Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek wypadł z pociągu Lublin - Woodstock. Sikał przez otwarte drzwi

Utworzony przez Siara, 30 lipca 2010 o 13:46
Znowu się redaktorom godziny pomyliły - o 13:30 jeszcze tego tekstu nie było, a godzina publikacji 13:13 - no chyba że dziennik wschodni ma redakcję w innej strefie czasowej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sika*** to bardzo brzydkie wyrazenie, powinniscie napisać oddawał mocz i to tez nie w temacie. Bardzo niekulturalnie.
0
Jaki jest sens pisać o wyczynach deb*li z woj. łódzkiego wygłupiających się na terenie Wielkopolski? Jakie to ma znaczenie dla naszego regionu? Acha, no tak, przecież pociąg jechał z Lublina do Kostrzyna, więc informacja jak najbardziej "regionalna"
0
Głupich nie sieją, tylko rodzą się. Wcale mi łosia nie szkoda
0
Ciekawe, na kogo głosują ludzie na takim poziomie, którzy sikają, pewnie publicznie z pociągu?
0
szkoda że kupy nie robił
0
dokładnie, redaktorzyny! Sikał to bardzo nieładne słowo, co spieszyło się z napisaniem artykułu bez całkowitego przemyślenia jak zwykle ?
0
michał napisał:
szkoda że kupy nie robił
wtedy napisaliby, że się zesrał
0
Bydło ciągnie ogłupione używkami na wezwanie lansu Owsika i Palikota.
0
isia napisał:
Bydło ciągnie ogłupione używkami na wezwanie lansu Owsika i Palikota.
A Ty co wciągasz bo widzę że działa
0
Kiedyś jadąc do Warszawy rozmawiałem z emerytowanym kolejarzem. Mówił mi, że dawniej pociąg z niedomkniętymi drzwiami nie mógł nawet ruszyć ze stacji, a w czasie jazdy blokady uniemożliwiały otwarcie drzwi. Dlaczego więc obecnie te jeżdżące ruiny mają niedomknięte drzwi (sam o mało nie wyleciałem z pociągu, bo się zapomniałem i oparłem o drzwi... niedomknięte drzwi.) i PKP nic nie robi, by w wagonach pociągów "pośpiesznych" te stare zabezpieczenia znów działały?
0
chrzanić_pkp napisał:
Kiedyś jadąc do Warszawy rozmawiałem z emerytowanym kolejarzem. Mówił mi, że dawniej pociąg z niedomkniętymi drzwiami nie mógł nawet ruszyć ze stacji, a w czasie jazdy blokady uniemożliwiały otwarcie drzwi. Dlaczego więc obecnie te jeżdżące ruiny mają niedomknięte drzwi (sam o mało nie wyleciałem z pociągu, bo się zapomniałem i oparłem o drzwi... niedomknięte drzwi.) i PKP nic nie robi, by w wagonach pociągów "pośpiesznych" te stare zabezpieczenia znów działały?
0
"chciał skorzystać z toalety" to powinien z niej skorzystać.Pewnie w domu też leje na klatkę schodową lub balkon.....
0
szkoda że kupy nie robił
Kupę trzymał pewnie w majtach. Ekonomicznie i bezpiecznie.
0
A Wy byście lali w toalecie PKP? Żeby coś złapać?
0
To i tak miał szczęście , gdyby tak drzwi zamknęłyby się w trakcie załatwiania zostałby inwalidą do końca życia.
0
jak zając kiedyś...
0
Tak sobie POzwala esemesowy POlektorat. Róbta co chceta. ciekawym tylko czy swoją POtrzebę załatwiał prz0odem czy tyłem i czy na nikogo nie narobił np w przejeżdżającym drugim torem pociągu, peronie stacji czy przejeździe.
0
niech sie te pedalskie anarchistyczne cpunytam zaćpają , zapija na śmierć - śłużba zdrowia zaoszczędzi na leczeniu degeneratów
0
ewa napisał:
Ciekawe, na kogo głosują ludzie na takim poziomie, którzy sikają, pewnie publicznie z pociągu?
na niezwyciążonego Marszałka Komorowskiego oraz na posiadajaca lateksowa protezę penisa - sepleniącą melepete. jaki elektorat tacy politycy panie (p)rezydencie Sovieckiego Wywiadu ćwioku Bronku z NKWD/GRU
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: