Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1,86 mln zł kary dla Polkomtela za wprowadzanie klientów w błąd

Utworzony przez vfsw, 14 grudnia 2011 r. o 19:41
i tak robią to dalej , codziennie dostaję takie smsy od plusa, coś to zmieni? ależ skąd, taka kara to żarty, 14mln. satystycznych użytkowników, niech każdy wyśle 1, a są tacy frajerzy wysyłający kilka, którzy myślą, że coś wygrają, kilkadziesiąt milionów w kieszeni , a karę upchnie się gdzieś w kosztach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciąganie nas- obywateli jest teraz bardzo modne robią to wszyscy Ci którym aby to się udaje. posłużę się dwoma ostatnimi przykładami- ku przestrodze innych: 1.na stronie telewizji internetowej "i telewizja"jest oferta" pobierz darmowy program do oglądania 330 programów za darmo"- kiedy kliknie się na tą ofertę otrzymuje się informację że należy wysłać 2 SMS-y po 1,22 zł a otrzyma się hasło do ściągnięcia programu. Za taki SMS płaci się 31 złotych ( a nie 1,22)- o czym dowiaduje się po czasie.Złodziejstwo!!!!!!!! 2. Następne" naciąganie"- rzekomo zalogowałem się na płatnym Portalu FK i po prawie 2 miesjącach otrzymałem faktury po 72,55 za korzystanie za miesiąc z abonamentu. Obecnie prowadzę właśnie pisemną "awanturę" w tej sprawie.Regulaminy i przepisy są tak napisane żeby przeciętny śmiertelnik nie połapał się w tym całym "bałaganie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio też GRUPER wysłał oferte o możliwości kupna perfum- kupon 180 zł wart 450 na perfumy w sklepie Aroma G..., kupiłam bo to była rzeczywiscie szansa na tańszy zakup perfum. Kupilam zalogowalam sie w perfumerii i otrzymalam info od sprzedawcy ze nie sprzeda perfum bo nie byly na "liscie" . Przeanalizowałam ofertę i na stronie był opis róznych zapachów i "PROPOZYCJA PERFUM" ale nigdzie sie nie zająkneli że owa "PROPOZYCJA" to lista perfum z których mozna wybierać i oferta jest ograniczona do tych własnie zapachów. Sprzedajacy przyznał ze gruper wprowadza w bład i ma duzo takich przypadków ale nie zamierza sprzedawac perfum z powodu błędu grupera. Napisalam ze malo mnie obchodzi umowa jego z GRUPEREM i niech ewentualne straty niech rości do grupera. sprawa zakonczyla sie zwrotem kasy ale nie o to mi chodziło, chcialam kupic towar, a raz ze wprowadzono w blad, dwa ze odmowa sprzedazy ...egh , wiecej nie skorzystam z grupera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...