Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
29 pijanych kierowców w tym 20 rowerzystów ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo, kierowcą jest każdy posiadający prawo jazdy. Kierujący to osoba prowadząca pojazd w danym momencie... Więc równie dobrze Policja mogła zatrzymać 29 pijanych pod sklepem którzy są posiadaczami prawa jazdy ale nie prowadzili w momencie zatrzymania pojazdu tylko siebie na wzajem pod rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przejechałem 250 km i nie widziałem ŻADNEGO patrolu. Kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się chłopcy popisali tylu to chyba na komisariatach pijanych było na służbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej policji to ida przewaznie dzieci z poj.....ch Rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wciąż piszecie o nowych ofiarach na drodze, a oni pili, piją i będą pić do ostatniego Polaka na tej planecie. Bo Polak i Rusek jak się nie nachleją to żyć nie umieją.... słowiańska krew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie przejechałem 250 km i nie widziałem ŻADNEGO patrolu. Kpina.
    Zajedź na stacje benzynową gdzie są hot dogi i inne żarcie. Tam przeważnie bywają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ilu poli-milicjantów trzeba aby wykryć ,,pijanego,, z 0,3 promila, 100 czy 200. w każdym razie bardzo dużo. Można jeszcze bardziej obniżyć poziom alkoholu np. do 0.0 promila i wówczas co drugi kierowca co zje jabłko i popije colą będzie pijany, ach jakie piękne statystyki będzie miała poli-milicja, podobnie jak z radarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 29 zatrzymanych,ilu było policjantow ? wie ktoś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nimożliwe !!! Toć to katulicki kroj , ła kożdy mundry , jok suwa ło blasku ksinżyco !!! To musicik po pijoku ni jiżdżom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wciąż piszecie o nowych ofiarach na drodze, a oni pili, piją i będą pić do ostatniego Polaka na tej planecie. Bo Polak i Rusek jak się nie nachleją to żyć nie umieją.... słowiańska krew...
 
Wy wciąż piszecie o nowych ofiarach na drodze, a oni pili, piją i będą pić do ostatniego Polaka na tej planecie. Bo Polak i Rusek jak się nie nachleją to żyć nie umieją.... słowiańska krew...
  Ale pijany wg milicji to już po jednym piwie. Przecież chodzi o kasę z mandatów i statystyki jacy to oni kochani, a nie o nasze bezpieczeństwo. Czy milicja kiedykolwiek przywaliłą mandat za UTRUDNIANIE ruchu poprzez jazdę 70 na ograniczeniu 90 ? A taki niedzielny kierowca jest tak samo niebezpieczny jak rzeczywiście pijany, bo nie wiadomo, co mu strzeli do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...