Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

29 proc. Polaków za usunięciem Palikota z PO

Utworzony przez lol :), 26 września 2010 o 13:19
Jedyny normalny polityk. Mówi prawdę taką jaka jest, a że prawda i polityka nie idzie w parze, a do tego jest niekorzystna dla pislamistów bo pokazuje jak na dłoni co to za banda przygłupów więc Palikot jest niewygodny. Idę o zakład, że wśród tych 29% jest 28,999% bezmózgich sterowanych przez tadzia i jarusia moherów. Ale cóż, elektorat pisuarów jest mocno wiekowy i ubywa dzień dzień......
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dawno wyszło z worka szydło, Że PO wybrało BYDŁO !
0
Mówi to co ja myślę
0
epoka jesteś lodowcowa i masz zakuty łeb deklu wyluzuj majtasy wierszokleto
0
Wszyscy pozostali chcą go na premiera. Taka jest prawda. Jedyny prawdomówny polityk. Nie lezie czarnym do zadka.
0
Może raczej spytać członków PO?
0
też jestem za..
0
Zupełnie nie rozumiem. Zawsze tak jest, że jedni popierają inni nie, a inni jeszcze są temu obojętni. Poseł Janusz Palikot ze swoją partia jest w stanie zdobyć kilkunastoprocentowe poparcie w wyborach parlamentarnych. I to jest fakt! O tym proponuje napisać, a nie o tym , że jakieś tam osoby, być może wcale nie związane z Platformą, nie chcą Palikota w Platformie. Gdyby przypadkowych respondentów zapytać czy jest w PiS - ie miejsce dla Jarosława Kaczyńskiego to z miejsca musiałby on oddać legitymację.
0
deb*** zalozy partie deb***i,POLSKA schodzi na dno.Zacznie sie kabaret.
0
PO lepiej niech zajmie się rządzeniem, a nie Palikotem. Bo jak na razie to biją pianę o dobrobycie, a jakoś większość tego dobrobytu nie widzi. Na razie to Rychowi żyje się lepiej a Grzechowi dostatniej. No i może poprosimy o mniej afer.
0
Kto jest ten gnój (sam o sobie tak się wyrażał) - wszyscy widzieli. Bez świńskiego ryja i gumowego fajfusa jest nikim (tak J. Staniszkis o nim). Niczego nie POtrafi porządnie zrobić. W sejmie jest jednym z największych gnojów (czyt. leni) - jego komisja przyjazne państwo doprowadziła do skutecznego uchwalenia "punktowych" zmian w 12 ustawach. Obiecywał 100 ustaw na 100 dni nowego sejmu w 2007 r. W wyborach samorządowych w 2006 roku seplenił: WŚIŚTKO DLALUBELŚĆIZNY. To gdzie są te drogi, szybkie koleje i nowe zakłady pracy?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: