo' timestamp='1344717546' post='663612'] DAJCIE MI TE SUKĘ A WRZUCĘ JĄ ANAKONZIE DO KLATKI W ZOO ŻEBY WIEDZIAŁA JAKIE CIERPIENIE SPOTYKAŁO TE BIEDNE ZWIERZĄTKA, BO 3 LATA I NA PEWNO W ZAWIASACH TO ŻADNA KARA DLA TAKIEJ DEWIANTKI KTÓRA NA 100% BĘDZIE ROBIŁA TO NADAL. KARA ŚMIERCI NIECH WRÓCI DO POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI BO TACY LUDZIE NIE POWINNI CHODZIĆ PO ŚWIECIE!!!!!!!!!
dał bym ci jej adres ale niechce się wtrącać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...