Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

27-latek ze Szczecina wygrał milion w "Milionerach"

Utworzony przez nooooooooo, 28 marca 2010 r. o 21:43
hahaha polski milioner ile wart jest polski milion?A więc Polski milioner to właściciel średniego mieszkania w warszawie - tak 60 metrów,umeblowanie ( ok.pół miliona zł) dobrego samochodu (ok. 150 tys)i 350 tys oszczędności )))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banalne pytanie za milion. Swego czasu było bardzo głośno o tym muzyku we wszystkich mediach. Co do pozostałych pytań: nie wypowiadam się bo nie oglądałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądalność musiała MILIONEROM spaść skoro takie proste pytania mu dali.. Przeciętny licealista byłby w stanie na nie odpowiedzieć.. program schodzi na psy ale panu gratuluje raczej farta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to farsa, żeby ludzie puszczali smsy a tvn na tym zarobi, zwiększy się oglądalność itp itd, wszystko to według scenariusza, co to wo ogóle za pytania były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chwaląc się znałem odpowiedzi na większość pytań i bez problemu doszedłem do 250tys. ale jak moi przedmówcy zauważyli, pytania na poziomie liceum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno nie milion. Od tego 22% podatku musi oddać państwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tego 22% podatku musi oddać państwu
10%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blef dla podniesienia wskaźników oglądalności,która w przypadku tego programu drastycznie słabnie. Ciekawe,że dwa miesiace temu szefowie TVN-u skarżyli się,że trzeba podjąc radykalne kroki dla poprawy wizerunku programu. No i tak powstał pajacyk ale ciemny lud i tak go kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to bardzo zawistny i zazdrosny naród. Skoro jesteście takimi geniuszami to dlaczego sami nie wieźmiecie udziału w tym programie tylko krytykujecie i narzekacie, że proste, że łatwe, że oszustwo. A jeżeli to prawda? To pewnie jeszcze gorzej i nie będziecie mogli spać po nocach ze zlości, ze komuś się poszczęściło a nie wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Blef dla podniesienia wskaźników oglądalności,która w przypadku tego programu drastycznie słabnie. Ciekawe,że dwa miesiace temu szefowie TVN-u skarżyli się,że trzeba podjąc radykalne kroki dla poprawy wizerunku programu. No i tak powstał pajacyk ale ciemny lud i tak go kupi.
Hmmm o tym ze Milionerzy ledwo zipią, to wiadomo od dawna. Ale to co sugerujesz, to chyba lekka przesada??? Przynajmniej mam taka nadzieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spodziewałem się komentarza krytykującego krytykujących poziom trudności;) Niestety polityczna poprawność tak zryła berety, że nie można już napisać swojego zdania na ten temat bo zaraz zostanie się nazwanym polskim zazdrośnikiem albo najlepiej faszystą. Co do pytań: coś w tym jest skoro mój ojciec namiętnie oglądający teleturnieje "wiedzowe", ZAWSZE trzymający kciuki za uczestników i cieszący się z ich wygranych przyznał, że pytania były banalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...